Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 160

Thread: Всичко за Алфа Ромео 149 (Milano)

  1. #16

    Default

    Хубава е колата стига сте плюли

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    Хубава е колата стига сте плюли
    не злорадствай

  3. #18
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    МиТо предизвика същите реакции при появата на първите снимки, но лично според мен на живо има доста по-различен ефект.
    Нека се появи пък ще видим дали е за плюнки положението.
    Но като цяло тенденцията да слагат наред предница в стил "8С" е неприятна, на малка муцуна не хваща така добре тая предница.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  4. #19
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    Аз знам на кого му е най-тъжно като гледа тази кола човека се казва Валтер Мария да Силва
    Защо? Какво общо има той с Алфа?
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  5. #20
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Quote Originally Posted by achkar View Post
    Защо? Какво общо има той с Алфа?
    http://wikicars.org/en/Walter_da%27Silva
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    не злорадствай
    Изобщо не злорадствам , мен този дизайн примерно ми харесва.
    Освен това Алфа винаги е печелила клиентите си с "различен" от дугите производители дизайн .
    ( И мен с това ме спечели на времето ама свърши вече тая да си избирам коли по ламарините )
    Дизайна на Митко и на 149 си е точно такъв , различен и предизвикателен.

  7. #22
    започва да се пристрастява bad_bat's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    lulin
    Age
    33
    Posts
    63

    Default

    какво се учудвате- Браво с муцуна в стил "мешавица между 8С и 147"
    няма да си заслужава обявената по каталозите цена според мене
    ама все пак е много трудно днес да бъдеш оригинален откъм дизайн (независимо за коя сфера на промишлеността става дума) без да те обяват в плагиатство и липса на идеи


    дано поне техниката и двигателите са читави и да можем да караме 7-8 годишни КОЛИ от модела, а не барутници

  8. #23
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Колеги допитах се до няколко приятелки и им хареса, особено едната много се изкефи Та явно се цели към жените .... Не е лоша колата и бих приел предницата , нима не харесваме коли със странни предници като 166 например . А и като излезе 147 също имаше доста критики ....

    На мен лично фаровете малко ми приличат ала Ферари даже
    Last edited by RoMeO_156_GTA; 08-07-2009 at 20:47.
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  9. #24
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Колеги допитах се до няколко приятелки и им хареса, особено едната много се изкефи Та явно се цели към жените .... Не е лоша колата и бих приел предницата , нима не харесваме коли със странни предници като 166 например . А и като излезе 147 също имаше доста критики ....
    Ами аз в другата тема за 149 кат го говорех това , че е за жени вие не ми повярвахте ама сега друга песен пеете .
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  10. #25
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    На пръв поглед, от тези педе_ашки снимки, и на мен не ми хареса колата. Но както казах и в предишната тема, след една година никой няма да се сеща колко грозна му се е струвала в началото. Като започнат да щъкат първите коли в БГ и се разгледа отблизо, ще видите как бързо, бързо ще се свикне с нея.
    А и ако бяхте видели официални снимки-или още по-добре-на живо във Франкфурт друго щеше да се говори
    146 1.6TS CF1 '98


  11. #26
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Аа хахаха, много гадно впечатление ми направи, че тия сеати много приличат на алфите и се нервех. А то ето защо било...
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  12. #27

    Default

    Лично за мен, единственото грозно нещо в тази кола е вътрешното оформление на централната конзола
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  13. #28
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Quote Originally Posted by Pepo View Post
    Лично за мен, единственото грозно нещо в тази кола е вътрешното оформление на централната конзола
    Как пък видя как е оформена централната конзола от вътрешната си част - не ми стана ясно

    Сега сериозно. На мен ми харесва таблото, или поне това, което се вижда от снимките. Инструментите изглеждат групирани, имат малко ретро стил, като цяло изглежда доста изчистено (за лош пример давам таблото на новата Астра където сякаш има 2853 копчета ), и най-малкото - поне не е същото като на новите Делта и Браво.
    146 1.6TS CF1 '98


  14. #29
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Сега гледах един клип с Алфа 8С пуснат от колегата code В една друга тема. Там алфата пак е с елипсовидни фарове ама не ми се стори грозна...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  15. #30
    Moderator INTEGRALE's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    831

    Default

    Отпред наистина не предизвиква възхищение /като 159/брера/, но отзад и като странична линия е хубава колата. Освен това интериора ми изглежда доста оригинален /за разлика от почти всички останали коли/, както в 156 например, който все още е оригинален и се взаимстват елементи от него от другите производители.
    Така че нека я видим на живо. Дано да има излъчването на Митото. На картинка е кофти, но на живо е готина.
    FORD FOCUS ST 2.0 EcoBoost 250 hp, 13'
    LANCIA DELTA III 1.9 Twin Turbo Multijet 190 hp. 844A1000 EXECUTIVE 10`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 140+ hp. 839A6000 EXECUTIVE 02`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 150+ hp. 841C.000 EXECUTIVE 03`ex.
    ALFA ROMEO 156 1.6 TS 16V AR67601, ГИ 97`ex.
    LANCIA DEDRA 1.6 835A1000 90`ex.

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •