Page 10 of 37 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 547

Thread: ремонти и срещи

  1. #136
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    перник
    Age
    56
    Posts
    101

    Default

    Отдавна чаках да се пооправи времето и днес реших да накажа Ал и за 2 часа гледайте какво сътворих.Пък догодина с нови части,дай боже.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 24122009.jpg   24122009(003).jpg   24122009(004).jpg   24122009(005).jpg   24122009(006).jpg  

    24122009(007).jpg   24122009(008).jpg   24122009(009).jpg  
    вече без Алфа,но да видим до кога!

  2. #137
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    хах Иво, кво стана с Викторито дето му симпатизираше
    Виктора си е наред и не е мръднал!Мръдна Монроето!И то само десния!Най-вероятно от някоя дясна дупка с лява ориентация!Качвах ги на стенда в ИКТЕО Серон и задните са перфектни.Те са ми Виктор!
    Днеска си прегледах книжката и установих,че са на 270 000км.Няма какво повече да искам от тях!
    Смених,лагери тампони и амортесьори!Колата заспа,но се разтропаха,много нечестиво,спирачните апарати.Май съм и за накладки!

    Адаш,каква е тая идея,дето няма да я понесат дъртите ми бъбреци !?Както знаеш,много акъл нямам!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #138
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Да се пооплача малко!
    Днеска сам си го нахаках!Съединителя нещо се ебаваше и аз,като грижовен собственик ,му купих на Алфи нова помпа и цилиндър,с любезното съдействие на познат нам,форумен разбойник!Връщайки се от София,на околовръстното на Перник,нещата съвсем се сговниха и волю-неволю,навлякох работните гащи.Справих се с всички шибани операции,които е желателно да се извършват с помощник,а виж зегерката,която съм я вкарвал много пъти без проблем ми разката фамилията.Довтаса и подкрепление,под формата на пет души кюстендилски майстори,натъпкани в допотопно Ауди и нито благословиите ,вече в шесторен размер,нито многото ръце успяка да я вкарат в проклетия канал.
    По едно време стана страшно,Алфи трябваше да си има братчета близнаци,а собствника му да ходи в психиатрията.Пушихме по цигара и оставихме дяволите да се налудуват.После изгоних всички,бръкнах само с пръстите и една малка отверка и се чу заветното ЩРАК!!!Изпратих си ги по живо по здраво,а аз си потърках цицината на челото,от педала дето ме шибна.
    Е те това ,ако не е кола с характер!
    Знам,че за някой може да му е тъпа цялата тая история,ама си оправяйте нещата навреме,а не като мене.Въпреки,че всеки след това има право да квичи 5 минути!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #139
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    Моята кочинка вече е на пътя ,след като претърпя доста основен ремонт на пода( то не беше рязане, то не беше заварване).Онзи ден и взех части за обслужване и забравих да ги питам магазинерите колко струват жилата за ръчната, че мойте са в напреднал стадий на разлагане. Някой ще ми каже ли ориентировъчна цена за жилата.

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  5. #140
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by Grozdan View Post
    Моята кочинка вече е на пътя ,след като претърпя доста основен ремонт на пода( то не беше рязане, то не беше заварване).Онзи ден и взех части за обслужване и забравих да ги питам магазинерите колко струват жилата за ръчната, че мойте са в напреднал стадий на разлагане. Някой ще ми каже ли ориентировъчна цена за жилата.
    http://axm-auto.com/index2.php?brand...t=31&subcat=63

  6. #141
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    [QUOTE=Grozdan;624556]Моята кочинка вече е на пътя ,след като претърпя доста основен ремонт на пода( то не беше рязане, то не беше заварване).Онзи ден и взех части за обслужване и забравих да ги питам магазинерите колко струват жилата за ръчната, че мойте са в напреднал стадий на разлагане. Някой ще ми каже ли ориентировъчна цена за жилата.[/QUOTE

    От 12 до 18 лева.Зависи как ще ги намериш!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #142
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    Мерси на колегите за отговорите.И тях ги включвам в общата калкулация.Аз си мислех че са по скъпи.

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  8. #143
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Могат да станат и по-ефтини,щото проблема не им е в цената,а внамирането им.Това ще рече,че в скоро време ще обмисля правенето им.Проблема ще е,ако има проблем в кожуха.Ама и за него ще мислиме!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #144
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Пак ми гръмна семерингата на рейката!Сега съм с волан,като на Рено 19!Да си припомня как беше на Москвича!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #145
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    перник
    Age
    56
    Posts
    101

    Default

    Ами честито пак гърчене под алфата,тия коли майче си мислят че не им обръщаме дастатъчно внимание за това ни намират постояно занимавки
    вече без Алфа,но да видим до кога!

  11. #146
    Авиомеханик firedragon's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Бургас,София
    Age
    34
    Posts
    891

    Default

    Правят го само с цел да ни тренират.Все пак ние и съседния раздел за класиките май познаваме най добре колите си,все пак доста пъти сме ги разпарчетосвали на съставните им части.
    Alfa Romeo 33 SW 1.7 16v - Няма я вече.
    Alfa Romeo 155 1.8 8v TS - и нея
    Alfa Romeo 156 1.9 jtd 8v '02 - и нея
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtdm 16v '07

  12. #147
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Dupnica ,Sofiq
    Posts
    320

    Default

    вярно си е ,не само ги познаваме ами са и по-евтинки ,само като видя за какви цифри става дума в разделите за некласики , 156 например и става страшно )))))))))
    Last edited by staiger; 20-01-2010 at 00:08.
    Ако съдбата ти обърне гръб-изчакай я да се наведе.....
    Звукът може да бъде
    описан само така: представи си смесица от бръмченето на Nascar-Chevys и пакистанска свиня-майка

  13. #148
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Тоя ремонт,дето ме чака на рейката ,иска до 10 лева чаркове и консумативи,ама ще чака до по-добри времена.Свиква се и с тоя волан!.
    То верно ,че си познаваме добре колите.С тях лежиме повече,отколкото с жените ни!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #149
    Обича кръчмите Grozdan's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Софийски Острови
    Age
    38
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Тоя ремонт,дето ме чака на рейката ,иска до 10 лева чаркове и консумативи,ама ще чака до по-добри времена.Свиква се и с тоя волан!.
    То верно ,че си познаваме добре колите.С тях лежиме повече,отколкото с жените ни!
    Не се оплаквай тъкмо ще напомпаш бицепс, трицепс...

    Alfa Romeo 33 1.5iE-EX
    BMW E30
    BMW E36

  15. #150
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Слагаи една обикновенна реика.Хем няма да му мислиш хем се увеличава радиуса на завои.

    Тествано!!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

Page 10 of 37 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •