Results 1 to 6 of 6

Thread: Търся двигател за 155

  1. #1

    Default Търся двигател за 155

    Здравейте колеги,
    от почти четири години имам 155-а, но преди два месеца нещо в двигателя започна да чука на метал.Отидох на "майстор", който ми смени биелните лагери, според него това е от биелните и каза, че вала е добре. След два дни и 50 километра, чукането се появи отново и се засили. Друг майстор ми каза, че двигателя е за ремонт, валове, биелни лагери и не знам още какво. Реших, че е по-изгодно тогава да сменя двигателя. Ако знаете някъде читав двигател за 155 Туйнспарк, 1.6 16V пишете ми! Благодаря предварително!

  2. #2
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default

    Quote Originally Posted by George_tv View Post
    Здравейте колеги,
    от почти четири години имам 155-а, но преди два месеца нещо в двигателя започна да чука на метал.Отидох на "майстор", който ми смени биелните лагери, според него това е от биелните и каза, че вала е добре. След два дни и 50 километра, чукането се появи отново и се засили. Друг майстор ми каза, че двигателя е за ремонт, валове, биелни лагери и не знам още какво. Реших, че е по-изгодно тогава да сменя двигателя. Ако знаете някъде читав двигател за 155 Туйнспарк, 1.6 16V пишете ми! Благодаря предварително!
    Колега виж в раздел продава

    ---------- Post added at 14:48 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

    Погледни линка и успех
    http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...955&f1=details
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

  3. #3
    Запален алфист Buxalkata's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    sofiq
    Posts
    484

    Default

    колега и аз имам проблем със същия мотор ... потропва като дизел ... смених вариатор и вал + хидравли4ните повдига4и ... тропането намаля,но го има още ... остана да се види сигурно има изкривени бутала ли са какво са ... ама криза и си карам за сега така тропка си ве4е 11 хиляди километра ама няма промяна във вървенето ...

  4. #4
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    35
    Posts
    1,041

    Default

    Quote Originally Posted by Buxalkata View Post
    колега и аз имам проблем със същия мотор ... потропва като дизел ... смених вариатор и вал + хидравли4ните повдига4и ... тропането намаля,но го има още ... остана да се види сигурно има изкривени бутала ли са какво са ... ама криза и си карам за сега така тропка си ве4е 11 хиляди километра ама няма промяна във вървенето ...
    То на теб не ти ли тропаха и клапаните на155 срещата?
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  5. #5
    Alfa Romeo 156 vesk0's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Yambol
    Age
    41
    Posts
    115

    Default двигател 1.6 16

    Продавам моя. за 800лв е твой. Писах ти Л.С.!
    Alfa Romeo 155 1.6TS 16V, 1997 | LPG - ex
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V, 1995 MY95 Sport - ex
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 8V, 2005 Sport - ex

  6. #6
    Запален алфист Buxalkata's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    sofiq
    Posts
    484

    Default

    Quote Originally Posted by The_Game View Post
    То на теб не ти ли тропаха и клапаните на155 срещата?
    възможно то май само това остана да се смени по тоя двигател ама някой ден ще го оправя дано не се скапе през това време ... а то същност какво може да стане ???в най лошия вариант ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •