Results 1 to 8 of 8

Thread: Препоръчайте ми сервиз във Варна

  1. #1
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default Препоръчайте ми сервиз във Варна

    Здравейте, колеги! Трябва ми проверен сервиз, който се занимава с радиатори и прочие, независимо на кой е, ако ще и ваш да е или на познати, само да е сигурен и да работят на човешки цени, защото губя много малки количества антифриз и зимата ми се запотяваха стъклата, а сега понамирисва на антифриз или (шарена сол ) като пусна парното и много натъртва ако карам 2-3 часа. Та причината, поради която не налучквам сервиз е защото до колкото знам там има много пипкава работа и искам да си свършат хубаво работата, а не искам да кажат "от това е..", да го сменят, а да се окаже, че не е от това и само да се набутвам с излишни пари. А и да стане, което е нормално, хора сме - случва се, поне да знам че не е умишлено Тенк ю!
    Last edited by achkar; 06-10-2009 at 20:33.
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  2. #2
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Ми тооо таковата
    Булавто
    Ивайло Радев - pinifarina

    Другото в оторизирания сервиз на магистралата .

    И на двете места хората знят какво правят .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #3

    Default

    Определено !!!

    Булавто.... там са твоите хора

  4. #4
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by DiabL0 View Post
    Определено !!!

    Булавто.... там са твоите хора
    То човекът е един там( да му слави шестстепеннатаа), а останалите са негови хора просто
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by trustworthy View Post
    То човекът е един там( да му слави шестстепеннатаа), а останалите са негови хора просто
    АААААммИиинннНН !!!

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by achkar View Post
    Здравейте, колеги! Трябва ми проверен сервиз, който се занимава с радиатори и прочие, независимо на кой е, ако ще и ваш да е или на познати, само да е сигурен и да работят на човешки цени, защото губя много малки количества антифриз и зимата ми се запотяваха стъклата, а сега понамирисва на антифриз или (шарена сол ) като пусна парното и много натъртва ако карам 2-3 часа. Та причината, поради която не налучквам сервиз е защото до колкото знам там има много пипкава работа и искам да си свършат хубаво работата, а не искам да кажат "от това е..", да го сменят, а да се окаже, че не е от това и само да се набутвам с излишни пари. Тенк ю!
    Колега закарай я в фирмения сервиз на изхода преди лукйола казват че работят добре вече но вземат доста солено.а аз мисля че си за смяна на гарнитура на главата ако не тече радиатора ти.
    мога да те опътя в добър сервиз които работят на сносни цени.
    Last edited by dilian alfa gtv; 06-10-2009 at 09:33.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  7. #7
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Благодаря колеги, пратих я при чичо ви доктор, сега ще видим какво ще се окаже
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  8. #8
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Благодаря колеги за насоката. Много съм доволен, бързо и качествено се справиха и то на сносни цени Бях забравил хубавата миризма на климатика А на колегата Иво (pinifarina) специални благодарности за вниманието - има една (каса) бира от мен!
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •