Page 169 of 261 FirstFirst ... 69119159167168169170171179219 ... LastLast
Results 2,521 to 2,535 of 3904

Thread: Алфа 145-146, тема за общи приказки

  1. #2521
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by diapper View Post
    Взех антифриз MOTOX,обаче после четох за него в интернет ,мненията са 50/50 вие какво ще кажете ?
    аз не бих го сложил или поне бих го пробвал във фризера разреден в определеното съотношение. то като ще е мотокс, по-добре приста.

    Quote Originally Posted by AgentStormbringer View Post
    Някой има ли идея/наблюдения, кои салони са взаимнозаменяеми с този на 145? Дори да е нужно преправяне?
    Питам, защото имам бъдещи мераци за нов салон и трябва да знам, кое ще ми излезе по резонно като цена- готов салон или тепърва претапициране.
    не виждам смисъл да го правиш това нещо след като салони за 145 има колкото си искаш и вървят доволно евтино. иначе от браво би трябвало да пасне директно.
    точка

  2. #2522

    Default

    както виждате на снимката,липсва ми един бушон и така си е от както я купих,някой да знае за какво е и дали дасиго взема да го сложа?
    мерси
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0134.jpg  
    Alfa Romeo 146 ti
    16V 1997г

  3. #2523
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 22-02-2019 at 01:54.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #2524

    Thumbs up

    и на мен така ми казаха,че щом всичко ми си работи по добре да него пипам и аз така си карам вече 5г.и несъм забелязал нещо да неми работи!
    А относно шибидах-а-нямам!
    мерси колега за инфото
    Alfa Romeo 146 ti
    16V 1997г

  5. #2525
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    там седи празно !
    точка

  6. #2526
    Запален алфист brazen's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by DMS View Post
    Не че им правя реклама, но две години зареждам на една и съща колонка в Шел от бързата нафта и ядове нямам. Brazen, още зетко, чукни ми тия дни да ти дам малко Redex за прочистване и като заредиш ще сложим Castrol TDA.
    Спешъл Тенкс!!
    От както е с добавка - си пали и работи доста "по-мазно".

    П.П. Никога не казвай "Никога", но все пак: Никога повече ОМВ!!!!

    Alfa Romeo 145 1.9 uniJet Turbo Diesel SOLD!

  7. #2527
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    3

    Default

    колеги някой може ли да ме насочи към Румен, трябва да ми смени части по колата?

  8. #2528
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  9. #2529
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    3

    Default

    Благодаря Колега и за много години.

  10. #2530
    Младши алфист Bulan4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Здраствуйте! Днеска влезнах в една по-голяма дупка и задния плафон ми се откачи от щипките, като взех да го прибера излезнаха някакви изкри и сега нямам осветление вътре... предните плафони отказаха, отделно ми светна и индикацията, че багажника е отворен. Някой може ли да даде съветче... какво да оправям?

  11. #2531
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by Bulan4o View Post
    Здраствуйте! Днеска влезнах в една по-голяма дупка и задния плафон ми се откачи от щипките, като взех да го прибера излезнаха някакви изкри и сега нямам осветление вътре... предните плафони отказаха, отделно ми светна и индикацията, че багажника е отворен. Някой може ли да даде съветче... какво да оправям?
    Виж си бушоните, сигурно е изгорял някой
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  12. #2532
    Besen alfist Makarona's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Асеновград
    Age
    31
    Posts
    54

    Talking

    Имам една молба ако някой има кори с здрава тапицерия за 145 нека да пише на лс

  13. #2533
    Младши алфист Bulan4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    Виж си бушоните, сигурно е изгорял някой

    Благодаря за съвета, бушон беше изгорял! Смених го и сега всичко е окей!

  14. #2534

    Default

    Колеги,

    Дайте някакъв съвет как по-лесно да си сменя маркучите за обратната нафта. Старите ги изкубвам без проблем и нанизвам, но новите не искат да влезнат. Мъчих ги с клещи - наранява се маркуча и успявам само до средата да ги надена. От 3 един успях да го направя що годе, вторият и от двете страни само до средата успях, третият го оставих за друг ден.

    Сега се чудя този дето е до средата ще държи ли и как ще сменя третия, който е на най-гадното място.

    Капвах по малко масълце уж по-лесно да се нахлузват, но като че ли ефект никакъв

  15. #2535

    Default

    Е нещо явно размера им не е както трябва... Старите като се свалят знам, че после е почти невъзможно да се монтират без драми, но за чисто нови за първи път чувам...
    Защо не пробваш с малко нагряване с пистолет за горещ въздух или пък с едни малки клещи от тези дето са с издължени конусни щипки като пинсети да вкараш в маркуча и да разчекваш...

Page 169 of 261 FirstFirst ... 69119159167168169170171179219 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •