Results 1 to 10 of 10

Thread: Издирвам черната алфа

  1. #1
    Guest

    Default Издирвам черната алфа

    Здравейте,
    регистрирах се и аз

    та, поздравления за клуб "Алфа Ромео" по случай перфектната организация на феста.Надявам се скоро да повторим и съм сигурен че тогава ще бъдем много-много повече......
    Така, по въпроса,
    издирвам колегата с черната алфа, с която пътувахме заедно към Феста /аз бях със сиво-синята темпра-с детето, което тегли томболата/.
    Живо ме интересува адреса на сервиза, където е правен ремонта на задницата на алфата, след катастрофата.
    Мерси предварително и ЧАО

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    ника му е Dexer пиши му на лично съобщение
    иначе Петко му има телефона
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  3. #3

    Default

    Сервиза се намира в Обеля...ама е доста сложно за обяснение...

    Там имаме и човек от клуба....кара една много красива 75тица...

    Ще се опитам да ти обясна как да стигнеш до сервиза....

    Значи тръгваш по новият път който върви върху метрото....излизаш от тунела за люлин и караш до като стигнеш Била и ТехноНещоси (дали беше полис,лукс или марект не помня) на сфетофара след тях завиваш на дясно посока обеля....все едно тръгваш към бул. Сливница....става въпрос за този новият булевард който ги пуснаха на скоро....мисля, че минаваше покрай сградата на БулгарГаз.....та тръгваш по този път....минаваш бул. Сливница....след това пътя става малък тоест с две ленти. Има няколко завоят и след известно време стигаш до един доста разбит ЖП прелез...минаваш го и след около 300метра минаваш по нещо от сорта на мостче върху една малка рекичка....ВЕДНАГА след това мостче завиваш на дясно и караш по тази малка уличка около да не те излъжа 500метра от дясно ти е куритото на реката от ляво ще видиш сервиза...той е в нещо като къща погледната от уличката....от дясно ще видиш паркирани коли на нещо като импровизиран паркинг.

    Това беше пътя.....до колко си спомням

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Сервиза се намира в Обеля...ама е доста сложно за обяснение...

    Там имаме и човек от клуба....кара една много красива 75тица...

    Ще се опитам да ти обясна как да стигнеш до сервиза....

    Значи тръгваш по новият път който върви върху метрото....
    Благодаря много, за пътя до там няма да имам проблеми, аз живея в Люлин 10 и съм минавал по този булевард много пъти, а мостчето ще го видя-няма как.
    Благодаря ти още веднъж.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Anonymous
    Quote Originally Posted by KGB
    Сервиза се намира в Обеля...ама е доста сложно за обяснение...

    Там имаме и човек от клуба....кара една много красива 75тица...

    Ще се опитам да ти обясна как да стигнеш до сервиза....

    Значи тръгваш по новият път който върви върху метрото....
    Сори за "госта" - забравих да се логна преди това......

  6. #6

    Default

    Пиши дали си го намерил....ако не тия дни ще отидем до там....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #7
    Guest

    Default Всичко е точно

    Quote Originally Posted by KGB
    Пиши дали си го намерил....ако не тия дни ще отидем до там....
    Здрасти, всичко е наред, комшията до мен си е правил типото там и каза че ще ме води.Това обаче ще стане началото на другата седмица, защото искам да оправя всичко по нея на веднъж, а тогава вземам пари.
    Благодаря много за отзивчивоста.
    В неделя 15.00 часа съм на линия.

    П.С.Дъщеря ми е очарована от феста и само за това говори, тя тегли томболата, нали се сещаш. Вчера като я взех от градината чак госпожата ме пита какво е било това събитие. Разказвала и на децата..........смятай че на следващия фест ще има сериозно присъствие на II а група от ОДЗ 64 в Люлин, всички стъкмени с по едно пластмасово Фиатче. /или Алфа....знае ли човек/

  8. #8
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    978

    Default

    темпра, виждам че петко ти го е разяснил сервиза, а аз ако не друго, мога да се похваля ,че моята задница стана най-популявната на феста

    телефона на ДКВ сервиза е 0898 421030
    успех с ремонта!!!!

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  9. #9
    Guest

    Default

    Абе имаше и други интересни задници ... ако държим да се точни ...

  10. #10
    Guest

    Default Благодаря

    Quote Originally Posted by Dexer
    темпра, виждам че петко ти го е разяснил сервиза, а аз ако не друго, мога да се похваля ,че моята задница стана най-популявната на феста

    телефона на ДКВ сервиза е 0898 421030
    успех с ремонта!!!!
    Благодаря, дано и аз след време да мога да се похваля с хубава задница..................

    П.С.Аз много се кефя на вирнатото дупе на Темпрата, все казвам "еййййй, глей кво дупе", по тоя повод един мой близък приятел се шегува по следния начин"-е хубуу де, ето ти и ауспух, я глей къв е широк"


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •