Page 8 of 17 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 242

Thread: 1st Italian Track day - 22.08.2009

  1. #106
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Много ми се иска да дойда но явно и тази година ще пропусна поради технически проблем но се надявам за Италфеста да съм ги отстранил и най накрая да се запозная с истинските фенове на Алфа . Пийте по 1-2 и заради тези , които немогат да дойдат

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  2. #107

    Default

    логично

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #108

    Default

    Със свален преден къпак дали ще може да се кара? Цел по добро охлаждане в адските жеги.

  4. #109

    Default

    Quote Originally Posted by mufa_bg View Post
    Със свален преден къпак дали ще може да се кара? Цел по добро охлаждане в адските жеги.
    Че то ако искаш да махаш, махни и вратите и задния капак - това са 90 излишни кила.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #110

    Default

    Аз знам, ама дали е разрешено.Може и да не може.

  6. #111
    гумаджиичето juli_1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    45
    Posts
    364

    Default

    И пазарджишкия форум ще присъства,но за участие все още се уточняваме...
    http://www.album.bg/juli_1/images/8639029/


  7. #112

    Default

    абре рожденника някво вечерно парти очертава ли се ...?....някъв общ вариант за спане ? в смисъл не да спим всички заедно нали ами да речем в един хотел

  8. #113
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    А вие кога мислите да отидете и кога да си тръгнете ?Аз май ще дойда на 22-ри сутринта и вечерта си бия камшика
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  9. #114

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    абре рожденника някво вечерно парти очертава ли се ...?....някъв общ вариант за спане ? в смисъл не да спим всички заедно нали ами да речем в един хотел
    мноо ясно.... в процес на договорка сме....ама идеята ми е аз да дам капаро примерно за 20 стаи... и после който има желание да ползва... щото не ми се занимава с резервации алал бала....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #115
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    абре рожденника някво вечерно парти очертава ли се ...?....някъв общ вариант за спане ? в смисъл не да спим всички заедно нали ами да речем в един хотел
    Това как трябва да го тълкувам,че вече имаш потвърдено участие???????

  11. #116
    гумаджиичето juli_1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    45
    Posts
    364

    Default

    Искам да попитам,а не знам кой точно организира събитието да се обърна към него,та за това ще пиша тук.
    Въпросът ми е следния:
    На "Калояноново" свободното каране е 10лв,на Фиат купе сбирката пак беше 10лв.Та понеже съм доста стиснат и бая скъсан в джоба,какво ще получим за 30лв?
    Не искам да засегна никой,нито да получавам нещо,питам принципно...
    Благодаря
    http://www.album.bg/juli_1/images/8639029/


  12. #117
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by juli_1 View Post
    Искам да попитам,а не знам кой точно организира събитието да се обърна към него,та за това ще пиша тук.
    Въпросът ми е следния:
    На "Калояноново" свободното каране е 10лв,на Фиат купе сбирката пак беше 10лв.Та понеже съм доста стиснат и бая скъсан в джоба,какво ще получим за 30лв?
    Не искам да засегна никой,нито да получавам нещо,питам принципно...
    Благодаря

    Защото е Алфа . Щом караш Алфа джоба ти трябва да е до коленете и да е пълен до колана . Толкова са преценили организаторите значи толкова си е
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  13. #118
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    ... Щом караш Алфа ...
    Ама той май не кара Алфа. Така като гледам... с Ланча ще да е.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  14. #119

    Default

    Мисля че човека задава въпрос за нещо което го интересува......след като го зададе, на мен също ми стана любопитно същото......
    И друго - значи ли че за това събитие пистата е изцяло ангажирана с него, или и други коли ще могат да карат междувременно.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #120
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    естествено, че ще карат само италянки, ще е затворено за външни посетители
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

Page 8 of 17 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •