Results 1 to 15 of 15

Thread: няколко интериорни проблема

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default няколко интериорни проблема

    Колеги, имам няколко въпросчета:

    1. Корите зад вратите спукани ли са ви там, от където излиза колана? На моето и на още няколко ГТВ-та, мисля, че все първа фаза съм забелязал, че точно там кората е започнала да се пука. Защо се получава? Надали е от опити за вадене на кората, ама все пак знае ли се...

    2. дръжките на вратите от вътрешна страна се клатят свободно и дрънкат по дупките. Виждам, че има една пружинка, която и на двете врати е счуперна. Ходих по магазините да си търся нови дръжки, за някоя италианска кола, по-ефтини, ама... най-ефтините си бяха бая скъпи и не си струваше, заради 2 пружинки да давам маса лев...

    3. Може ли някой да ми каже какъв тип е крушката, която осветява бутоните на плафона? моята си работи, но е сложена от този тип като за таблото. Поради това хич не свети и като гледам, си мисля, че вероятно е някакъв друг тип - първо защото тази не се събира нормално (всякаш не е заводски там) и второ - защото както е сложена хич неможе да освети светловодящите части, за да светнат и бутончетата. Или някое рефлекторче ми липсва? Ще съм благодарен на някой колега ако хвърли едно око. Плафона се маха много лесно с плоска отверка.

    Благодаря предварително.
    Last edited by b_angelov; 06-10-2009 at 21:13.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •