Page 49 of 133 FirstFirst ... 3947484950515999 ... LastLast
Results 721 to 735 of 1994

Thread: Накъде отива Алфа Ромео!?

  1. #721
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default


    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  2. #722
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Какво общо има тая статистика с темата? В България всички марки продават за една година 20 хиляди автомобила. В Италия само Фиат продава 50 хиляди на месец. А, италианският пазар далеч не е най-големия в света.

  3. #723
    Запален алфист mihail_mladenov's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Враца
    Age
    33
    Posts
    307
    VW Passat 2.5 TDI 4 Motion '00 - now
    Alfa Romeo 145 1.4 TS '98 - ex

  4. #724
    Авиомеханик firedragon's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас,София
    Age
    34
    Posts
    891

    Default

    Quote Originally Posted by mihail_mladenov View Post
    Ебаси недъгавия дизайнер
    Alfa Romeo 33 SW 1.7 16v - Няма я вече.
    Alfa Romeo 155 1.8 8v TS - и нея
    Alfa Romeo 156 1.9 jtd 8v '02 - и нея
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtdm 16v '07

  5. #725
    Запален алфист mihail_mladenov's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Враца
    Age
    33
    Posts
    307

    Default

    Quote Originally Posted by firedragon View Post
    Ебаси недъгавия дизайнер
    На същото мнение съм.

    ПП: По-скоро това е някакъв американски боклук преобразен във Алфа Ромео.
    Last edited by mihail_mladenov; 20-07-2011 at 18:30.
    VW Passat 2.5 TDI 4 Motion '00 - now
    Alfa Romeo 145 1.4 TS '98 - ex

  6. #726

    Default

    Quote Originally Posted by mihail_mladenov View Post
    На същото мнение съм.

    ПП: По-скоро това е някакъв американски боклук преобразен във Алфа Ромео.
    Тази кола прилича на хладилник.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  7. #727
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Както се казва в статията това изчадие няма да се появи в шоурумите и слава Богу. Лошото е, че май за пореден път се отлага стъпването на американския пазар. Сега се говори за 2013 г.
    http://www.automedia.bg/news/article_13675.html
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  8. #728
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    С тези 15 продажби АлфаРомео отива стремително към дъното!!! И никой няма да може да я извади!!!
    EX 156 1.6 TS

  9. #729
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman View Post
    С тези 15 продажби АлфаРомео отива стремително към дъното!!! И никой няма да може да я извади!!!
    Че откога българския пазар е мерило за нещо Иначе споко, дори и да отиде на дъното, желаещи има доста да я извадят, но чичко Серджо не я дава да го.....
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  10. #730
    Келеме с кюмбе vladev's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Posts
    258

    Default

    Алфа (или Додж?) тестват Жулиета в Мъртвата долина в Щатите?

    http://www.caranddriver.com/news/spi...os-future_cars
    Subaru Legacy 3.0R
    Ex: Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD 140+bhp

  11. #731
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Posts
    34

    Default

    Ами все ми се щеше да вярвам /да продължа да вярвам/, че фиат няма да оставят Алфа просто така да изчезне и да се размие... Щеше ми се. Обаче на последък фактите говорят друго. Вглъбени последните години в закупуването на Крайслер всички марки в италианската група изпитват остър недостиг на модели. Нямат моделна гама. А останалите са вече остарели морално , с използвана технология далеч от конкуренцията. Да знам , какво ще кажат някои веднага -"Джулиета" ... Е да , но една птичка пролет не прави. Да знам ,159 още дълго ще бъде актуална с дизайна си , но това не я прави пряка конкуренция на нито един от постоянно излизащите нови модели в Европа и Азия. Тя е на 7 години , време е за нов модел , но уви той се отлага за пореден път с още една година. Конкуренцията обаче не спи. Великия SUV на алфа , за когото се спекулира вече не знам колко години си остава мираж , е продължава да се спекулира с това , но никого не го грее вече. Конкуренцията не спи. Тя създава. Тя продава. А не можеш да продаваш нещо , което нямаш. Погледнете какво правят другите марки... вземете един Ситроен
    http://www.automedia.bg/news/article_13699.html
    Няма значение дали ви харесва , дали ни харесва ... Създават се нови и нови неща и модели.
    Фиат вече притежава над 53% от Крайслер и мисля време е да положи такива големи усилия и за марките от Италия . Защото подобно бездействие ще бъде пагубно за Алфа и Мазерати ... Участ , която вече застигна Ланча , мир на праха й. Дано Маркионе знае какво прави , дано работи ЗА Алфа Ромео , не срещу нея.
    Ще ми се да вярвам...

  12. #732
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by jethro View Post
    Ами все ми се щеше да вярвам /да продължа да вярвам/, че фиат няма да оставят Алфа просто така да изчезне и да се размие... Щеше ми се. Обаче на последък фактите говорят друго. Вглъбени последните години в закупуването на Крайслер всички марки в италианската група изпитват остър недостиг на модели. Нямат моделна гама. А останалите са вече остарели морално , с използвана технология далеч от конкуренцията. Да знам , какво ще кажат някои веднага -"Джулиета" ... Е да , но една птичка пролет не прави. Да знам ,159 още дълго ще бъде актуална с дизайна си , но това не я прави пряка конкуренция на нито един от постоянно излизащите нови модели в Европа и Азия. Тя е на 7 години , време е за нов модел , но уви той се отлага за пореден път с още една година. Конкуренцията обаче не спи. Великия SUV на алфа , за когото се спекулира вече не знам колко години си остава мираж , е продължава да се спекулира с това , но никого не го грее вече. Конкуренцията не спи. Тя създава. Тя продава. А не можеш да продаваш нещо , което нямаш. Погледнете какво правят другите марки... вземете един Ситроен
    http://www.automedia.bg/news/article_13699.html
    Няма значение дали ви харесва , дали ни харесва ... Създават се нови и нови неща и модели.
    Фиат вече притежава над 53% от Крайслер и мисля време е да положи такива големи усилия и за марките от Италия . Защото подобно бездействие ще бъде пагубно за Алфа и Мазерати ... Участ , която вече застигна Ланча , мир на праха й. Дано Маркионе знае какво прави , дано работи ЗА Алфа Ромео , не срещу нея.
    Ще ми се да вярвам...
    Фиат груп вложиха милярди в стратегическото си желание за поглъщане на така блянувания презокиaнски концерн Крайслер и е съвсем нормално това да задъха италианците, но след като вече постигнаха целта си вярвам, че скоро ще насочат внимание към развиване и на собственото си портфолио!

    От всички страни се вижда обаче, че Крайслер е вече отдавна на крака и даже се радва на успехи, а това няма как да не доведе до положителен финансов баланс за новия и собственик (ФИАТ) и надежди за едно po-светло бъдеще си мисля...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  13. #733
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    И аз се надявам Змея да е прав..и все още вярвам понеже всичко е пари .., но фиат в случая заложи на стратегия за пазар , което в бъдеще вярвам ще донесе пари ....и ще е добро за компанията.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  14. #734
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Според мене колкото и да го псуваме Макрионе е поел един потъващ кораб, и сега се опитва да го изкара не повръхността а както се вижда по продажбите на Freemont засега се справя надявам се и така да се остане, за да има бъдеще и за Алфа Ромео. Жалко само че пак чета да се отлагат разни премиери на 4C и на Джулия
    145 1.7 16V Boxer


  15. #735
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    В Аутобилд, последния към момента, има начална статийка относно теста за 100 хил кма не един Сеат, където се казва, че WV иска да продава Сеат и е устремил поглед към Алфа..То не, че е нещо ново, ама явно нещата отиват бая "навътре"
    Last edited by fred; 25-07-2011 at 16:50.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 49 of 133 FirstFirst ... 3947484950515999 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •