Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast
Results 211 to 225 of 242

Thread: 1st Italian Track day - 22.08.2009

  1. #211
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Много хубаво мероприятие !
    Поздравления за хората, стоящи зад цялата тази организация днес !!!
    Единствения недостатък май беше ужасната жега, която напоследък е налегнала Пловдивска околия ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #212
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    хахаах мен ми изгоря носа от слънцето...! Иначе много яко беше! Наистина евала на организаторите!!! Беше ми за първи път да карам на писта с лек автомобил и въобще не съжалявам!!!

    Аз малко неподготвен отидох де, чак ме хвана срам...Хората слагат сликове, махат седалки и прочие...Аз с пълен багажник с болкуци, раници, ядене, вода, масла и прочие...Напълно сток (без чипове-мипове, спорни филтри и прочие бонуси). Гумите ми бяха супер износени и в завоите направо летях към чакъла/тревата с пълна сила...Дори един път успях да изпързалям задницата в тревата и набрах малко зеленина за вкъщи Но въпреки всичко преживяването беше супер!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #213

    Default

    Някой може ли да ми сподели ако е видял в клас до 1.6 какво беше най доброто време.Аз съм с сивото Браво с черния капак моето време 1.10сек. че си трягнах много рано и неможах да видя какво стана после.

  4. #214
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    До 16:00ч Времето на Нео беше 1м и 3 секунди и май беше най-доброто до 1,6. На Поох колата беше 1м и 2 секунди, общо взето това си спомням като топ времена...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #215
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Браво на организаторите!
    Шоуто беше пълно (поне за участниците де), отстрани не знам как е изглеждало.

    Благодаря на MainaCore и V_G_Z , че помогнаха да си намеря гума (след като разпорих моята ) и да си направя кефа на 100% .


    Благодарности и на колегите Wolfy, Yanko и vlado_iv, които също се отзоваха!
    Такива Алфисти трябва да са за пример на всички
    Last edited by Speeder; 22-08-2009 at 23:15.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  6. #216
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Quote Originally Posted by mufa_bg View Post
    Някой може ли да ми сподели ако е видял в клас до 1.6 какво беше най доброто време.Аз съм с сивото Браво с черния капак моето време 1.10сек. че си трягнах много рано и неможах да видя какво стана после.
    1.03 на Нено
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  7. #217
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    хахаах мен ми изгоря носа от слънцето...! Иначе много яко беше! Наистина евала на организаторите!!! Беше ми за първи път да карам на писта с лек автомобил и въобще не съжалявам!!!

    Аз малко неподготвен отидох де, чак ме хвана срам...Хората слагат сликове, махат седалки и прочие...Аз с пълен багажник с болкуци, раници, ядене, вода, масла и прочие...Напълно сток (без чипове-мипове, спорни филтри и прочие бонуси). Гумите ми бяха супер износени и в завоите направо летях към чакъла/тревата с пълна сила...Дори един път успях да изпързалям задницата в тревата и набрах малко зеленина за вкъщи Но въпреки всичко преживяването беше супер!
    Кво ти пука, нъл си напрай кефа............
    Предполагам че това си ти.
    Мноо яки джанти..........
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Picture 346.jpg  

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  8. #218
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Има и доста видео мериал, но трябва да се обработи малко преди качването (ХД формат е и файловете са огромни).

    Моля който има снимки и/или видео да драсне едно лично на мен или Нео (да съберем всичкия материал на едно място и да се направи галерия).
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  9. #219
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Предполагам че това си ти.
    Мноо яки джанти..........

    Хихи да колега аз съм Радвам се, че ти харесват

    п.с. Аз имам снимки и малко видео материял също в ХД формат на камерата...( видеото включва събирането на Софийската група на Лукойла, карането в колона на Софийските Алфи по магистралата и малко от пистата...)
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #220
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Не не не не...Това просто беше нерелано....БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО СА ПОЛОЖИЛИ адските усилия и труд за да стане възможно това мероприятие.... Просто всичкоооо беше перфектно

    Многооо ме запалихте....Макар и моята кола да не беше много подготвена, но си направих неописуем кеф,...... и на мен ми беше за първи път....то си и личи де...Иначе 300км. пътуване +74 състезателни км.= 40литра/лв. газLPG рулззззз..

    Ето едно клипче от мен...Съжалявам за възгласите и всички коментари, ама те са само в началото...Простоо в повече ми дойде адреналина ....Към средата обаче всичко е окей...Клипчето е топ качество 330МБ имайте предвид при зареждане
    На втора на пропан бутан правя 100-105км

    http://www.youtube.com/watch?v=ltDzFIYbnMM

    Оператор, навигатор и изцапаните гащи : Wolfy от отбора на легендите...ю


    EDIT: 140км. на правата и после с двата крака на спирачките
    Last edited by VFTI; 22-08-2009 at 23:27.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  11. #221
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Епа, че как... отстрамихме LPG съсловието Интересно ми е понеже споменаха скоростта на Поох на правата 188км/ч.... Вашите колко бяха?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #222

    Default

    Абе я пишете и кой с какви гуми е карал, щото едни сликове свалят доста сносно времената на тая писта.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #223
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    17" Пирели П зеро росо на протектор....
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #224
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=bF6OZ...1&feature=fvwp

    Eто вижте холандците кви яки Алфи имат.АЗ не можах да присъствам на трак дея, затова..... искам и аз такъв клип да видя.Направен с яка музика и с направени коли.

    ---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Не не не не...Това просто беше нерелано....БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО СА ПОЛОЖИЛИ адските усилия и труд за да стане възможно това мероприятие.... Просто всичкоооо беше перфектно

    Многооо ме запалихте....Макар и моята кола да не беше много подготвена, но си направих неописуем кеф,...... и на мен ми беше за първи път....то си и личи де...Иначе 300км. пътуване +74 състезателни км.= 40литра/лв. газLPG рулззззз..

    Ето едно клипче от мен...Съжалявам за възгласите и всички коментари, ама те са само в началото...Простоо в повече ми дойде адреналина ....Към средата обаче всичко е окей...Клипчето е топ качество 330МБ имайте предвид при зареждане
    На втора на пропан бутан правя 100-105км

    http://www.youtube.com/watch?v=ltDzFIYbnMM

    Оператор, навигатор и изцапаните гащи : Wolfy от отбора на легендите...ю


    EDIT: 140км. на правата и после с двата крака на спирачките
    Колега всичко хубаво ама много калпав оператора.От цялата история нищо не се разбира.Нито оборотите.. нито скороста с която минаваш завоите и правата.. нито огледалата.Като ниваляшка се е търкалял.
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  15. #225
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Абе я пишете и кой с какви гуми е карал, щото едни сликове свалят доста сносно времената на тая писта.......
    вярно е това... аз си карах с моето тойо т1-р стриит гума и първата обиколка стопляше 2-ра и 3-та обиколка държи и в 4-тата вече е прегряла... максималната ми скорост по километража беше почти 140км/ч. Другия път или семи слик или направо слик за предните гуми .
    Иначе съм много доволен от мероприятието и си направих кеф на макс!!! Почти30 литра бензин за целия ден - 360км с обикалянето ми из София вечерта и над 20км пистово каране с педала до долу. На места по завои и 2-ра скорост на макс, диференциала се чудеше на кое колело да подава въртене .
    Пистата наистина не съсипва гумите, ако не презавиваш с волана много... но позволява доста добро сцепление, а с подходящо окачване и сликове, времената падат, според мен!

    ето снимките и няколко клипа от моя апарат: http://eightball.data.bg/p/files/1-s...,%20Kaloyanovo
    Last edited by Furious 155; 23-08-2009 at 11:13.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •