Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36

Thread: Първа Алфа Ромео среща в Дупница - вече факт!

  1. #16

    Default

    Аз нямам възможност да отида.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  2. #17
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Wolfy View Post
    Ами май трябва първо вие да се разберете кога ви е удобно да пътувате към Дупница... Ние сме лесни... Избирайте един уикенд и да си направим кефа...
    Може и през седмицата,но ще е след феста.Имам две седмици отпуск,гроздобер и т.н. Какъв ли голям проблем щеше да е ако тоя пущин фест се направи през май вместо пролетни събори разни.Цялата работа се върти от шепа хора,кога на тях им скимне тогава правят фест.После ми се сърдят,че не съм отишъл.До Дупница винаги може да дойдем,само ще пишем,ако трябва на лични,за кога да се уточним.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  3. #18

    Default

    През седмицата пак е някъв вариант но Wolfy(Ми6о) няма да има възможност да доиде.Другата седмица събота как ти се нрави.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  4. #19
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by juliano155 View Post
    През седмицата пак е някъв вариант но Wolfy(Ми6о) няма да има възможност да доиде.Другата седмица събота как ти се нрави.
    E точно тогава ще съм из лозето вякъде.Имам към три тона да обера.Няма как тогава да е.Ще се разберем,няма проблеми.На 17 и 18.10 отиваме на Волос да гледаме много яко планинско състезание,средно участват над 115 коли.Ако сте идвали в Благоевград,идва последните няколко години един син гръцки форд.Ей точно такива са няколко в Гърция и става страшно състезание,гонят се хилядни от секундата.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  5. #20
    Rosso Corse Wolfy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София / Дупница
    Age
    38
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    E точно тогава ще съм из лозето вякъде.Имам към три тона да обера.Няма как тогава да е.Ще се разберем,няма проблеми.На 17 и 18.10 отиваме на Волос да гледаме много яко планинско състезание,средно участват над 115 коли.Ако сте идвали в Благоевград,идва последните няколко години един син гръцки форд.Ей точно такива са няколко в Гърция и става страшно състезание,гонят се хилядни от секундата.
    Хмм, звучи интересно... Ще разкажеш ли повече? Може да се зарибим и ние
    Къде е това, колко път се бие, с преспиване ли се остава, какви пари горе-долу отиват?
    Бивши: 155 2.5 V6, 156 2.4 JTD 150, 166 FL 2.0 CF3
    Настоящи: 155 2.0 8V - първата любов + 155 2.0 16V донор + 155 2.5 V6
    Thank you, VFTI, thank you!

  6. #21
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    330km от Кулата е.На 17 са тренировките.Състезанието е от 10.00ч на 18'ти.Ние тръгваме в петък с две нощувки.От Диамо все още не знам дали ще се състезават.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  7. #22
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Ей колеги я разказвайте днес как минаха гонките при вас,мен ме мързеше да дойда и ми казаха че съм испуснал...така ли е.
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  8. #23

    Default

    Аз бях на работа в неделя но мои приятели ходиха и не останаха очаровани.Просто е нямало много хъс в участниците или иначе казано не е било кои знае какво но естествено не сам бил там и не гарантирам за тези си думи.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  9. #24

    Default

    абе червеното си е червено,,ноо комент

  10. #25

    Default

    Е мнооо ясно.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  11. #26
    започва да се пристрастява jorkodj's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    dupnica
    Posts
    65

    Default

    Браво колеги много добре е станало и с възможност за развитие.И да не ме забравите за другият път ,ще доида с моита скромна 145-ца Обаждаите се или в темата ще се разберем.
    145 junior 1.4 16v 98
    KARANJETO E NAYKA !!

  12. #27
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Бяхме на Гърция около Волос да гледаме изкачването в Портариас.Ето линк за малко снимки,аз имам на телефона малко видео,но фотосите са професионални:
    http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=65331
    Мога да кажа,че беше нещо изключително,изкараха и старите тупалки.Някой ако е гледал червената ланча в Благоевград,да знае,четам ако участва няма шанс-няма дълги прави,от завой в завой,само обратни.
    Last edited by virusalfa; 21-10-2009 at 12:49.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  13. #28
    Rosso Corse Wolfy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София / Дупница
    Age
    38
    Posts
    247

    Default

    Еее, супер е било! Радвам се, че и времето е било на ваша страна. Като гледам Гърците май си падат по френските бегачки повечко...
    Бивши: 155 2.5 V6, 156 2.4 JTD 150, 166 FL 2.0 CF3
    Настоящи: 155 2.0 8V - първата любов + 155 2.0 16V донор + 155 2.5 V6
    Thank you, VFTI, thank you!

  14. #29
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Wolfy View Post
    Еее, супер е било! Радвам се, че и времето е било на ваша страна. Като гледам Гърците май си падат по френските бегачки повечко...
    Като излезе календара за догодина,ще имате информация поне в северна Гърция кое може да гледаме заедно-Серес,Драма,Халкидики...
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  15. #30
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Ето линк с видео на един от Ескортите МК2,Атанасиос Курниатис от друго състезание тази година.В тая група има 5 форда минимум такива,като най-силния на Пападопулос развива доста над 10 000/мин-1 !!!
    http://www.youtube.com/watch?v=O2DxF...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=1QYnMVm-Q98
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •