Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: Капак за GTV

  1. #1
    Запален алфист minkata's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    103

    Default Капак за GTV

    Може би не му е тук мястото, но съм нов и не съм се ориентирал...
    Тааа... Здравейте на всички! Карам Алфа ГТВ с новата решетка. Преди известно време стана ПТП и колата пострада отпред - бронята, капака и фара... както и да е, имам пално каско към Армеец но така се получи че казаха за капака че няма да го поемат. Спукан е, казаха че ще се опитат да го залепят но имало вероятност да не стане и нов няма да плащат. Въпросът ми е от новата визия капак може ли да се намери, горе долу какви пари са - на старо и нов? и ако може въобще съвет какво да правя!
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    От къде си колега?
    Тук в Бургас Доко ме светна за един голям майстор. Със сигурност ще успее да ти помогне
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  3. #3
    Запален алфист minkata's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    103

    Default

    Ами от София съм... надявам се да може да се поправи но... надявам се да не се стига до Бургас за ремонт

  4. #4

    Default

    Пусни снимка на пораженията ако можеш. Принципно би трябвало да стане, взимаш некви пари от застрахователя, а частите пращаш с куриер към Бургас, стига да не са на парчета, но и това е поправимо.
    Last edited by Доко; 13-10-2009 at 19:39.

  5. #5
    Русия с Черната Alfredo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София , Люлин
    Age
    37
    Posts
    554

    Default

    Колкото до нов ... съветвам те да си я оправиш, защото е адски много пари - хиляди

    GTV 2.0 V6 Turbo Facelift
    Lulin Group Ltd.

  6. #6
    Запален алфист minkata's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    103

    Default

    ами чесно казано от вън почти нищо не личи чак толкова... вътре незнам. Кофтито е че колата е в сервиза от 1 месец почти (забавиха се застрахователите за 2-рия оглед) и ми сервираха новината, че е възможно аз да си търся капак преди няколко дни... нямам снимки. споменаха ми някакъв човек от овча купел - Италианеца му викали. Можело всичко да се намери при него, ако не да се поръча от италия 2-ра ръка ли незнам. Някой нещо да знае? или поне за подобни хора? Въобще колко струва капак на старо?
    Благодаря за отговорите, надявам се за още съвети!

  7. #7
    Русия с Черната Alfredo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София , Люлин
    Age
    37
    Posts
    554

    Default

    При "италиянеца" има доста неща, но капак 100% няма да намериш в Бг. Ако идва от вън може, не знам колко е скъп но знам, че е много.Чул съм, че оригинален капак и броня стрували към 5-6000 лв - което е немислимо но 2-ра ръка може да се намери сиг. за 1000-2000 лв някъде в чужбина

    GTV 2.0 V6 Turbo Facelift
    Lulin Group Ltd.

  8. #8
    Запален алфист minkata's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    103

    Default

    Благодаря!!! Но слава богу няма да ми се налага да търся капак... Днес ми се обадиха да ми кажат че майстора можел да го оправи... Благодаря отново! Между другото форума е страхотен - има адски много полезна информация и най-вече хора които да ти отговорят бързо! Приятен ден и се надявам за в бъдеще да дискутираме по приятни теми!

  9. #9
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Вики, аз пък от Италианеца нещо хич не съм доволен. Един ден идвах в София по служебна работа, но гледах на всяка цена да ида при него, да си харесам някои работи, но... почти никакво внимание не ми обърна, колкото да ме изгони. Мразя търговци с такова отношение. Може да не е бил на кеф, ма що на мен си го изкара, незнам.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  10. #10
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Добре де ,ами това каско ,защо така "ще платим ,няма да платим" ???????
    Като си плащаш за нещо ,трябва да го получиш. Аз бих ги карал да ми търсят друг капак.

    П.П. Четох някъде ,че капака е от някаква пластмаса примесена с незнам ква смола и други глупости ,и за залепването му трябва някакъв специален кит инструменти или материали не съм сигурен. Така че внимавай какво ще го измислят твоят капак !
    Last edited by mochko1; 14-10-2009 at 19:16.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Вики, аз пък от Италианеца нещо хич не съм доволен. Един ден идвах в София по служебна работа, но гледах на всяка цена да ида при него, да си харесам някои работи, но... почти никакво внимание не ми обърна, колкото да ме изгони. Мразя търговци с такова отношение. Може да не е бил на кеф, ма що на мен си го изкара, незнам.
    Тоя Италианец е голям прът, аз също имам лоши впечатления от там ,не е само към теб. Преди 3 години пратих приятел да ми вземе компресор за климатика на Ланчата, но не му дали, искали с компресора да ходел. Моят приятел обеснил,че е в Бургас и е на колата, а от моргата го отсвирили. Бахти търговеца , интересно е в тази криза дали ще си пооправи отношението към клиента който му носи пари на крака.

  12. #12
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    За преден капак може и да потърсиш Яворчо, много е вероятно да има.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=28745
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  13. #13

    Default

    а иначе нов преден капак в Милано моторс преди фейслифта е 1700 лв. но всичко се лепи и оправя в тоя живот стига да не е на паченца.

  14. #14
    Русия с Черната Alfredo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София , Люлин
    Age
    37
    Posts
    554

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Вики, аз пък от Италианеца нещо хич не съм доволен. Един ден идвах в София по служебна работа, но гледах на всяка цена да ида при него, да си харесам някои работи, но... почти никакво внимание не ми обърна, колкото да ме изгони. Мразя търговци с такова отношение. Може да не е бил на кеф, ма що на мен си го изкара, незнам.
    Аз също не съм доволен от обслужването при "Италиянеца" и именно за това не пазарувам от него.
    Според мен обаче не италиянеца е човека който те е обслужил - предполагам, че си има работници които са там за да обслужват клиентите - не вярвам самия той да стои по цял ден там ...

    GTV 2.0 V6 Turbo Facelift
    Lulin Group Ltd.

  15. #15
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by Alfredo View Post
    Аз също не съм доволен от обслужването при "Италиянеца" и именно за това не пазарувам от него.
    Според мен обаче не италиянеца е човека който те е обслужил - предполагам, че си има работници които са там за да обслужват клиентите - не вярвам самия той да стои по цял ден там ...
    Възможно е. Но да им беше вдигнал надника с някой лев, и те да са по-благоразположени, и клиентите доволни. Ако съм на него и чета тези мнения, каквито има не само в нашия форум, още утре си рециклирам персонала.

    Айде че май много спам стана.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •