Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем със Сенник 147

  1. #1

    Exclamation Проблем със Сенник 147

    Колеги вчера по време на движение,след като минах през една по-сериозна дупка сенника ми се прееба.Гледам че няма да мога да си го оправя и затова мисля да взимам друг.

    Интересувам се дали сеннин от 145/146 ще ми стане.Знаете ли дали са еднакви.Това си го мисля защото ходих в моргата в Овча Купел за италянки ( бул.Житница) и ми казаха че нямат.След това отидох до арабите на Симеон и там нямаха за 147,а примерно ако ми кажат че имат за 145/146 и ми става мисля да го взимам,че в момента много неприятно се кара колата,като ти закрива почти изцяло стъклото и трябва да се навеждам плътно до волана за да виждам нормално.

    Благодаря!

    ex 147 JTD by Turbon
    Giulietta multiair - the new passion

  2. #2
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Със сигурност от 145/6 няма стане. Пробва ли да го стегнеш някакси ... ?

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Със сигурност от 145/6 няма стане. Пробва ли да го стегнеш някакси ... ?

    Ами няма как да го стегна,защото пластмасата се счупи и дефакто няма как да го захвана.

    Ако някой намери или пък продава моля да се обажда,че найстина е неприятно !

    ex 147 JTD by Turbon
    Giulietta multiair - the new passion

  4. #4
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Щипката ли се счупи?

  5. #5
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    Колего обади е този човек,видях че преди няколко дни е вкарал 147-ца за части http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=15669
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  6. #6

    Default

    Ами не е щипката,ами пластмасата от другата страна на сенника.Фактически сега сенника не ми е отворен,както когато има слънце и аз да си го сваля за да ме пази,ами просто самия сенник му падна нивото,на височина имам предвид.В момента се държи само на кабела за осветлението на огледалцето вътре.А ме е страх да ги разнищя тия кабелчета да не даде на късно някаде.

    Иначе колега благодаря за предлагания от теб човек,ще му звънна да го попитам как стоят нещата и дали ще стане работата.

    ex 147 JTD by Turbon
    Giulietta multiair - the new passion

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •