Page 98 of 133 FirstFirst ... 488896979899100108 ... LastLast
Results 1,456 to 1,470 of 1994

Thread: Накъде отива Алфа Ромео!?

  1. #1456
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ами Ауди S3 е в пъти по-кола от Жулиета КуВе (Дори и като външен вид и дизайн - единственото, което беше останало на Алфите преди да се пръкнат "новите" МиТо и Жулиета

    Спряха си най-хубавия мотор - Арезе в6 и почнаха да слагат опелови ЖТС-и. Мъка...Мъка
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #1457

    Default

    Аз съм за!


    ГОЛФА - кърти в рали шампионата
    Ауди - кърти на Лю Ман и ДТМ
    Сеат - са силни във всички туристически класове дори си има СЕАТ шампионат европейски
    ШКОДА - кърти в ралитата.....


    Алфа Ромео - едно голямо НИЩО... даже и останалото от марката - ЕМБЛЕМИТЕ не изкарват 2 години на слънце...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #1458

    Default

    Така де, то понеже са останали много Алфи, та голям праз, че някой ще ги купи

    Като не искате да ги купува никой, защо ревете, че ще ги закриват?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #1459

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    ...
    Това е така, но италианците предпочитат да си вложат ресурсите във Ферари и Формула 1.

  5. #1460

    Default

    Което за пореден път доказва, че са слабоумни
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  6. #1461

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 11:30.

  7. #1462
    девелопер KiroPora's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София/Пазарджик
    Posts
    57

    Default

    Би ли ми разяснил каква е логиката зад твърдението ти, че им трябват повече емблеми за да продават голфове, хм? Защото ме съмнява някой да си казва "Я, тия правеха Ауди, значи ще си купя Голф!"
    '98 Alfa Romeo 156, 2.0TS LPG
    '05 Audi A6 4.2i

  8. #1463
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by KiroPora View Post
    Би ли ми разяснил каква е логиката зад твърдението ти, че им трябват повече емблеми за да продават голфове, хм? Защото ме съмнява някой да си казва "Я, тия правеха Ауди, значи ще си купя Голф!"
    Пестят пари от разработка на различни платформи като с повече емблеми продават на различни хора, с различни изсквания и желания, една и съща техника...от баничарка до спортно купе... Хората, които си търсят А5, не биха си купили Октавия, но фактически се получава нещо такова... Ако им сложиш и една емблема със змия и кръст, ще спечелиш много купувачи, най-вече в Италия, като им продаваш претоплен голф...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  9. #1464
    девелопер KiroPora's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    София/Пазарджик
    Posts
    57

    Default

    Makes sense, аз си мислех, че самият факт, че продават дадена марка ще ги накара да си купят друга. Move along.
    '98 Alfa Romeo 156, 2.0TS LPG
    '05 Audi A6 4.2i

  10. #1465
    Смахнат Геймър siniqtzmey's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    169

    Default

    На тия дъртаци им трябва Алфа Ромео, защото са го закъсали със СЕАТ . Иначе като се погледне Porsche Macan се вижда цялата им маркетинг стратегия да ти продават Ауди Кю5 за над 50000 евро с 2.0 ТДИ, но повечето хора като не разбират от коли се връзват по емблемата и купуват като луди.
    No one 'needs' an Alfa, like no one needs a car with more than 60 hp!
    Алфа Ромео 155 1.7 8v (много реве )
    e46 328Ci (чорбаджийска кола)

  11. #1466

    Default

    Напротив, Пухи, няма логика, защото ако това се случи именно по този сценарии, всеки човек търсещ разпознаваема Алфа, вече няма да я открива никъде и съответно няма да я купува, ако ще, който ще да е собственик
    А и вие от къде знаете, че няма да запазят технологиите, които вече са развити и няма нужда ВАГ да развива, а само ще продължи да ги използва?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  12. #1467
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    А и вие от къде знаете, че няма да запазят технологиите, които вече са развити и няма нужда ВАГ да развива, а само ще продължи да ги използва?
    Извинявай, не ти разбрах въпроса? За кои технологии става дума? Тези на Фиат или тези на ВАГ? Аз се чудя ако ВАГ купят Алфа Ромео какво точно ще купят освен емблемата?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  13. #1468

    Default

    Много неща биха могли да купят немците от италианците, не само емблема!!!
    Мислите ли, че ще спрат да произвеждат ЖТД, за да наливат пари в преработване на поточни линиии за ТДИ.
    Или биха инвестирали в съвсем нов скучен немски дизайн, вместо да доразвиват вече създадения красив италиански дизайн.
    С АлфаРомео няма да се прави старт от скрапа, като Шкода!!!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  14. #1469
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Много неща биха могли да купят немците от италианците, не само емблема!!!
    Мислите ли, че ще спрат да произвеждат ЖТД, за да наливат пари в преработване на поточни линиии за ТДИ.
    Или биха инвестирали в съвсем нов скучен немски дизайн, вместо да доразвиват вече създадения красив италиански дизайн.
    С АлфаРомео няма да се прави старт от скрапа, като Шкода!!!
    Кой произвежда ЖТД? Алфа ли? Не мисля, Фиат ще го продадат, нито че ВАГ се нуждаят от ЖТД. Цялата работа е, че Алфа ще е с тди, а шасито MQB, което не е лошо само по себе си, но вече има милиони такива коли и няма нужда да излизат и с емблема на Алфа.

    п.п. Да допълня, че дизайна на автомобила се развива след като се направи платформата, а както казах тя е една за целия концерн ВАГ, затова и всичките им автомобили си приличат...
    Last edited by rossenvn; 03-04-2013 at 13:20.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  15. #1470
    фотографче blacksnoopy's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    300

    Default

    Не знам в Китай и САЩ коя марка е по-разпознаваема - Audi или Alfa Romeo. Или пък Южна Америка. Като се видях с моите приятели от Чили в Италия въобще не бяха чували за Alfa Romeo

Page 98 of 133 FirstFirst ... 488896979899100108 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •