Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 76

Thread: Alfisti Trackday - Калояново - идея

  1. #1
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Lightbulb Alfisti Trackday - Калояново - идея

    Колеги, гледам по другите подраздели вече се уговарят организирани посещения на Калояново следващата събота. Ние няма ли да направим нещо по въпроса ?
    Ако искате да направим един сборен пункт в Майнатаун за групите от разните посоки на света, и да отидем подобаващо ?
    Ако някой има идея - нека предложи, за да обсъдим. Мисля, че ще е запомняща се картинка
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #2
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    дам идеята е добра, само че в Пловдив не е ли малко встрани от маршрута? В смисъл че тя пистата май е като се слезе от магистралата на отбивката за с.Труд и по пътя малко след това - или се бъркам?!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #3
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Ми аз затова писах за идеи
    Може да се съберем някъде по пътя или нещо подобно.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    гр.Пловдив
    Posts
    188

    Default

    Ако искате и в Труд. Има място, където могат да се съберат 10-15 коли и е по път. Но за съжаление незнам дали ще мога и аз да дойда, че май ще работя.


    Alfa Romeo 155, 1.8, TS

  5. #5
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Аз съм за колонка от 10-15коли и съм готов да дойда до Труд макар че преди това ще мина през Калояново
    а и така на паркинга ще съберем легендите да си бъбрят докато ние гледаме
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  6. #6
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Труд е супер вариант, ма нека Недко да уточни къде точно, че скоро не съм минавал от там. И дайте някакъв час - времето за влизане на желаещите е от 9.00 до 11.30 май - мисля че към 10-10.30 е добре да се съберем, освен ако някой не иска да ходи там мноооого рано. Така като влезем вкупом, ще сме на едно място всичките легенди
    Нека колегите от София и откъм моренцето да кажат как ще им е по-удобно, защото подозирам че си имат вече някакви уговорки. Ние в Майнатаун сме лесни
    Иначе колоната ще е пак велика - 100% съм сигурен че няма да има други кат нас
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #7
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Труд е супер вариант, ма нека Недко да уточни къде точно, че скоро не съм минавал от там. И дайте някакъв час - времето за влизане на желаещите е от 9.00 до 11.30 май - мисля че към 10-10.30 е добре да се съберем, освен ако някой не иска да ходи там мноооого рано. Така като влезем вкупом, ще сме на едно място всичките легенди
    Нека колегите от София и откъм моренцето да кажат как ще им е по-удобно, защото подозирам че си имат вече някакви уговорки. Ние в Майнатаун сме лесни
    Иначе колоната ще е пак велика - 100% съм сигурен че няма да има други кат нас
    пишете и некоия и друга алфа от Пазарджик кам 10.30 в село Труд
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  8. #8
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    abe kaрането на пистата започва в 09:30... 10:30 е малко късно ми се струва!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  9. #9
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Според програмата за деня :
    "Начало 09:00. Записалите се за участие в надпреварата на пистата ще преминат през технически преглед, а тези който желаят да карат на писта, но не са си закупили пропуск ще могат да го направят през целия ден по време на мероприятието.
    От 09:00 часа до 11:30 стюарди ще подреждат автомобилите на парадния паркинг. За всички посетители дошли с автомобили от други марки освен италиански ще има специален паркинг зад сградата на пистата.
    От 11:30 – 12:30 ще бъде дадено начало на времето отделено на трите клуба.
    През целия ден ще продължи карането на пистата. В 18:30 ще се проведе награждаването.
    19:00 край на мероприятието."
    10.00 или 10.30 няма да е късно според мен - от Труд до Калояново са около 15мин път. Пак казвам - нека колегите, които са по-отдалеч да предложат удобен за тях вариант, а ние тук ще се нагодим според ситуацията.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  10. #10

    Default

    за времето не се бойте, ще се кара цял ден. А и паркинга е голям има място за всички. Яд ме е че няма да участвам в колоната с моята 155 Еволиционе, но няма как аз съм там от 07:00

    правете снимки и си покажете тениските от събора

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #11
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    пишете и некоия и друга алфа от Пазарджик кам 10.30 в село Труд
    И аз съм съгласна за 10.30 в с.Труд (въпреки ,че ще ми е свръх усилия да стана толкова рано, но ще се постарая максимално).
    А за по-рано, посмъртно не мога да се класирам

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  12. #12
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    И аз съм съгласна за 10.30 в с.Труд (въпреки ,че ще ми е свръх усилия да стана толкова рано, но ще се постарая максимално).
    А за по-рано, посмъртно не мога да се класирам
    ас пък имам едно предложение за теб просто правите с Алекс едно диско предишната вечер ,демек няма да си лягате въобщте и сутринта си на линияя
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    гр.Пловдив
    Posts
    188

    Default

    За мястото - имам впредвид, като се влезне в Труд, само направо по Карловско, отляво има пазар, а от дясно има ресторант. Та пред ресторанта ми е идеята. Ако искате ще направя някоя снимка. (за колегата DJ - там където се разделихме на връщане от срещата)


    Alfa Romeo 155, 1.8, TS

  14. #14
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by 1239 View Post
    За мястото - имам впредвид, като се влезне в Труд, само направо по Карловско, отляво има пазар, а от дясно има ресторант. Та пред ресторанта ми е идеята. Ако искате ще направя някоя снимка. (за колегата DJ - там където се разделихме на връщане от срещата)
    Ти освободи ли се за 22-ри? Иначе мястото си го спомням точно срещу пазара. Ако кажете за 10:30ч там ме пишете и мен макар че ще мина покрай входа на пистата ще се включа в конвоя за да съм с всички легенди
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  15. #15

    Default

    ЕЕЕхо,,Софииската група,какви са плановетв за Калояново,кога?от каде? кои ште ходи? а може би ште трябва да се мине и през ПАЗАРДЖИК да вземем легендата на РУМБАТА

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •