Results 1 to 6 of 6

Thread: Класиките и Италфест 2009

  1. #1
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default Класиките и Италфест 2009

    Мина точно една седмица от Феста. Крайно време е да разкажем какво се случи и да покажем някоя снимка. Ето какво беше за мен.
    Няколко дни преди Феста аз взех решението да не пътувам с Квазимодо тъй като предницата още не е готова и колата не седи изобщо на пътя. В последствие не съжалих изобщо защото лошото време и нощното каране с тази "предница" щяха да са много опасни.
    Та събрахме се петък вечерта нашата група и с нас бяха Dexer със черната 75 1.8 TB както и Gigi и deltata със тяхната 75 (сивия спарк 3332, който бяха купили преди 3 дни). Направихме колона и с разумно каране пристигнахме в Дряново.
    В събота отидохме на пистата там срещнах Виктор със сивия спарк и разбрах, че ще се появи GTV6-та от Капитолия и... ииии за съжаление това бяха класиките от алфите.
    На ретро конкурса първов стана GTV-то, втори - Виктор, трети станаха Gigi и deltata.
    Гложди ме, че бяха малко, но в същност бяха от сърце така, че са били ТОЧНО колкото трябва.
    Сега става интересно. Както сте разбрали на пистата имаше мъгла и видимостта беше буквално 20 метра. Момента в който Dexer, Gigi и deltata минаха майсторското аз ги подканих да се разходим на другия край на пистата . Присъединиха се и Mony с "лошото" 146 TI и Xydra7a с Чинко. Там беше широко и безлюдно и под прикритието на мъглата си сътворихме едно уникално шоу. Аз лично скъсах на Dexer едната задна гума докато се въртяхме около левия фар .
    После се прибрахме ни лук яли... и другото няма общо с класиките. Освен, че в неделя на връщане групата по магистралата давахме всичката газ и сивата 75 се представи доста подобаващо за състоянието си
    Снимки ще кача по-късно.
    Поздрави на лудите, които не си пазят гумите
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #2
    АлФаталист Mapтo's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Пловдив,Гpaц(Aвcтpия)
    Age
    42
    Posts
    586

    Default

    ЕЕЕ Венци,
    Крайно време беше "да изплюеш камъчето"..
    Е малко са били класиките викаш, ама по-добре малко,
    отколкото нищо!
    А и със сигурност вие сте били гвоздеят на програмата , най-вече ти!
    Мъглата и лошото време са били компенсирани със късането на гумата от теб хе хе, поне така мисля
    Чакаме снимки..
    Това, което отличава човека от животното е алкохолът! Животните не поркат!

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Мина точно една седмица от Феста. Крайно време е да разкажем какво се случи и да покажем някоя снимка. Ето какво беше за мен.
    Няколко дни преди Феста аз взех решението да не пътувам с Квазимодо тъй като предницата още не е готова и колата не седи изобщо на пътя. В последствие не съжалих изобщо защото лошото време и нощното каране с тази "предница" щяха да са много опасни.
    Та събрахме се петък вечерта нашата група и с нас бяха Dexer със черната 75 1.8 TB както и Gigi и deltata със тяхната 75 (сивия спарк 3332, който бяха купили преди 3 дни). Направихме колона и с разумно каране пристигнахме в Дряново.
    В събота отидохме на пистата там срещнах Виктор със сивия спарк и разбрах, че ще се появи GTV6-та от Капитолия и... ииии за съжаление това бяха класиките от алфите.
    На ретро конкурса първов стана GTV-то, втори - Виктор, трети станаха Gigi и deltata.
    Гложди ме, че бяха малко, но в същност бяха от сърце така, че са били ТОЧНО колкото трябва.
    Сега става интересно. Както сте разбрали на пистата имаше мъгла и видимостта беше буквално 20 метра. Момента в който Dexer, Gigi и deltata минаха майсторското аз ги подканих да се разходим на другия край на пистата . Присъединиха се и Mony с "лошото" 146 TI и Xydra7a с Чинко. Там беше широко и безлюдно и под прикритието на мъглата си сътворихме едно уникално шоу. Аз лично скъсах на Dexer едната задна гума докато се въртяхме около левия фар .
    После се прибрахме ни лук яли... и другото няма общо с класиките. Освен, че в неделя на връщане групата по магистралата давахме всичката газ и сивата 75 се представи доста подобаващо за състоянието си
    Снимки ще кача по-късно.
    Поздрави на лудите, които не си пазят гумите
    Абе много добре си беше и аз очаквах да видя повече класики,да изплакна очето,ама нищо...като се присъединим и ние към вас със 55-ците ще станем повече......
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  4. #4
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    Не искам да се заяждам, но освен двигателя 155 какво общо има с класическите алфи?
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore View Post
    Не искам да се заяждам, но освен двигателя 155 какво общо има с класическите алфи?
    Ами недей тогава...и нека не спамим темата!!!(просто шега беше)
    Last edited by 155_8000rpm; 10-10-2009 at 17:51.
    155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
    Ex...
    Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra

  6. #6
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    ... Освен, че в неделя на връщане групата по магистралата давахме всичката газ и сивата 75 се представи доста подобаващо за състоянието си ...
    Хах, в неделя както си карам кротко по магистралата и ме връхлита една колона от алфи (и не само де, но преобладаваха алфите) движещи се бързо в лявата лента... И като се хванах да ви следвам... едвам ви насмогвах с моето 1.4 ама не се предадох
    Беше яко
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •