Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Търся сервиз

  1. #1

    Default Търся сервиз

    Здравейте отново,
    Чудя се дали бихте могли да ми препоръчате сервиз, където да ходя да ми оправят колата при проблеми. Като за начало ще ми трябва да се сменят консумативите.
    Аз съм от Люлин и искам да си намеря сервиз близо до мен, за да ми е под ръка ако се наложи. Надявам се да ми препоръчате сервизи само с личен опит, тъй като търся сериозни и отговорни хора. Освен това се надявам и да не режат глави с цените им.
    Благодаря ви!

  2. #2

    Default

    Погледни тук, колега.
    А този ще ти е най-близо.
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Както ти е писал колегата Пепо, най-близък ти е Лисан:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...91&postcount=1
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg View Post
    най-близък ти е Лисан:
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...91&postcount=1
    Пък и виж името на улицата! Това направо си е знак от съдбата
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  5. #5
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Не е важно дали ти е наблизо сервиза но с времето ще се убедиш.

  6. #6
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by ACEHOB View Post
    Не е важно дали ти е наблизо сервиза но с времето ще се убедиш.
    Абсолютно вярно. Аз ходя на другия край на София, защото имам доверие на хората там (Екстрийм).
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  7. #7

    Default

    Подкрепям мнението за Екстрийм !!!
    Няма да сбъркаш, ако отидеш там.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Екстрийм
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  9. #9

    Default

    Вероятно сте прави. Аз нямам голям опит в това. При такова положение, кой сервиз препоръчвате в границите на гр. София?

    Това, което търся е:
    1. [i]Качество на услугата (не искам да ходя по няколко пъти за едно и също нещо, понеже то не е оправено)
    2. Сериозно отношение.
    3. Търпение (тъй като съм нов във всичко това).
    4. Цените да са в рамките на разумното (от опит знам, че получаваш това, за което си плащаш, така че не очаквам най-евтиното да е качествено, но все пак, не смятам да давам баснословни суми, които дори човек като мен, който не разбира особенно, смята за високи)

    В крайна сметка, най-важно е да остана доволен от сервиза. Винаги съм бил на мнение, че ако доставиш услугата, за която ти е платено, качествено, човека ще остане доволен и ще доведе още някой с него. Надявам се да срещна такива сервизи и да не остана разочарован от цялата тази сфера.

    Благодаря ви за коментарите до момента!

  10. #10
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by Value View Post
    Вероятно сте прави. Аз нямам голям опит в това. При такова положение, кой сервиз препоръчвате в границите на гр. София?

    Това, което търся е:
    1. [i]Качество на услугата (не искам да ходя по няколко пъти за едно и също нещо, понеже то не е оправено)
    2. Сериозно отношение.
    3. Търпение (тъй като съм нов във всичко това).
    4. Цените да са в рамките на разумното (от опит знам, че получаваш това, за което си плащаш, така че не очаквам най-евтиното да е качествено, но все пак, не смятам да давам баснословни суми, които дори човек като мен, който не разбира особенно, смята за високи)

    В крайна сметка, най-важно е да остана доволен от сервиза. Винаги съм бил на мнение, че ако доставиш услугата, за която ти е платено, качествено, човека ще остане доволен и ще доведе още някой с него. Надявам се да срещна такива сервизи и да не остана разочарован от цялата тази сфера.

    Благодаря ви за коментарите до момента!
    Ще останеш доволен само от точка 2. не очаквай много .. просто защото всички са луди.. Но иначе знаят какво правят Можеш само да очакваш да ти се оправи колата
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София, Благоевград
    Posts
    372

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Ще останеш доволен само от точка 2. не очаквай много .. просто защото всички са луди.. Но иначе знаят какво правят Можеш само да очакваш да ти се оправи колата
    Според мен специално в екстрийм ще му бъде удовлетворена т.2 но ще има проблем с точка 3 .. просто някой хора не обичат да им се седи на главата и да отделят от ценото си време да обясняват на някои лаик вместо да си човъркат по колата.... но в крайна сметка важното е че колата ти ще е на 6
    Alfa Romeo 166 2.4jtd 136hp 2000г. - ex
    Opel Signum 1.9 CDTI 150hp 2006г.

  12. #12
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by p3shku View Post
    ...но ще има проблем с точка 3 .. просто някой хора не обичат да им се седи на главата и да отделят от ценото си време да обясняват на някои лаик вместо да си човъркат по колата....
    Не разбирам защо е нужна т.3. Ако си свестен човек, а не някой досадник, който няма чувство за усет, нямаш никакъв проблем. Ако пък си досадник - няма да намериш майстор, който да те търпи. Т.3 е за професии като психоаналитик и т.н.

    Стига спам - Value, отивай в Екстрийм, отговаря на всички точки. После може да споделиш отзивите си в тази тема.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    71

    Default

    Quote Originally Posted by Value View Post
    Вероятно сте прави. Аз нямам голям опит в това. При такова положение, кой сервиз препоръчвате в границите на гр. София?

    Това, което търся е:
    1. [i]Качество на услугата (не искам да ходя по няколко пъти за едно и също нещо, понеже то не е оправено)
    2. Сериозно отношение.
    3. Търпение (тъй като съм нов във всичко това).
    4. Цените да са в рамките на разумното (от опит знам, че получаваш това, за което си плащаш, така че не очаквам най-евтиното да е качествено, но все пак, не смятам да давам баснословни суми, които дори човек като мен, който не разбира особенно, смята за високи)

    В крайна сметка, най-важно е да остана доволен от сервиза. Винаги съм бил на мнение, че ако доставиш услугата, за която ти е платено, качествено, човека ще остане доволен и ще доведе още някой с него. Надявам се да срещна такива сервизи и да не остана разочарован от цялата тази сфера.

    Благодаря ви за коментарите до момента!

    Бобо - Extreme tuning. И за мен това е най-доброто място в софия.
    Успех на теб, и браво на всички в Extreme
    Alfa Romeo - 166, 2.4 JTD
    Малагути Мадисон 400 cc.

  14. #14
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    И аз подкрепям

  15. #15
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Сервиза на "Шефа" (Явор Драгийски) в Драгалевци
    Tormentvm In Dvm Demens

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •