Page 3 of 41 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 605

Thread: "Новите" управляващи?

  1. #31

    Default

    Ами освен да кажа на печелившите ЧЕСТИТО
    Мъжка постъпка ли е да честитиш победата на някого?
    И понеже не мога да го кажа по добре от Милош Форман:
    „Сега в посткомунистическия свят хората са малко объркани. Наистина трябва да решите къде искате да живеете: в джунглата или в зоопарка. Защото, ако ви тегли към красотата, ако обичате свободата, джунглата е вашият свят. Но там сте в опасност, трябва да споделяте живота си със змии, акули, пиявици. Ако предпочитате сигурността, вие се нуждаете от зоопарка. Там сте защитени. Всеки ден имате малко храна. Но живеете зад преграда и мечтаете за прекрасната джунгла... Ще се изненадате да разберете колко много хора предпочитат да живеят в зоопарка.”
    По безпристрастен анализ от това... здраве му кажи!
    Така, че колеги:
    пазете се от леопарда!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    ...
    А сега по-сериозно - проблемът на изборите в България е че се случват веднъж на 4 години и през останалото време няма контрол.

    А е крайно време гражданското общество да се случи.
    Искам да ви апострофирам колега...
    Статистиката сочи едни други неща:
    за цялата демократична история след освобождението средностатистическата продължителност на един мандат за правителство е под 1,5 години!
    Ето на това му викам аз постоянство!
    Last edited by fade; 05-07-2009 at 21:50.
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  3. #33
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by fade View Post
    Искам да ви апострофирам колега...
    Статистиката сочи едни други неща:
    за цялата история след освобождението средностатистическата продължителност на един мандат за правителство е под 1,5 години!
    Ето на това му викам аз постоянство!
    Не съм гледал статистиката, сигурно си прав.
    Така или иначе, обаче, гражданско общество няма. И това е трагедията на страната.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Аз па не се сещам за човек, който толкова да се оправдава с другите като ББ - все някой му е виновен. Все някой му пречи, все други са виновни...

    Тва не е позиция за мъжкар, а на лигльо. С тая разлика, че нашия лигльо е доста по-мускулест от средностатистическия лигльо. Ама ако сме си избирали премиер заради мускулите и мъжествената физиономия, значи имаме мноооого сериозен проблем...

    Ако беше папа, вероятно щеше да обвинява за некадърността си Господ - щото само той е над него...

    Приятелю гледай нощес комунистите... после ше говорим за оправдания...

    Иване,
    надявам се не ми се сърдиш.
    Аз съм толерантен човек, дори прекалено.
    Мисля го знаеш и винаги споровете са ми на интелектуално ниво, въпреки, че иначе резултата би бил по-бързо в моя полза

    С мир и разбиране си изтърпях комунистите последните 4 години да сасипят всичко и да унижат държавата ни до неузнаваеми граници. Но уважавам демокрацията и увлечението на народа ни по лъжите им.

    Ти пътуваш навън и знаеш с какъв срам сме принудени да слушаме за правителството ни (бившето).
    Аз съм брал много срам покрай тях... много!!!

    Дай ми правото да се порадвам, че ги няма вече във власта. Поне за малко...докато мързеливите и безделниците пак ги върнат..

    Аз съм десен човек до дъното на костите си!!!
    Мразя комунистите и всичко социалистическо ... по принцип.

    Но съм демократ и уважавам винаги какво си е избрал народа. Верно или грешно, това е демокрацията.

    За мен е важно, винаги да са десни на власт.

    Ако не бяхме събрали десните мнозинство и се бяха събрали с Комунистите "в името на БГ" (като лъжците преди 4 години) аз лично щях да съм от първите за свалянето му...веднага !!! Аз съм човек с принципи. Имам право да си ги имам!


    Благодаря за разбирането!
    Last edited by proper; 05-07-2009 at 22:03.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #35
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by didiod View Post
    Що Костовото СДС и Станишевото БСП по-добро ли беше ?щото аз не се сещам ако не ги харесвате и тях двете какви политически пристрастия имате и ако нямате значи само се лае...а кервана ще си върви
    Па къде прочете подобно нещо?
    Политическите си пристрастия съм ги изявявал на всички "демократични" избори от "промяната" до сега.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    Така или иначе, обаче, гражданско общество няма. И това е трагедията на страната.
    Ами някой граждански общества са изграждани повече от 300 години, и все пак накрая се намери един "дебелосерко" с пура който да каже:
    "Демокрацията е лошо нещо, но какво да се прави като не е измислено нищо по добро от нея"
    Мога и още, но се надявам че ме разбирате на къде клоня!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  7. #37
    идиоДче didiod's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен/Свищов
    Age
    40
    Posts
    940

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Па къде прочете подобно нещо?
    Политическите си пристрастия съм ги изявявал на всички "демократични" избори от "промяната" до сега.
    това искам да кажа ,че все някой трябва да харесвате ако не е някоя от тези 3 най-големи партии то незнам коя ще е ,но БСП и СДС доказаха,че немогат да упрявляват поне мое мнение...айде стига съм говорил за политика Поздрви на всички искаме или не искаме ще ни управляват хората ,който сме избраи ,а ако си гласувал за тях с право може да им държиш сметка след време,но искрено се надявам вече да няма на кой да държим сметка Поздрави и със Здраве
    Аlfa Romeo 156 1.8 ГИ

  8. #38

    Default

    Баси какъв съм пророк само......макар че не се иска много логическо мислене да се прозре нещо такова.......това го писах зимата на 2006 и бях убеден че ще стане така......
    http://www.vestnikataka.com/forum/in....html#msg73038
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #39
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Баси какъв съм пророк само......макар че не се иска много логическо мислене да се прозре нещо такова.......това го писах зимата на 2006 и бях убеден че ще стане така......
    http://www.vestnikataka.com/forum/in....html#msg73038
    Ама колега, ем не гласуваш, ем вадиш цитати от атака?

    Ее моля ти се, не с лошо.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  10. #40

    Default

    Ми след като направиха "бум" тогава ми стана интересно аудиторията им каква е, и трябваше да се заровя малко......вуйчо ми отказа на Волен да е водач на листата му в СТЗГ тогава, ако беше приел щеше да е в парламента, но все пак направи едно от малкото правилни решения в живота си.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #41
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    Да видим този за колко време 'ш на Управи...
    Quote Originally Posted by tanatos View Post

    А колкото до коалицията дано Костов да се съгласи да влезе в управлението защотото иначе става сложно. ...
    Дано

    п.п.
    Влади,
    не се сърдиЩе ме черпиш кафе
    Ще заспите от скука,ако не ви се метне някоя искричка
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by victtorbg
    Значи всички които са гласували за ГЕРБ са простаци,селяни или мутри,така ли?
    Не, предимно професори, доценти и академици....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #43
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by viki View Post
    честито на всички простаци, мутри и селяни новината, че ще имат достоен представител в лицето на новия премиер.
    Мутрите имаха представител в лицето на стария премиер Серьожа и още по-стария Жан.

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by viki View Post
    Да видим този за колко време 'ш на Управи...

    Дано

    п.п.
    Влади,
    не се сърдиЩе ме черпиш кафе
    Ще заспите от скука,ако не ви се метне някоя искричка

    ща скъсам ей

    както написах и на "другото" място

    "културен, миролюбив и потомствен софиянец съм, Благодаря))

    с един от гласовете на когото случилото се е възможно.... десните да бият шута на левите и доганите
    ..................

    дай Боже, за България ще е добре, за*би партиите.

    Но предпочитам десни да кредитирам с доверие пред левите.

    Нямахме друг вариянт.

    Колкото и да искам ДСБ не може да вземе 51%... така че.... правим каквото е най-близко до идеалното..."

    и прогнозата ми почти напълно се сбъдна...

    3 х 19 = 57

    бюлетина 3 по бюлетина 19 = 57%


    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  15. #45
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by didiod View Post
    това искам да кажа ,че все някой трябва да харесвате ако не е някоя от тези 3 най-големи партии то незнам коя ще е ,но БСП и СДС доказаха,че немогат да упрявляват поне мое мнение...айде стига съм говорил за политика Поздрви на всички искаме или не искаме ще ни управляват хората ,който сме избраи ,а ако си гласувал за тях с право може да им държиш сметка след време,но искрено се надявам вече да няма на кой да държим сметка Поздрави и със Здраве
    Прав си.Все някой трябва да харесваме,дори и не съвсем.БСП за мен са умрели по рождение.За СДС съм гласувал и работил неколкократно,но след това,което направиха в здравеопазването и други някои глупости и тях ги отписах.Срещу НДСВ съм бил от появявянето му.Искренно се надявам ГЕРБ да опровергае очакванията ми.
    А сметка ще търся по всякакъв начин от негодниците,които ни докараха до никъде,при всяка възможност.
    Не съм реваншист,но и немога да бъда безпаметен.
    Със здраве на всички и УСПЕХ НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ(Иначе-горкони).
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

Page 3 of 41 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •