Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: П Р Е Д Л О Ж Е Н И Я ...

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default П Р Е Д Л О Ж Е Н И Я ...

    Всеки да даде своите преложения и препоръки за следващите Италфестове

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default ...

    Щом само гледате, а непишете, аз ще дам съвети.

    Трябваше да се помисли по-отрано за скара с бира, безалкохолно, вода, ...
    Накъкав минимален вход, 1 лев на кола.
    Печалбата , ще е добре за клуба. Може да се използва за пускане на вестник, или за помощ на някой от клуба, или за каквото намерите за добре.
    Дочух, от гостите на феста, че 4-те гуми били дадени на вътрешен човек, евентуално можело да ги върнат на " спонсора" . Също, защо не са разделени марките коли, които се състезават. Неможело, Алфа 147 да се сравнява с Типо или с Алфа 33.

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default рекламни материали

    Изпуснах, нещо много важно
    Да се помисли за рекламните материали, поне 1 месец, по-рано. Аз така и не ги получих, за съжаление. А , уж бяха изпратени.

  4. #4
    Guest

    Default Гумите

    Гумите бяха за най-добър тунинг и ще им се радва Jorko.

  5. #5
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default Re: ...

    Quote Originally Posted by street_vagabont
    Дочух, от гостите на феста, че 4-те гуми били дадени на вътрешен човек, евентуално можело да ги върнат на " спонсора" . .
    Мдааа, вътрешния човек беше идвал точно 2 пъти на срещите , познава бегло hf hpe , веднъж е виждал KGB , а с останалите от клъба се запозна на Феста

  6. #6
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    приемаме критиката, но си имаме и оправдания

    за това, че не се получиха листовките в Карнобат съм виновен лично аз, защото си имах много служебни проблеми

    за голямата награда единствената реплика която чух(от спонсора), беше че ако иска Жорко може да ги смени с друг модел и евентуално да си доплати

    за скарата наистина трябваше да се покани, но си мисля външен човек или фирма, защото щеше да ни е доста трудно да контролираме и такава дейност

    феста ни беше абсолютно аматьорски организиран и дори аз бях песимист че ще се получи толкова хубаво събитие, с тези резултати догодина си мисля че ще убедим много повече спонсори и ще може да организираме по-добър фест
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default Re: Гумите

    Quote Originally Posted by sineok
    Гумите бяха за най-добър тунинг и ще им се радва Jorko.
    Жорко си заслужава наградата
    Колата му , е моя мечта!
    Догодина , ако има пак на я. Жребчево, ще Ви доведа страхотно местно бар обслужване.
    Ходя на много рокерски събори и участвам в един от тях.
    Предложенията ми са от вижданията как се правят такива събори, как се намират спонсори и какво се прави с печалбата.
    За начало е много добре. Браво на Организаторите
    За рекламните материали, който отговаряше, поне да не обещаваше, че ще ги прати. Само от тoва съм разочарован.

  8. #8

    Default

    С удоволствие приемаме ваши критики и предложения, за да може догодина да напривим още по-добър събор.

    Иначе ето и няколко отговора;

    1.Ако бяхме направили влизане с ход, много хора щяха да си помислят, че италфеста го правим за да взимаме пари...Тоест ИталФеста нямаше да е правен "от хората за хората" а "от хората за печелбата". Иначе можеше да направим една каса например и всеки които иска да дари по 1-2лева...можеше и банковата сметка да дедем за дарания, но тя е в процес на разработка....

    2. За скарата и бирата...сме виновни....мислихме по-въпроса и си останахме само с мисленето....а това беше един голям проблем, понеже повечето хора си тръгваха и се връщаха точно поради тази причина и пропуснаха някой от нещата.

    3. Относно категорийте....тук въпроса не беше въобще лесен за решеване, а и нямахме достатъчно награди за всяка марка и модел....искахме повече награди да останат за публиката, защото беше ясно, че повечето хора нямаше да се престрашат да участват в каквото и да било група или категория. И защо не може едно типо да се сравнява с една 147мица...(има толкова направени коли, жалко че не дойдоха....за пример моята 147мица Россо и черната 147мица...разликата мисля че е очевидна)...ако бяха дошли и момчетата с 75тиците от нашия клуб...едната от тях изглежда по-нова от моята....ебре доста е сложно....но на следващия фест със сигурност, ще има различни категорий....

    4. Относно гумите....Пунтото беше избрано от публиката чрез анкетните карти....разликата с Типото на Филип беше само няколко гласа и се наложи да броят наново за тази категория. А относно връщането на спонсорите....на Жорко пунтото не е за такива гуми, освен ако не реши да го де-тунингова за това той попита дали може да ги върне на фирмата вносител PowerControl и да доплати за такива, които ще му станат на жверчето....и с тях да може да защитатава честа на италянското автомобило строене. Също така Жорко успя да оправи пунтото за феста след един не леп но доста неприятен инцидент, за да могат хората да го видят....само той си знае колко пари и усилия му е коствало това. Днес говорихме с нашият спонсор и той се съгласи. А голямата награда беше week-enda с Делтата....която нарочно бе оставена за публиката, за да не излизе така както е излезнало с гумите.

    п.с; Основният проблем при организирането беше разстоянието....за това се получиха тези издънки...

    Мерси за предложенията и забележките, за следващия ИталФест сме ви приготвили доста изненади....

    Колкото повече забележки и предложения ни напишете, толково по-добре за нас.

    Между другото имаме още малко изненади от този ИталФест....но за тях когата всичко стане готово, ако разбирасе успем да го подготвим.

    За листовките съм много виновен и аз....за което се извинявам.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  9. #9
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    Според мен и организацията и всичко останало беше повече от добро , този Фест показа колко потенциал има в България за такива мероприятия ! Вярно , има забележки , но те са неизбежни като за първи път , но са и поправими
    Честно казано не очаквах толкова хора ...обаче знам , че следващият път ще има 10 пъти повече и моята препоръка е за място с по-удобен подход и асфалт, щото ако беше се излял един дъжд направо щяхме да зимуваме там ...

  10. #10
    Guest

    Default Бирата

    Аз говорих доста преди феста с хора от Tuborg. Имаха желание но в последствие моя песимизъм развали работата. Ставаше дума, че за да има кранче за наливна бира трябва да се съберем повече от 50 души.

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    91

    Default

    festa beshe mnogo kyltyren i discipliniran hodil sam na mnogo sabori na avtomobili byl6instvoto ot germanski i vinagi e bilo palno sas prostaci i tapi lapeshki izpalnenia ! no nashia fest prosto sam o4arovan 4e vidiah tolkva priatni i kyltyrni hora na edno miasto !!! niamashe po4ti nikakvi prostotii ee triabvashe da zememe niakoia i dryga skari4ka ama i bez neia okriakahme .ama po vaprosa triabvashe avtomobilite naistina da gi podredim po marki ot star do nov model ! shteshe da si napravim strahotni snimki

  12. #12
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    относно евентуалното място на следващия ни събор - според мен трябва ние да го имаме предвид и да набелязваме подходящи места, да ги показваме във форума и накрая да остане само избора от готови предложения. Всеки от нас пътува из Блгария и знаете колко чудни местенца има! Така че съм сигурен, че другият фест ще е на още по-хубаво място!

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    35

    Default

    Радвам се,че сте изкарали яко До година защо ,не го направите в Копривщица.Много е яко там има чудни хотели,не е скъпо.

  14. #14
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    идеята за италфест в Копривщица според мен е супееееееееееер.
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    гр. Карнобат
    Posts
    178

    Default ...

    Едвали някога ще стана член на Алфа Ромео клуб, по простата причина, че съм член на тунинг клуб и на рокерски клуб.
    От това което сме правили по мотосъборите и от мои виждания, искам и ще дам препоръки за следващите Италфестове.
    Мотосъборите се правят, за да съберат пари за клуб. Дарения винаги има. За спонсори, тръгваме да търсим 2-3 месеца преди събора. Болярка е най-големия спонсор, с бирени инсталации / 3 крана / и колко 1000 литра бира-подарък, освен това и разни рекламни материали / якета, чадъри, часовници /. Опъваме 6 шатри. 2 за бира, 2 за скара, 1 за твърд алкохол и 1 за апаратурата с водещите. 3-4 дни нон стоп събор. Идват хора от цяла България. 6000-7000 човека с над 2000 машини / коли и мотори /.
    За Италфеста. Предлагам ,пролетния да е в западна България , а есенния в централна, както беше първия. Може догодина пак да се направи на я. Жребчево , но от северната страна на язовира. Там е по-широко, има място за много коли, има от къде да се вземе ток. Жребчево, да остане запазено място за Италфест. Като се мести мястото постоянно, на хората ще им е трудно да намират новото, както стана с някои фенове тази година.
    Не си мислете , че критикувам организацията. Тя е пефектна за много трудното начало. Давам само препоръки

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •