Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: и аз влязох в групата ;)

  1. #1
    heartbeat: 166 kbps kpmaster's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    178

    Default и аз влязох в групата ;)

    Здравейте,

    от днес официално и аз съм в клуба на притежаващите 166... тия дни ще я регистрирам в кат и ще направя снимки... благодаря на всички, който ми помогнаха с препоръку и съвети, както и за безценната информация, която получих докато чета темите..

    успехи и безавариино каране на всички..

  2. #2
    Запален алфист kongogo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    162

    Default

    А честито Колега.Пожелавам ти много безаварийни километри и много щастливи моменти с алфата.

  3. #3

    Default

    Е значи си се решил да я купиш...
    Браво на теб, ще видиш че необходимите грижи към нея тя ще ти се отблагодари многократно
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #4
    heartbeat: 166 kbps kpmaster's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    178

    Default

    не купих тази за която питах - защото се оказа мноогоо измъ4ена... взех си по-стара 99 но в пъти по запазена от тази от 02-а и най-важното - всички сензори по таблото си работят... защото на 02-ката се бяха престарали с превъртането ... тия дни ще я водя на сервиз да я прегледат, макар 4е днес като я карах от Пловдив до София много добре ми се стори - нямаше тракане, проблеми... то ще си покаве диагностиката.. остана само ics кода да намеря - дано да са го изписали отстрани на компа - утре ще го отворя по снимките от една друга тема.. Получих и само един ключ - има ли смисъл да си сменям всички ключалки с нов ключ или само резервен да си извадя?

  5. #5
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by kpmaster View Post
    не купих тази за която питах - защото се оказа мноогоо измъ4ена... взех си по-стара 99 но в пъти по запазена от тази от 02-а и най-важното - всички сензори по таблото си работят... защото на 02-ката се бяха престарали с превъртането ... тия дни ще я водя на сервиз да я прегледат, макар 4е днес като я карах от Пловдив до София много добре ми се стори - нямаше тракане, проблеми... то ще си покаве диагностиката.. остана само ics кода да намеря - дано да са го изписали отстрани на компа - утре ще го отворя по снимките от една друга тема.. Получих и само един ключ - има ли смисъл да си сменям всички ключалки с нов ключ или само резервен да си извадя?
    Първо честито за колата колега , чудесен избор За кода на ICS-a - вече ги разкодират , това е в случай , че не са ти дали картончетата (на едно от които има кода) друг вариант е - доста колеги написаха , че става при тях с 4 четворки (ако искаш опитай) За ключа , нов е доста пари , но при всички положения ще е по-евтино , отколкото да сменяш всички брави с други ключове Направи си един без бутон за централното (като сервизен) да си имаш за всеки случай - това е моя съвет Пожелавам ти безаварийно каране и много приятни моменти с колата Чакаме да видим снимките

    ---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

    Забравих да кажа за разкодирането на ICS-a - сервиза се намира в Студенски Град от Зимния дворец посока Симеоновско Шосе - има и магазин за авточасти точно след сервиза Пада се точно след кафе Марсилия пряката , в този блок
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  6. #6
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Честито алфичка колега,не си сбъркал да знаеш,колата е уникална.Ако е стегната и си я поддържаш,няма да имаш ядове.Пожелавам ти много приятни километри
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  7. #7
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Честито, колега!!! Пожелавам ти много радост и безаварийни километри с тази уникална кола!!!
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by kpmaster View Post
    не купих тази за която питах - защото се оказа мноогоо измъ4ена... взех си по-стара 99 но в пъти по запазена от тази от 02-а и най-важното - всички сензори по таблото си работят... защото на 02-ката се бяха престарали с превъртането ... тия дни ще я водя на сервиз да я прегледат, макар 4е днес като я карах от Пловдив до София много добре ми се стори - нямаше тракане, проблеми... то ще си покаве диагностиката.. остана само ics кода да намеря - дано да са го изписали отстрани на компа - утре ще го отворя по снимките от една друга тема.. Получих и само един ключ - има ли смисъл да си сменям всички ключалки с нов ключ или само резервен да си извадя?
    Ами да ти кажа добре си направил, че онази с тази цена съмнителна си беше...За ключа извади си резервен и си готов...Чакаме снимки...
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Burgas
    Age
    45
    Posts
    81

    Default


    Браво !
    безаварийно каране
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 1999

  10. #10
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by kpmaster View Post
    ...остана само ics кода да намеря - дано да са го изписали отстрани на компа - утре ще го отворя по снимките от една друга тема.. Получих и само един ключ - има ли смисъл да си сменям всички ключалки с нов ключ или само резервен да си извадя?
    Здравей, колега, честито!

    ИЦС-а може да идеш да ти го разкодират при тези, които Емо ти каза.

    Според мен не е нужно да се филмираш с тия ключалки - слагай една аларма и си свиркай. Тия коли не ги крадат, още повече пък като са на 10 години.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  11. #11

    Default

    Честито,чакаме снимки с интерес

  12. #12
    Запален алфист Yureti's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Покрайнини софийски
    Posts
    411

    Default

    Айде и аз от днес съм в отбора на батковците...
    ей сега излязох от КАТ...
    AR 155 2.0 16V Never Forget You
    AR 166 2.4 JTD

  13. #13
    heartbeat: 166 kbps kpmaster's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    178

    Default

    честито Yureti.. аз мисля до края на седмицата да го направя това . преди това трябва предния фар да оправя че няма да мина прегледа ина4е )). Благодаря ти Емо за инфото. аз мисля първо да разглобя компа и да видя дали го няма отстрани - пробах с 4-ките и с още един код които видях на рамата но не стана . сега 4акам продавача да пита в италия за тях италианския собственик, ако ли не имам прители там ще ги помоял тях. не м исе ще да я пипам отна4алото за разкодирването..и без това като видях как дърпа по магистралата изпитах ебати кефа и като про4етох за 4ипосването... с компютри се занимавам и не искам и този да пипна . По повод на цената - тази я взех за 4 ))) още я има в мобиле.бг.. купето и двигателя са много запазени - да видим тия дни от бокса за окачването и невидимите с просто око неща какво ще кажат.. но не усетих проблеми по магистралата....
    Last edited by kpmaster; 16-09-2009 at 14:08.

  14. #14
    Запален алфист bodolei's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Кубрат
    Posts
    109

    Default

    Честито колега и безаварино

  15. #15
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Честито и от мен!Да сте живи и здрави и с радост и желание да си карате и без това хубавите коли.Пожелавам само хубави моменти с тях.Вярвам че ще се справите успешно с неначителните проблемчета които имате в момента.Относно кода и моята имаше такъв проблем но той по скоро е бил от недоглеждане а не от липса на такъв,продавача се наложи да изиска кода от от дилъра на алфа ромео а в последствие аз го намерих записан в една от сервизните книжки.Само дето се беше охарчил човека.А относно ключовете,не е много хубаво че два от комплекта липсват но каквото-такова.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •