Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 77

Thread: Италфест 2004 - първи впечатления

  1. #16
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Значи след Пазарджик като се връщах снощи покрай мене профучаха 2 броя 145 червена и синя в пакет ма не ги видях на феста ....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  2. #17
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default

    не можах да дойда щото скъса шпилката и ми изби дюза (слава богу без сериозни последствия) а така се бях навил....
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  3. #18
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Вече ще звучи еднообразно, но наистина беше много приятно и незабравимо преживяване. Толкова много истински фенове на едно място не е нещо, което може да се пропусне ей така. Съжалявам за някои хора, които по една или друга причина нямаха възможност да дойдат - ще ги чакаме на следващия фест, където ще се реваншират.
    Отново огромни благодарности на организаторите и спонсорите - да са живи и здрави, за да стане феста традиция.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default

    Quote Originally Posted by hf hpe
    Искам да се извиня на хората на които не можах да обърна внимание(дори не разбрах, че krasyb е пристигнал на феста)
    hf hpe, ами и аз закъснях малко и прецених че си имате достатъчно работа организаторите. Ама кат дойда в Софията, ще ви досаждам да знаете ))) Най-съжалявам за наградата "Уикенд с Ланча" Щеше ми се да я пробвам... карай другия път ) ВАЖНОТО Е, ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ СИГУРНИ ВЕЧЕ ЧЕ ЩЕ ИМА ДРУГ ПЪТ, НАЛИ?
    Още веднъж благодаря на организаторите, мислете ме и мене другия път за организацията и стискайте палци да ни вървят нещата на всички... че току виж за другия път съм прибавил една единичка (155+1...дай боже)

  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano
    Значи след Пазарджик като се връщах снощи покрай мене профучаха 2 броя 145 червена и синя в пакет ма не ги видях на феста ....
    оказа се че това е Митко, но не е могъл да дойде на феста
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  6. #21
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    Quote Originally Posted by krasyb
    ... Най-съжалявам за наградата "Уикенд с Ланча" Щеше ми се да я пробвам... карай другия път ) ...
    за присъствалите в събота имаше кръгче с Lancia Delta
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default Еми

    значи другата Събота /демек другия фест/ ще имам да правя две кръгчета тогава ))
    Да се надяваме че следващия път, ще мога да изкарам целия уикенд още от Петъка до края, мхм?!

  8. #23

    Default

    Аз искам да БЛАГОДАРЯ на ВСИЧКИ КОИТО дойдоха

    Без вас ние нищо нямаше да можем да направим

    Рано сутрината след много трудно става бяхме на поляната към 8:00 около 5-6коли....беше доста мрачно и валеше. Подготвихме всичките знамена и трансперанти на нашите спонсори и на нашите любиме марки. Когато преключихме към 8:30-9:00 си бяхме все още тази 5-6коли и времето беше все така мрачно....повечето от нас се бяха настроили вече леко песимистично....Аз се опитвах да повдигам духа с красяци (за което моля да бъда извинен), за да довършим организацията па какво стане стане....Към 9:10 се качих до Хотела, за да се преоблеча и да почвам да събуздам останлите коли в хотела които бяха към 25. На излизане от стаята, ХФ_ХПЕ ми звънии и кресщи кадъте се бре какво става....И си викам опа ясно долу са се събрали доста коли.

    Слизам след 5мин към 10:00 и гледам цялата поляна запълнена с около 50 коли. Времето се оправи и изгря слънце на поляна и в моята душа.

    Решиш да изчакаме до към 11:20 мисля беше, за да пристигна повече хора...защото все пак пътя до там не беше малък и не исках някой да е бързал, за да хване началото и да дойде наприме към 11:10 и да го е изпуснал. Отриването което направих беше доста лошо....не бях доста развалнуван от хората които вече бяха към 200-300 и към 70коли на поляната и още към 30тина извън нея, както и малка група от рокери водена от шефа на КАТ-Нова Загора на който искам да изразя специални благодарсности от името на клуба и всички които бяхме там.

    След 15-20мин шоуто започна с надсвирването...на което аз леко се провалих, защото не можах да си открия дисковете, а и честно казано не знаех какво точно правя. Жорко и Филип направиха малко шоу като показа гласовете на тяхните зверове и около 600 и нещо конски сили започнаха да тресят земята под краката ни

    Следва продължение.....

    п.с: Искъм да се извъня ако съм напривил тъп коментар или съм засегнал някого без да искам, но бях доста развалнуван и исках всичко да е перфектно....а и за пръв път бях "водещ" (с микрофона) на събитие с около 400 човека и по някога честно казано не знаех какво говоря

    Тези дни се надаваме да успем да направим едно хубаво филмче за целия италфест и да го качим някъде....

    Искам да допълна преди да започна втората част, че бях много приятно изненадан да видя коли от Турция и Италия...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  9. #24
    Guest

    Default снимки

    Ето и моите снимки. Не съм отсял сполучливи и несполучливи. Съвсем в суров вид съм ги копирал

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default Италфест 2004г

    Много ми хареса!
    За първи път се прави и се получи страхотно.
    Филма който направих , за съжаление немога да го кача във ворума, защото е на VHS-c формат.

  11. #26
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Специални благодарности на Всички които дойдоха.
    Браво Петко! Справи се чудесно като водещ. Благодаря на всички от клуба които помогнаха и направиха възможно това събитие. Всички бяхме доста напрегнати сутринта и като дойдоха колите се шашнахме малко, но не ни се сърдете беше за първи път на всички . За да разберат всички истината ще кажа следното - цялата организация беше просто програмата и откъслечни идеи на всички нас - всичко което видяхте в неделя беше 80% импровизирано така че мисля че добре се справихме и другия път ще сме още по-добри
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  12. #27
    Guest

    Default грешка

    Ето че и аз още съм равълнуван. Забравих линк-а http://www.aksyst.com/Italfest2004/

  13. #28
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default Re: Италфест 2004г

    Quote Originally Posted by street_vagabont
    Много ми хареса!
    За първи път се прави и се получи страхотно.
    Филма който направих , за съжаление немога да го кача във ворума, защото е на VHS-c формат.
    не е проблем ако може направи едно копие и го прати до София пък ние ще го цифровизираме
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  14. #29
    La meccanica d'emozioni Член на клуба Hristo_156's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София - Гео Милев
    Age
    55
    Posts
    330

    Default

    Искам да се извиня на някои от организаторите на сайта и феста (трудно ми е да изброявам имена - вие се сещате кои сте), че не се представих като дойдох и не се запознах лично с вас - бях доста развълнуван и шашнат от многото фенове.

    Като дойда на някоя от срещите ще поправя грешката.

    Имах голямата надежда, че ще дойде някое Ферари или Ламборгини. Дано на следващия фест тази мечта се осъществи.
    '98 Alfa Romeo 156 1,8 16V Twin Spark


  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default филм

    Мога да Ви го пратя в DVD формат, но след 2 седмици. Дайте адрес на получаване и име на получател.



    P.S. Филма е 38 минути.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •