Results 1 to 6 of 6

Thread: моля за съвет-заден ляв прозорец

  1. #1

    Default моля за съвет-заден ляв прозорец

    здравейте колеги,блокира ми заден ляв прозорец и най кофтито е,че остана отворен.като замерих на буксата която е за бутона на вратата се оказа,че няма ток в нея.куплунга който е на вратата си е добре,говорителя свири,централното си работи.моля за помощ,че колата ми трябва всеки ден.мерси предварително.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    А от бутона на шофьорската врата също ли не ще?
    Нищо чудно именно там да е проблема, през него минава веригата към задните бутони. Също така не е лошо да погледнеш и копчето "LOCK".
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    здравейте колеги,блокира ми заден ляв прозорец и най кофтито е,че остана отворен.като замерих на буксата която е за бутона на вратата се оказа,че няма ток в нея.куплунга който е на вратата си е добре,говорителя свири,централното си работи.моля за помощ,че колата ми трябва всеки ден.мерси предварително.
    Разкачила се на свифката на вратата връзката имах същия проблем само че на предна лява свалих джама до доло и не можа да отлепи повече ''Връзката в гофрето на вратата''
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    А от бутона на шофьорската врата също ли не ще?
    Нищо чудно именно там да е проблема, през него минава веригата към задните бутони. Също така не е лошо да погледнеш и копчето "LOCK".
    .значи бутона LOCK си работи,няма проблеми.но няма плюс на копчето за задния прозорец,на другите бутони си има,но на тоя не.буксата си е добре,явно щом няма ток и отпред и отзад има прекъснат кабел някъде.мислех си дали няма някъде бушончета за всяка врата или е само тоя под волана един за всички.

    ---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

    щеше ми се да открия проблема,но в крайна сметка,ще сложа мостче от друг бутон да взема плюса,но ще продължа да се интересувам къде е въпросното място.ще се радвам ако има ваши коментари.

    ---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

    ако има някой няква схема на ел.инсталацията,ще съм много благодарен.а и няма де е само в моя полза.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  5. #5

  6. #6

    Default

    мерси,колега
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •