Results 1 to 3 of 3

Thread: Евтино сервизче за автокомпакдиск

  1. #1
    започва да се пристрастява NIKSANA86's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    61

    Arrow Евтино сервизче за автокомпакдиск

    Здравейте,
    то моето не е баш тунинг, но както и да е. Значи харесах си да си взимам едно авто мп3 Блаупункт : http://www.domo-bg.com/product_detai...ct_id=09027304
    За да му важи гаранцията трябва да се сложи в сервиз, независимо какъв но да се подпечата картата, че е слаган в сервиз а не ръчно(това ми е информацията от техномаркет). Та дайте предложения нещо около млададост по- евтинко да не ми дерат кожата за това елементарно нещо...
    Поздрави!


    Alfa Romeo 146 1.6 16V TS -97г

  2. #2
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    отиваш пак в техномаркет и питаш момчетата ,които продават авто музиките -къде трябва да го сложиш -те ще те насочът към някой сервиз ,който са опълномощили за монтажен център
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  3. #3
    започва да се пристрастява NIKSANA86's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    61

    Default

    харесах си едно LG и ония викат гаранцията важи може и сами да си го сложите с евро букса ли сте..да ...
    да ама не... те са 2 букси..едната я имам другата не сатжа та сега ще ходя до един познат да нагласим кабелите... голяма играчка стана


    Alfa Romeo 146 1.6 16V TS -97г

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •