Results 1 to 3 of 3

Thread: Молба за нещо като тест.

  1. #1

    Default Молба за нещо като тест.

    .....значи може и да прозвучи тъпо, но мога ли да помоля който и да е колега с 156 двойка, ако се случи да е на мокър асфалт, да пробва на втора при 1500 - 2000 обм да натисне газта до края и да види при какви обороти ще започне да върти гуми, ще почне ли изобщо - понеже мисля че размера ще е важен, гумите да са 205, 16 цолови, асфалта да е мокър, без значение колко, но условието е да е мокър изцяло.......и да е равен участък.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    То зависи с колко лоши гуми си. Аз на 3-та превъртам на на 4000 оборота. На 2-ра примерно на от 3000 тръгва да си топа предницата и не тръгва да се набира докато се върна малко. Ако съм с хубави гуми може и да не превърти въобще.

    Много относителен тест ще е това. Какво искаш да разбереш?
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #3

    Default

    Двойките ме интересуват......просто нещо като елементарни и неангажиращи сравнения си правя......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •