Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 81 of 81

Thread: Обява за Алфа 155

  1. #76
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dolls View Post
    Ок. Благодаря за имфото!Ще се оглеждам за друга!Предложете Вие някоя хубава обява!
    За 3200лв. и си ти...няма да плащаш еко-такси регистрация и т.н. в перфектно здраве, зимни и летни гуми, нови дискове и спирачки, нови амортесйори, а бе за всичко за което си помислиш е сменено с ново)
    виж я тук http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=21270&page=3
    Last edited by Бобби; 14-05-2011 at 09:31.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #77
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Габрово
    Age
    55
    Posts
    41

    Exclamation

    Честита нова година на всички във форума! Нека тя бъде по добра от тази по пълзотворна и с по вече щастливи километри!За здраве - наздраве!

  3. #78
    пилот на валяк
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Габрово
    Age
    41
    Posts
    98

    Default

    Я колеги да си извадя темата пак на яве ,след като бая време си търсих 155 и накрая си взех Темпра комби 4х4,че ми изпадна на добра цена...,но това както и да е,но сега покрай мен и брат ми се запали и твърдо е решен като си дойде на есен от Холандия да има 155,но след доста търсене там,за да взема читава и да си я докара ше му излезе около 4000лв и няма много смисъл и реши да се потърси направо тук и попаднахме на това: http://www.cars.bg/u168067 и ако някой има сведение за нея нека каже,че лапето не гледа,че няма климатик,а,че била с ТУНИНГ и ме побърка да ходя да я гледам и да се пазаря за нея.А и честно казана и на мен ми допада,че все пак не е циганско изпълнение,а доста изчистено,а и в същото време е с любимия ми мотор.Другото,което според мен е хубаво е,че е внос от Швейцария,а там колите са можеби най-запазени според мен.

  4. #79

    Default

    Quote Originally Posted by Milcho View Post
    Я колеги да си извадя темата пак на яве ,след като бая време си търсих 155 и накрая си взех Темпра комби 4х4,че ми изпадна на добра цена...,но това както и да е,но сега покрай мен и брат ми се запали и твърдо е решен като си дойде на есен от Холандия да има 155,но след доста търсене там,за да взема читава и да си я докара ше му излезе около 4000лв и няма много смисъл и реши да се потърси направо тук и попаднахме на това: http://www.cars.bg/u168067 и ако някой има сведение за нея нека каже,че лапето не гледа,че няма климатик,а,че била с ТУНИНГ и ме побърка да ходя да я гледам и да се пазаря за нея.А и честно казана и на мен ми допада,че все пак не е циганско изпълнение,а доста изчистено,а и в същото време е с любимия ми мотор.Другото,което според мен е хубаво е,че е внос от Швейцария,а там колите са можеби най-запазени според мен.
    Стара година, няма емблема, няма Алфа 155 145 коня(продавача не знае какво продава май), със стария салон е(няма и снимки), без задната ключалка - ще има проблеми с отварянето на багажника, кой знае колко е юркана с този тЮнинг, където има лепенки по таблото. Положителните страни са - май е верижна и е евтина за поддръжка, пипната е визуално и е с 16" джанти(тук с гумите ще има зор като им чуе цената). Гледай я, може да е ок.
    Arena Coast Customs

  5. #80
    пилот на валяк
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Габрово
    Age
    41
    Posts
    98

    Default

    Ами колата е с верига и трябва да е 143к.с.,а това,че продавача не знае какво продава в някой случаи е плюс,а за годината,то с тоя мотор,най-много да се намери някоя 94г.Тунинга според мен си е качествен,а и като гледам тов са просто престилки добавени към оригиналните брони и могат да се махнат.Цената на гумите ми е пределно ясна,всяка година копувам по някои чифт за колите.Просто ме интересува дали някои не знае нещо повече за тази кола,дали някои не е ходил и да я гледа,все пак и в Троян се намират алфаджии

  6. #81

    Default

    Не знам за нея нищо колега, но според мен е тормозена. Няма да си направя тунинг и да си я гледам само - мое мнение.
    Arena Coast Customs

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •