Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 242

Thread: 1st Italian Track day - 22.08.2009

  1. #166

    Default

    ОК мерси много трябваше да знам тази нформация.

  2. #167
    Запален алфист rijko's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Selo Dermanci, Loveshko
    Age
    43
    Posts
    366

    Default

    Може ли да направя едно предоужение? Защо не поканите пилотите на италянски бегачки в БФАС то така и иначе на 22.08 отпада планинско Пещера. Да доидат да се покажат.
    ЕВГЕНИ ДИМОВ -АЛФА РОМЕО 145
    ПЕТЪР ПЕТРОВ -ЛАНЧИЯ ДЕЛТА
    РАДКО ПЕТРОВ -ФИАТ ПАЛИО
    ГЕОРГИ ПЕЙЧЕВ -ФИАТ ПУНТО
    БОЯН ГЕТОВ -ФИАТ ПУНТО
    ИВАН ГАНЧЕВ -ФИАТ ПУНТО
    Last edited by rijko; 07-08-2009 at 01:00.
    Sprint 1.5boxer, 33 1.7 boxer, 146 1.6 boxer,146 1.7boxee 146 2.0TI, 156 1.9, 166 2,4, 159 1.9Jtdm ръчка, 159 1.9Jtdm q-tronic 159 2,4Jtdm q-tronic, 155 1.7, 155 1.8
    ако мислиш че е здрава дай та тествам - 14двигателя, - 18ск.кутйи.

  3. #168

    Default

    ЕЕЕ тва ще е манияшко аз съм за да дойдат да направят малко шоу но ме съмнява разходите им са много големи за такова нещо.Иначе идеята е бомба.

  4. #169

    Unhappy

    Quote Originally Posted by rijko View Post
    Може ли да направя едно предоужение? Защо не поканите пилотите на италянски бегачки в БФАС то така и иначе на 22.08 отпада планинско Пещера. Да доидат да се покажат.
    ЕВГЕНИ ДИМОВ -АЛФА РОМЕО 145
    ПЕТЪР ПЕТРОВ -ЛАНЧИЯ ДЕЛТА
    РАДКО ПЕТРОВ -ФИАТ ПАЛИО
    ГЕОРГИ ПЕЙЧЕВ -ФИАТ ПУНТО
    БОЯН ГЕТОВ -ФИАТ ПУНТО
    ИВАН ГАНЧЕВ -ФИАТ ПУНТО
    проблема е че те не си карат колите за кеф а и 1 километър на горните коли е 5 пъти по-слъп от на нормална. Познаваме част от хората даже на Боян колата Бобо я прави но финансовата страна е проблем

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #170

    Default

    имаме си и първата мацка сред участниците на пистата със селеспийд..... плашете се

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #171

    Default

    "Най-новият модел на Alfa Romeo - MiTo с официално участие на първия Italian Track Day организиран от alfisti.bg
    Милано Моторс, официален вносител на Alfa Romeo за България ще представи най-новия и атрактивен модел на италианската марка - MiTo."

    alfisti.bg

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #172
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default

    Има ли потвърдено участие на чужденци и ако има с какво коли ще са ако не е тайна?
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

  8. #173
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Искам да поръчам два пропуска да дойдат заедно на адреса ми, как да ги поръчам ? Количество:2 или последователно?
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  9. #174
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    За чужденци, май няма потвърдено участие, но живот и здраве ще закараме 2 броя Алфа Ромео Берлина, 1 брой Джулия ГТ Велоче, 1 брой Спайдер 1980 год., една Алфета ГТ иии още каквото мога по моята част. А ето какво сътворих сутринта сънен , вече ми е в подписа хи хи хи.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Uncle Sam by Venco.jpg  
    Alfa Romeo 75 24V

  10. #175

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Искам да поръчам два пропуска да дойдат заедно на адреса ми, как да ги поръчам ? Количество:2 или последователно?
    количество 2

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #176
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default

    Аз си пуснах заявка и съм записан в списъка ама все още нищо не е дошло по куриер! А поръчах преди 4-5 дни!

  12. #177

    Default

    Quote Originally Posted by Executer View Post
    Аз си пуснах заявка и съм записан в списъка ама все още нищо не е дошло по куриер! А поръчах преди 4-5 дни!
    днеска са разпратени на всички подали заявка и включени в списъка. До ден или два ще ги получите

    пропуска който ще получите ще Ви осигури и безплатен вход на пистата
    Last edited by ne0; 10-08-2009 at 16:23.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  13. #178
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default

    Екстра! Притеснявах се понеже скоро заминавам на море за малко!

    Едит: Получих го!
    Last edited by xctr; 11-08-2009 at 13:02.

  14. #179

    Default

    Quote Originally Posted by Executer View Post
    Екстра! Притеснявах се понеже скоро заминавам на море за малко!

    Едит: Получих го!
    значи сега си имаш домашно

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #180
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default

    Абсолютно!
    Само един въпрос номера къде трябва да е залепен? На шофьорската врата ли? Питам защото е само 1 и е доста голям само за задния прозорец!

    П.П.
    И още един въпрос - мога ли да карам без задна и пасажерска седалка? Или попадам в клас модифициран по този начин ? Все пак мотора е 1.4
    Last edited by xctr; 11-08-2009 at 17:25.

Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •