Page 112 of 133 FirstFirst ... 1262102110111112113114122 ... LastLast
Results 1,666 to 1,680 of 1994

Thread: Накъде отива Алфа Ромео!?

  1. #1666
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    А дано! Ей го къде е април.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  2. #1667
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Накъде отива Алфа Ромео ---> http://auto.dir.bg/news.php?id=15910837&tid=39.
    alfa romeo sprint 1984

  3. #1668

    Default

    Quote Originally Posted by boris037 View Post
    Накъде отива Алфа Ромео ---> http://auto.dir.bg/news.php?id=15910837&tid=39.
    Давайте плювайте ся по Фиат
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  4. #1669
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Не приятел, не плюя по никого. Просто на мен ми се струва, че не след дълго и Алфа Ромео няма да се продава другаде освен в Италия.
    alfa romeo sprint 1984

  5. #1670

    Default

    Quote Originally Posted by boris037 View Post
    Не приятел, не плюя по никого. Просто на мен ми се струва, че не след дълго и Алфа Ромео няма да се продава другаде освен в Италия.
    Поста не беше към теб а към плювачите и ревачите
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  6. #1671

    Default

    Няма "няма плювачи и ревачи" .Има факти: http://automedia.investor.bg/a/0-nac...kym-zakrivane/

    Хайде кажи да се радваме ли на такава "новина"?

    За съжаление и аз започвам да си мисля, че след време ще постъпят по същият начин и с Алфа Ромео.

    Дано да греша, но ако се стигне до там изглежда наистина щеше да е по-добре АР да беше закупена от швабите.


    Те тези макаронаджии, така и не направиха нищо за разработването на пазара на бившите соц. държави и Русия. Немалка част от другите производители направиха необходимото техните марки да се продават в Китай и Русия, а ФИАТ спят...

    Пускат на пазара някакви бутикови серии с неизбежно ограничен пазар като AR 4C и изобщо не се стремят да разработват по масовият пазар.Трябва да има и ограничени серии модели и модели за ограничен пазар купувачи, но не трябва да се разчита само на това-прекалено малко е и така се отваря място което да се завземе от конкуренцията. Настоящият им "масов" модел Giulietta e доста обикновен и незабележим, стоповете ми приличат на цялата останала "конфекция"(немска, френска и японска- LED светлинки да има) и на практика е загубил индивидуализма си и привлекателността си.Таблото вътре и вътрешният дизайн( с изключени на традиционни отличният кожен салон) е скука до смърт...Предната част има немалка прилика с МИ-ТО.Външният дизайн започва да става отегчаващ и еднообразен.Никакъв свеж полъх в дизайна.Последното им добро в дизайна са 159 и МИ-ТО.
    Последният има флагман "166" фейслифт-а, когато и да го погледна все ми е на сърце, няма нищо, че е модел отпреди 10-на години и няма LED светулки- изчистен дизайн с приятни галещи окото и душата на един фен форми и черти и в същото време със "спортно сърце" и излъчване...

    Единствено ми харесва разхода на дизелите Giulietta, но ме може да имаш само един единствен модел и той да е хечбек.Ами какво става ако купувачите(като мен) не харесват хечбек, а седан?Отговорът е лесен-просто си купуват друга марка автомобил ...

    Хайде и нещо положително, че само чернотия не върви- дано нещата потръгнат по-добре, и наистина Маркионе или който и да е друг на негово място си изпълнят обещанието и усилията да се насочат наистина към АР, макар че сами по себе си изявлението, че ще "отрежат" от една марка за да дадат на друга за мен е негативна новина.Фолксваген не "реже" нито от АУДИ, нито от Порше, с сметка на фолксваген моделите, а дори напротив мислят "нови" модели с цел превземане на нови пазари от други производители.

    И ланчия е хубава, особено последният им модел лимузина, макар че доста я поамериканчиха на мен ми харесваше.

    Няма смисъл да критикувате или "плюете" поста ми или мен. Замислете се накъде действително отива Алфа Ромео. Имам доста познати с които си купуват нови автомобили, но не марки на ФИАТ, а най-вече японски и немски, чат-пат френски.
    Замислете се дали това е добре за АР и ФИАТ-печалбата не отива при тях, а другаде... и се стига до такива "гениални" решения-почти ликвидиране на една легендарна марка автомобили ...
    Last edited by alfa racer GTA; 20-01-2014 at 12:17.

  7. #1672
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    На интересна статия в един руски сайт попаднах http://autoutro.ru/news/2013/12/06/226889.shtml
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  8. #1673
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Чакам с нетърпение да изкарат 2С на базата на това http://autobild.bg/%D0%A1%D0%BA%D1%8...%B2-punto/a142 да видим тогава с какво ша праят сравнителни тестове.

  9. #1674
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  10. #1675
    Младши алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    21

    Default

    Много плюете по италианците,по фиат,по Мариконе(Маричоне),но недейте с лошо.
    Алфа им е жизнено необходима в портфолиото.....просто без нея ще има дупка в портфолиото си......колкото до моделите...споделям моето мнение,а то е че след като фиат вече окончателно придоби крайслер,започва наводняване с нови модели.
    За някои може да им се стори смешно,но на мен ми се струва че април алфа ще покажат поне голям седан,наследник на 166,вероятно на платформата на мазерати чибли,произвеждан там,с правилното задвижване,среден седан на платформата на жужа,който ще е с предно,произвеждан вероятно в сащ(или където се произвежда крайслер200) и спайдъра(партньорство с мазда).... предполагам че също ще пуснат някакво мазерати на платформата на 4ц,но то ще бъде в6....недейте да сте толкова песимистични,все пак фиат взе едни 10 милиарда заем и ще влага и влага,остава обаче кой ще си купи алфа....защото тук много ревете че нямало нови модели,а кой купува.......повечето предпочитат на 2 год на 50% от цената на новия

  11. #1676
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Фиат групата наистина нямат нови модели. Най-голямата италианска и неамериканска кола в момента е Фиат Браво и Алфа Жулиета. И двете ги няма в комби вариант, а Браво-то е твърде остаряло. Това не е сериозно. Браво/Жужа да е най-голямата ти кола.
    Прекалено дълга е тази пауза без нови модели за Европа. Даже и Алфа 4Ц не виждам да се продава някъде. А за него говорят от години. То ще остарее докато стигне до пазара.

  12. #1677
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Ее чакай бре, ами Мазерати Гибли и Куатропорте.Айде второто не е за всеки, ама Гиблито си е примерно в класа на 5-та серия и Е-клас.

  13. #1678
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Dimicha View Post
    Ее чакай бре, ами Мазерати Гибли и Куатропорте.Айде второто не е за всеки, ама Гиблито си е примерно в класа на 5-та серия и Е-клас.
    Колко Гиблита има продадени?
    След 6-7 години Гибли ще е това, което сега е Ланча Тесис.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  14. #1679
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Ема не, щото колегата каза, че фиат групата изобщо нямат голям модел и аз исках да кажа, че имат голям модел. Сега, колко продадени има е друг въпрос. Пък и то Гиблито не излезе ли преди няколко месеца?

  15. #1680
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Колко Гиблита има продадени?
    След 6-7 години Гибли ще е това, което сега е Ланча Тесис.
    Стига бе човек, нищо общо нямат, по никакъв параграф.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

Page 112 of 133 FirstFirst ... 1262102110111112113114122 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •