Results 1 to 8 of 8

Thread: странен проблем!!!

  1. #1

    Default странен проблем!!!

    Колеги проблема е следният.Карам си колата и като влезна в дупка дори и малка да е...само да тресне в купето...и ми трагва винтилатора или как да го кажа духалката....за секунда трагва и спира.А винтилатора е на полижение 0 степен....Дори някои път трагва и без да сам влезнал в дупка....Дано сам обеснил правелно...мерси предварително!
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP + Chip
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Нагорял ти е ключа, или там както се казва за парното/климатика. Не знам дали става с почистване или със смяна, но пиши ако го отремонтираш, че и моята е така, ама нещо нямам време и не ми се занимава.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    Нагорял ти е ключа, или там както се казва за парното/климатика. Не знам дали става с почистване или със смяна, но пиши ако го отремонтираш, че и моята е така, ама нещо нямам време и не ми се занимава.
    на мен ми казаха че уж това било нормално климата да си пускала за секунда и пак да го спира ама не вярвам да е така....колега клуча ми е перфектен....незнам какво може да е ако някои знае от каде е проблема моля да каже....мерси
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP + Chip
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

  4. #4

    Default

    ?
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP + Chip
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

  5. #5
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ключа може да ти изглежда перфектен и пак да прави простотии.Разглоби го и го провери!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #6

    Default

    6те пробвам мерси
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP + Chip
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by KalinAlfista View Post
    на мен ми казаха че уж това било нормално климата да си пускала за секунда и пак да го спира ама не вярвам да е така....колега клуча ми е перфектен....незнам какво може да е ако някои знае от каде е проблема моля да каже....мерси
    Не е нормално климата да ти се включва сама.Може и от копчето да е.Ако искаш мини да го разглобим.

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by victtorbg View Post
    Не е нормално климата да ти се включва сама.Може и от копчето да е.Ако искаш мини да го разглобим.
    хихих аз не сам от софия....от провинцията сам...аи аз мога 6те се пома4а...сам мерси се пак...


    Колега,опитай се да пишеш малко по-грамотно!Ч и Ш съществуват в азбуката ни.Заместването им с цифри не се толерира!
    Мордохай!
    Last edited by mordohy; 10-07-2009 at 00:25. Reason: Писане на маймуница
    Сега:Fiat Punto GT 1.4 turbo 136HP + Chip
    Преди:Alfa Romeo 145 1.6 16v 120HP

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •