Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43

Thread: Класиките и лошото време - молитви за сняг, видео и коментари

  1. #1
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default Класиките и лошото време - молитви за сняг, видео и коментари

    Карам си аз днес 90-та. Прибирам се от тежък работен ден в сервиза. Пуснал съм парното към прозореца. Отворил съм 2 пръста страничния за да слушам шестака. Минах през Билла-та да пазарувам и без да искам на излизане се "заиграх" на паркинга . Завих оттук, завих от там ииии за пореден път се убедих

    НЯМА НИЩО ПО-ХУБАВО ОТ ЛОШОТО ВРЕМЕ

    Хайде почна гадното време. Вали дъжд, стъклата се потят... Някои от нас вече са скрили на топло и сухо лачените алфети и 75-ци, НО аз съм твърдо решен да карам Квазимодо цяла зима и с нетърпение очаквам да падне първия хубав сняг, за да ходим да се пързаляме. Dexer, Mkadej_it, Пешката, Gigi и deltatа... още някой? Подготвяйте се да правим глупостиииии !
    Last edited by Venci; 20-12-2009 at 02:32.
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #2
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Dexer, Mkadej_it, Пешката, Gigi и deltatа... още някой? Подготвяйте се да правим глупостиииии !
    Късно,аз вече започнах хъ хъ хъ.
    Голяма веселба е,за по малко от час 20 литра бензин ги нямаше,а спирам само на предни спирачки.

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  3. #3
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    Аз събирам разни неща по колата, за да мога да я карам постоянно, защото 56цата ми ще влиза в дълъг питстоп....
    Естествено че ще караме на дъжд, но искам да и сменя гумите за мъгла, които търкалям сега...

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  4. #4
    Силно зарибен - облъчен Da_Fuse's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    873

    Default

    Ха дано се задържи "качствен" снежец и дъждец по дълго време ,че аз я тествах след пълната промяна на един дъждец и е много палава (още лятото беше, при това с едни тъъъънки гумета 185 зимни, а като сложа отзад едни 205 дето съм и приготвил ..... не ми се мисли).
    Аlfa 75 - 1.8 Turbo 155hp '87
    Lancia Dedra 2.0 Turbo Integrale 180hp '92

    България от векове за векове - НАД ВСИЧКО!

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Ммммм ми айде тия дни или към края на другата седмица да разтъркаме бабичките, да изгориме малко бензинец било то на път било то на плац, че моята вече ми се потсръдва и ми халцука и фъфли в ниските! От месец не и обръщам внимание в забързаното ежедневие и тя ми го връща тъпкано, такаче съм 1000% за!!! Хем да видя какви аджеба са тия сбирки на белли макини !!!
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

  6. #6

    Default

    Венци ако си забравил аз нямам алфа не мога да се включа активно в сектантските ви срещи

  7. #7
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    и аз съм за една сектанска среща.....вчера малко се събрахме на омв ама стана само чесане на езиците.
    иначе чакам и аз малко" лошо време" мисля и за малко гуми за....... заигравки на подходящо място.
    и както чет амай се заформя групичка....декстар..дерзай брат
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  8. #8
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by dellltata View Post
    и аз съм за една сектанска среща.....вчера малко се събрахме на омв ама стана само чесане на езиците.
    иначе чакам и аз малко" лошо време" мисля и за малко гуми за....... заигравки на подходящо място.
    и както чет амай се заформя групичка....декстар..дерзай брат
    И само да сте посмели да правите среща без да ми се обадите
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  9. #9
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Talking

    Както пееше лирическият герой "Лека-полека нещата отиват към бой....". Аз лека-полека откривам хлъзгавия сезон макар и доста плахо. Нощес ходих към Алеко. Паветата бяха адски лигави от ръсещия дъждец . От това предно предаване съм съвсем отвикнал от пързалките.
    Alfa Romeo 75 24V

  10. #10
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Както пееше лирическият герой "Лека-полека нещата отиват към бой....". Аз лека-полека откривам хлъзгавия сезон макар и доста плахо. Нощес ходих към Алеко. Паветата бяха адски лигави от ръсещия дъждец . От това предно предаване съм съвсем отвикнал от пързалките.
    и не звънна а??????хмммм.ще видим тая работа.имам вече две гуми за зима уж.да видим докога
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  11. #11
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Лошото време нещо се бавиии. Дано тези дни имаме развитие. Колкото до гумите за късане имам доста даже са на джанти
    Alfa Romeo 75 24V

  12. #12
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    there's nothing better than the bad weather

    Между другото Венци, нали си говорихме къде е широко и става за връткане - та аз намерих едно хубаво място - до мотел Божур има една бензиностанция на Петрол и пред нея има един хубав плац, пробвал съм го, много е лъзгав

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  13. #13
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    е какво ще кажете за по централно място и добре познато-на баяна ...как се казваше .. пред резиденцията.широкичко и не е скучно щото идват понякога и други колици със задни......двигателни колелца и асссфалта бе добър преди..
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  14. #14
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Ммм даа на широкото пред музея имам един счупен диференциал, една гръмната гума и доста изтъркани галоши . Ама е много оживено там често се появяват и става сложно.
    Alfa Romeo 75 24V

  15. #15
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Talking

    Лошото време вече е факт. На Витоша вече има сняг и тазиэбеше първата вечер от сезона когато с приятели и се повеселихме - най-вече аз . Пързалката беше на ниво! Поздрави на всички присъствали и най-вече на Gigi, за дето ме издърпа с джипа от пропастта
    Alfa Romeo 75 24V

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •