Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 242

Thread: 1st Italian Track day - 22.08.2009

  1. #121

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    естествено, че ще карат само италянки, ще е затворено за външни посетители
    В смисъл че ще карат само тия който имат въпросната акредитация, или каквото и да е там......и никой друг италианокаращ няма да може да кара, да не говорим за други коли?
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #122
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    На пистата ще карат само итал коли заплатили 30 лева вход .... на теория, надявам се и на практика
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  3. #123
    Propane-Butane Team pablo_pz's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    374

    Default

    Идеята е какво е по различното на събитието та и цената е различна,и аз съм на същото дередже с мангизите и ми е интересно та да си вкарам неква аритметика.Да обясни некой културно ако обичате и да не въртите мохабети за Столипиново и ала бала.Мерси предварително за отговора който ще се получи.
    Fiat Tipo`93г - EX
    Alfa Romeo 164 2.0 8v Super `95-Gas Injection

  4. #124

    Default

    Нено я къв глад гони италсектата ...а вие им правите трак деи ся и фиатажиите излиза че са нежни души и ще идат да карат на свободно по 10 лв дет е щото вашето мероприятие не е нищо по специално явно

    ------------------------------------------------------------------------------------
    Хайде спри се де!
    Last edited by MrX; 28-07-2009 at 12:39.

  5. #125

    Default

    Чудейки се как трябва да се отговори на такъв въпрос реших да напиша следното.

    Значи това е мероприятие организирано от много хора, с програма, с гости, с представяне на нови автомобили и т.н... с всички мерки за безопастност и т.н.

    Имайте предвид че тези 30 лева са с мъка свалени до таква сума.

    А и това е събитие на което участникът не би трябвало да го претесняват 30те лева на фона на другите разходи по път, хотели ако е нужно, и консумативи. ТОВА Е СЪБИТИЕ ЗА ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ!

    Поздрави.

    Според мен вместо да се плюе как да не се изхарчат 20 лева повече всеки може за това отделено време в интернет да ги изработи.

    ---------- Post added at 11:35 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

    много фирми са заявили участие и ще е интересно

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #126
    гумаджиичето juli_1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    45
    Posts
    364

    Default

    Благодаря за отговорите.
    Моят въпрос беше концентриран именно към тези станични разходи за които спомена и NEO,но виждам че свеждате всичко до "истински фенофе",ще ви кажа нещо което със сигурност знаете:
    "Гладът е по силен от тока!"
    И истинските фенове имат сметки,кредити и т.н
    И една малка аритметика:20x30?=?100x10
    http://www.album.bg/juli_1/images/8639029/


  7. #127
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by juli_1 View Post
    20x30?=?100x10
    аха .. и ще чакаме час и половина каски, не благодаря
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  8. #128
    гумаджиичето juli_1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    45
    Posts
    364

    Default

    "Истинските фенофе са готови на всичко"...
    http://www.album.bg/juli_1/images/8639029/


  9. #129

    Default

    ето казах ви да сте нежни с леснонаранимите души ....и ся ги разсърдихте ....ама от друга страна добре че ги отказахте че да имат пари за ток кредити и за каски обаче поне няма да има тарапана от хленчещи мамини синчета как са ги прецакали и видиш ли как са се набутали ....

  10. #130
    Propane-Butane Team pablo_pz's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    374

    Default

    Отговора на Нео беше мн добър не мога да схвана що некой се изявява на арбитър тука.Мерси Нео.Тва за кризисните изтезания и кредити си е верно и не смея да твърдя,че щом си напред с кинтата си по-голям фен от тоя дето баца цял месец за 400 кинта и трепери над колата и си я гледка и върти гедорето във всяка свободна минута дето му остане.Не се заяждам с никой и нямам какво да кажа повече по темата.Благодаря пак на Нео че не разводни обяснението си.
    Fiat Tipo`93г - EX
    Alfa Romeo 164 2.0 8v Super `95-Gas Injection

  11. #131
    гумаджиичето juli_1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    45
    Posts
    364

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    ето казах ви да сте нежни с леснонаранимите души ....и ся ги разсърдихте ....ама от друга страна добре че ги отказахте че да имат пари за ток кредити и за каски обаче поне няма да има тарапана от хленчещи мамини синчета как са ги прецакали и видиш ли как са се набутали ....
    А аз си мислих че идеята на спонсорите е точно да има тарапана,ама явно не съм азбрал...
    И да ти кажа каската ми е в колата винаги
    http://www.album.bg/juli_1/images/8639029/


  12. #132
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Това с истинсите фенове е много разтегливо и заедно с лафовете за глада и тока... става мазало. Всеки си има приоритети и няма как иначе да бъде. Аз имам сумарно ~4 кредита живея седмица за седмица, потънал съм в заеми, но месец преди тракдея реших, че ще сглобя от нищото една V6 Алфа да дойда да покарам с нея
    В крайна сметка няма смисъл да се ядем за тези пари и дано отговорът на Нено да е бил задоволителен за питащия.
    Alfa Romeo 75 24V

  13. #133

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    реших, че ще сглобя от нищото една V6 Алфа да дойда да покарам с нея
    Бравос.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  14. #134
    започва да се пристрастява bilgiiski's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Кюстендил
    Age
    45
    Posts
    55

    Default

    Брат ми си довлече за месец ГТАто и бих се пуснал отново на Дракон да видя имам ли подобрение от последния път.
    Видях няколко пъти зададен въпроса дали на пистата ще карат само коли от това мероприятие, или пистата ще е отворена и за други посетители?
    Това е нещото което ме интересува?
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999

  15. #135
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by bilgiiski View Post
    Брат ми си довлече за месец ГТАто и бих се пуснал отново на Дракон да видя имам ли подобрение от последния път.
    Видях няколко пъти зададен въпроса дали на пистата ще карат само коли от това мероприятие, или пистата ще е отворена и за други посетители?
    Това е нещото което ме интересува?
    Само от мероприятието ще са . Справка
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •