Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48

Thread: Помощ и съвет за ALFA 164 V6 TB

  1. #46

    Default

    колеги извинявам се но да не пускам нова тема и аз имам 2000 в6 турбо но моя проблем е с климатроника заредих го снощи но не ми затваря клапите маи и ми духа много горещо дефакто работи клима и парно на едно помагаита ако можете благодаря

  2. #47
    започва да се пристрастява ivo 164's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    91

    Default

    да питам , тоя тампон имали го при четри цилиндровите бензинови мотори.че и моята има някакьв мистериозен шум.от две години го дебна .навьртял съм и над 50000км,ако беше лагер или болт отдавна трябваше да се покаже некоя биела ,сьмнява ме веригата .
    алфа ромео 164 тс супер

  3. #48
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by ivo 164 View Post
    да питам , тоя тампон имали го при четри цилиндровите бензинови мотори.че и моята има някакьв мистериозен шум.от две години го дебна .навьртял съм и над 50000км,ако беше лагер или болт отдавна трябваше да се покаже некоя биела ,сьмнява ме веригата .
    При всички двигатели го има.

    ---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

    Quote Originally Posted by anton.mudev View Post
    колеги извинявам се но да не пускам нова тема и аз имам 2000 в6 турбо но моя проблем е с климатроника заредих го снощи но не ми затваря клапите маи и ми духа много горещо дефакто работи клима и парно на едно помагаита ако можете благодаря
    Има много теми писани по този проблем. Пусни една търсачка и ще видиш за какво става дума.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •