Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: GTV 2.0 16V turbo

  1. #16

    Default

    Колега нищо лично.
    Очакван сдъвкан отговор от човек,който е изпробвал кита.Мн ми е интересно как прецени,че турбината не става само от една снимка.Все едно да разбереш дали вафлата е вкусна само като гледаш опаковката....Щом не си я тествал няма от къде да знаеш дали ще се прецака на 2-рия или 3-тия ден.

  2. #17
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by Memento View Post
    Колега нищо лично.
    Очакван сдъвкан отговор от човек,който е изпробвал кита.Мн ми е интересно как прецени,че турбината не става само от една снимка.Все едно да разбереш дали вафлата е вкусна само като гледаш опаковката....Щом не си я тествал няма от къде да знаеш дали ще се прецака на 2-рия или 3-тия ден.
    Няма такива самоубийци да изпробват кита..обясни ми как може една нова турбина да струва около 2 000лв (само турбината) а ти да искаш да си вземеш всичко за 1 000лв не си струва да се занимаваш заради труда все едно да правиш основен ремонт с части втора ръка които не знаеш какво представяват!


    Бог прощава JTD-то НЕ!

  3. #18
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by pacho_kardana View Post


    Няма такива самоубийци да изпробват кита..обясни ми как може една нова турбина да струва около 2 000лв (само турбината) а ти да искаш да си вземеш всичко за 1 000лв не си струва да се занимаваш заради труда все едно да правиш основен ремонт с части втора ръка които не знаеш какво представяват!

    Как може един парктроник в нова кола да струва 1000лв, а китайския да струва 50? Може, що да не може. Това ми ти нещо, ако работи няма да се учудя Друг е въпроса как и колко време ще работи и за какви коли става . . Съмнявам се някой да направи такъв неработещ комплект, пък било то и китайски.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  4. #19
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    взимай ве за 500 лева кфо искаш тука тея турбини вървят толкова просто получаваш бонус и другите работи само знай че ти трябват още бая работи електроника бутала...
    и т.н и нямай вяра много на тея китайчета
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  5. #20
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Как може един парктроник в нова кола да струва 1000лв, а китайския да струва 50? Може, що да не може. Това ми ти нещо, ако работи няма да се учудя Друг е въпроса как и колко време ще работи и за какви коли става . . Съмнявам се някой да направи такъв неработещ комплект, пък било то и китайски.
    И все пак има разлика м-у парктроник и турбина Може и да работи комплекта но колко пари ще отидат за труд и т.н. и след 1 семица или повече да се прецака..според мен не си заслужава!

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  6. #21
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by Memento View Post
    Колега нищо лично.
    Очакван сдъвкан отговор от човек,който е изпробвал кита.Мн ми е интересно как прецени,че турбината не става само от една снимка.Все едно да разбереш дали вафлата е вкусна само като гледаш опаковката....Щом не си я тествал няма от къде да знаеш дали ще се прецака на 2-рия или 3-тия ден.
    Ще ти задам един сдъвкан въпрос .
    Хубаво ли искаш или ефтино ?
    Отговори си сам на въпроса и ще разбереш дали си струва .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #22
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    не бе хора , погледнете го от към неговата гледна точка
    това е перфектния кит за да се изпробва колко ще издържи колата и мотора , а веднъж направена винаги може китайчето да се смени със гаретка или MIHI и колата пак да тръгне , кату ми грее с този кулер ще смени само кулера , ама нали турбо пътищата са му готови

    В интерес на истината без проблеми няма да мине но е иделнао за да се научиш и да видиш дали ще роди моторя и кога

    просто китайските турбини не държът дълго на 170000 оборота и им се разлитат лагерите много бързо
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  8. #23
    True Petrolhead
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    145

    Default

    Защо си мисля, че колегата е объркал и кита не е за 16 клапановата 2ка, а за в6 турбо ?

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by denis_kp4 View Post
    Защо си мисля, че колегата е объркал и кита не е за 16 клапановата 2ка, а за в6 турбо ?
    Нищо не си мисли. Това е кит дет и на волга 2.4 можеш да го сложиш. Това, че пише за Алфа Ромео е рекламен трик да привлече някой да се излъже да го купи!
    145 QV ex.
    146 Boxer TOTAL ex.
    147 T.S. Sele top

    Lancia Dedra 2000 16

  10. #25
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by zdravio View Post
    Нищо не си мисли. Това е кит дет и на волга 2.4 можеш да го сложиш. Това, че пише за Алфа Ромео е рекламен трик да привлече някой да се излъже да го купи!
    Абсолютно вярно си е . Същата снимка я имаше и на кита за 164-ка има я и за БМВ и още няколко модела коли . Така ,че аз съм съгласен с мнението на колегата zdravio

    ALFA

    BMW
    Last edited by Sunny; 05-10-2009 at 22:32.
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  11. #26

    Default

    Щеше да е добре и изгодно ако ти даваха турбо пътища за твоята кола, те ти слагат маркучета, тръбички, скобички, една турбина и кулер и аиде това вече е за АЛФА 2.0 16в което си е лъжа.

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •