Results 1 to 12 of 12

Thread: проблем при вървене на без да я натискам

  1. #1
    започва да се пристрастява kai77's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Русе
    Age
    46
    Posts
    82

    Default проблем при вървене на без да я натискам

    здравейте колеги отдавна не съм се включвал тук,но ето имам нужда от съвет пак.моето алфе взе нещо да се е............като искам да го изрежа се мисли кво искам аз,после се сеща със прекъсване,като го карам леко прекъсва ли как да го обясня точно върви засилва само и забива пак и така .направо съм на дебитомер но да се посъветвам първо де а и много ми вдигна разхода а алфа да вдигне разхода сещата се за какво става дума нали,черен ауспух и свещи направо ламя,не пипа маслото де,та мисълта ми е за дебитомер??????благодаря за вниманието

    ---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

    Quote Originally Posted by kai77 View Post
    здравейте колеги отдавна не съм се включвал тук,но ето имам нужда от съвет пак.моето алфе взе нещо да се е............като искам да го изрежа се мисли кво искам аз,после се сеща със прекъсване,като го карам леко прекъсва ли как да го обясня точно върви засилва само и забива пак и така .направо съм на дебитомер но да се посъветвам първо де а и много ми вдигна разхода а алфа да вдигне разхода сещата се за какво става дума нали,черен ауспух и свещи направо ламя,не пипа маслото де,та мисълта ми е за дебитомер??????благодаря за вниманието
    а забравих като наеме после проблеми няма от 90/100нагоре
    Alfa Romeo 155 2,0 T.Spark

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Дебитомер,ламбда,лоша маса,помпа на спирачките,скъсан маркуч....Каквото и да е си за диагностика.По ефтина е от дебитомера!
    Успех!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Quote Originally Posted by kai77 View Post
    здравейте колеги отдавна не съм се включвал тук,но ето имам нужда от съвет пак.моето алфе взе нещо да се е............като искам да го изрежа се мисли кво искам аз,после се сеща със прекъсване,като го карам леко прекъсва ли как да го обясня точно върви засилва само и забива пак и така .направо съм на дебитомер но да се посъветвам първо де а и много ми вдигна разхода а алфа да вдигне разхода сещата се за какво става дума нали,черен ауспух и свещи направо ламя,не пипа маслото де,та мисълта ми е за дебитомер??????благодаря за вниманието

    ---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

    а забравих като наеме после проблеми няма от 90/100нагоре
    Колега, не знам за техническия ти проблем, но с такова писане едва ли някой ще успее да разбере какво ТОЧНО искаш да кажеш....
    Успех с ремонта!
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  4. #4
    започва да се пристрастява kai77's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Русе
    Age
    46
    Posts
    82

    Default

    Quote Originally Posted by nhg View Post
    Колега, не знам за техническия ти проблем, но с такова писане едва ли някой ще успее да разбере какво ТОЧНО искаш да кажеш....
    Успех с ремонта!
    на какъв език да ти го напиша колега да разбереш за какво става дума?
    Alfa Romeo 155 2,0 T.Spark

  5. #5
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Колега, напиши го на какъвто ти прецениш език, но предишния ти пост е за една тема 'Бисери от форума' - уникално изречение си сътворил!
    Не се заяждам, опитвам се да ти помогна да те разберат повече хора. Успех!
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  6. #6
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    @kai777
    Ако използваш и запетайките, може би по-лесно ще разберем... Без лоши чувства...

    И моя съвет е да идеш първо на диагностика!
    Успех

  7. #7
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Между дебитомер и ламбда залагам на второто .Все пак на Диагностика е препоръчително да отидеш .
    Alfa 155 2.0 16v

  8. #8
    Запален алфист ngbauns's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    124

    Default

    Искам и аз да попитам нешто,за да не отварям нова тема.Та става вапрос за това, че по някои пат колата ми има едно замисляне от около 2-3 секунди преди да наеме,но го прави когато тя си иска.Минавана е диагностика и всичко е наред.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTDm sportwagon

  9. #9
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by ngbauns View Post
    Искам и аз да попитам нешто,за да не отварям нова тема.Та става вапрос за това, че по някои пат колата ми има едно замисляне от около 2-3 секунди преди да наеме,но го прави когато тя си иска.Минавана е диагностика и всичко е наред.
    Смени диагностика който ти е казал ,че всичко ти е наред .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #10
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by ngbauns View Post
    Искам и аз да попитам нешто,за да не отварям нова тема.Та става вапрос за това, че по някои пат колата ми има едно замисляне от около 2-3 секунди преди да наеме,но го прави когато тя си иска.Минавана е диагностика и всичко е наред.
    Пробвай с читав дебитомер-назаем или дюзи за горивото.Нещо ти бега.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  11. #11
    Запален алфист ngbauns's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    124

    Default

    Quote Originally Posted by Xtrime7 View Post
    Пробвай с читав дебитомер-назаем или дюзи за горивото.Нещо ти бега.
    Като правиха диагностиката ми казаха 4е дебитомера е фред ама ламба сондата е нямало никаква,оба4е била застанала в положение все едно сега е запалена.


    Колега постарай се да пишеш по грамотно и с букви,а не с цифри!Не се разбира и дебитомера ли се казва Фред или е в ред!
    Last edited by mordohy; 10-08-2009 at 23:57. Reason: Писане на маймуница
    Alfa Romeo 156 1.9 JTDm sportwagon

  12. #12
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by ngbauns View Post
    Като правиха диагностиката ми казаха 4е дебитомера е фред ама ламба сондата е нямало никаква,оба4е била застанала в положение все едно сега е запалена.
    Демек никаква я няма.
    Намери си 4итави майстори.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •