Page 6 of 29 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 427

Thread: Черна хроника

  1. #76

    Default

    Quote Originally Posted by Bonev View Post
    Мъж загина при катастрофа след отказан дрегер...
    Днес точно това гледах по btv новините. Тоя тип 100% е бил накован кат свиня, бутнал е лев на куклите, които от своя страна все пак са го оставили да си ходи по живо по здраво мъртво пиян с автомобила и евала за което... сега един кретен по малко по родните улици! И още по-голямо евала за това, че се е пречукал сам и не е повлякал невинни хора със себе си... дет се вика, ся ако беше жив щях да го черпя една бира за благородната постъпка!
    BMW E39 528i

  2. #77

    Default

    Quote Originally Posted by Bonev View Post
    Мъж загина при катастрофа след отказан дрегер

    10 юни 2010 Дир.бг

    39-годишният пловдивчанин Юлиян Крикор Гарабедян загина на място, след като се удари в билборд в центъра на Пловдив.

    Инцидентът е станал в 5,30 ч. на бул. „6-ти септември”, близо до светофара срещу Съдебната палата, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.

    Мъжът, управлявал миниван „Пиаджо”. Два часа преди катастрофата на бул.”Марица”-юг автопатрул на Четвърто РУП е забелязал автомобила криволичи. Колата е била спряна за проверка и е било установено, че Гарабедян не притежава свидетелство за правоуправление, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на полицията в Пловдив.

    Тъй като е имало съмнение, че шофьорът е употребил алкохол, е бил извикан патрул на сектор „Пътна полиция”, но той отказал на пътните полицаи да бъде тестван с дрегер. Съставен му е бил акт за това, че не притежава свидетелство за правоуправление, след което е бил изпратен да даде кръвна проба в болница с предупреждението да не шофира. Два часа по-късно мъжът е катастрофирал.

    Изпратени са били аварийни автомобили на Гражданската защита и пожарната. За да бъде извадено тялото на водача, дежурните от аварийния отряд са изрязали вратите на минивана.
    Други пострадали няма, тъй като шофьорът е пътувал сам.

    ––––––––––––––––––––––––––––––––––––
    Браво на полицаите, дали не са му взели некоя кинта?!?!
    Чакай, чакай малко ок полицаиите не могат да го спрат затова че е пил, защото не е доказано, но как подяволите са го пуснали да се качи в автомобила и да си тръгне с предтекст да даде кръвна проба при положение, че няма КНИЖКА!!! Просто тук имат вина органите на реда...
    Last edited by Jivko7777; 11-06-2010 at 18:59.
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #78

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Просто тук имат вина органите на реда...
    Напротииив, не само, че нямат вина ами аз дори бих ги и почерпил за добре свършената работа само и само да ги срещна тия момчета! Ако не бяха те тоя и днес щеше да е сред живите, да кара пиян и да отнесе някоя невинна жертва. По принцип не понасям униформени, но конкретно в тоя случай шапка им свалям дори
    BMW E39 528i

  4. #79
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Quote Originally Posted by BoxerPower View Post
    Напротииив, не само, че нямат вина ами аз дори бих ги и почерпил за добре свършената работа само и само да ги срещна тия момчета! Ако не бяха те тоя и днес щеше да е сред живите, да кара пиян и да отнесе някоя невинна жертва. По принцип не понасям униформени, но конкретно в тоя случай шапка им свалям дори
    Напълно съм съгласен с теб.
    Само че ако с последното си каране беше отнесъл някоя невинна жертва ?
    Примерно жена ти и детето ти ? Сигурно нямаше да има нужда да сваляш шапка защото щеше да падне сама ?
    Мдаммм много добра работа са свършили за пореден път.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #80

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    Напълно съм съгласен с теб.
    Само че ако с последното си каране беше отнесъл някоя невинна жертва ?
    Ами аз именно по тоя повод по-горе написах:
    Quote Originally Posted by BoxerPower View Post
    И още по-голямо евала за това, че се е пречукал сам и не е повлякал невинни хора със себе си...
    ... иначе както казваш, ако имаше невинни жертви (както е в повечето случаи) нещата щяха да са много грозни! Та аз се радвам за конкретния случай с конкретните последици
    BMW E39 528i

  6. #81
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Quote Originally Posted by BoxerPower View Post
    Ами аз именно по тоя повод по-горе написах:


    ... иначе както казваш, ако имаше невинни жертви (както е в повечето случаи) нещата щяха да са много грозни! Та аз се радвам за конкретния случай с конкретните последици
    Звучи гадно, но и аз съм щастлив от изхода на ситуацията!

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  7. #82
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Снощи в 1 през ноща, близо до дома ми се срещнах с един препил водач. Обадих се на полицаите, щот човека продължаваше с колата към някоя кръчма да си допива.
    Дано са го пипнали.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  8. #83
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default Гастарбайтер погуби младо семейство на пътя

    Гастарбайтер погуби младо семейство на пътя

    / 22 юни 2010 / Общество dir.bg

    33-годишен мъж и 25-годишната му съпруга загинаха на място на пътя Велико Търново-Дряново, след като автомобилът им бе ударен челно от "Мерцедес".
    Тежката катастрофа е станала снощи около 22,10 часа, съобщават от Областната дирекция на полицията във Велико Търново.

    Милен Кушев и жена му Росица пътували с БМВ в посока Велико Търново. Те били ударени от „Мерцедес", управляван от 52-годишния немски гражданин от турски произход Билял Ягът, който се движел към Дряново. По първоначална информация той е навлязъл в лентата за насрещно движение, но все още не е ясна точната причина за катастрофата.

    Не е изяснено и кой е шофирал БМВ-то, тъй като тялото на Кушев е било открито под колата. От великотърновската полиция допълват, че той и съпругата му са били без предпазни колани. На шофьора на „Мерцедес"-а е взета кръвна проба за алкохол. Той е задържан за 24 часа.

    Вчера само в рамките на половин час на АМ "Тракия" и Кресненското дефиле станаха две тежки катастрофи, които пратиха в болница петима младежи и жена.

    a_186730.jpg
    Last edited by Bonev; 23-06-2010 at 14:18.

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  9. #84
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Quote Originally Posted by Bonev View Post
    ....... По първоначална информация той е навлязъл в лентата за насрещно движение, но все още не е ясна точната причина за катастрофата.
    ........
    Един колега минал малко след това оттам - каза, че било страшно!
    Вероятно турчина е заспал - така поне се говори...
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  10. #85
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    За вчерашната новина, за трима загинали младежи.

    http://dnes.dir.bg/news/katastrofa-m...zarjik-6971524
    Днес съобщиха, че бащата на шофьра, 15 г., е взел ключовете с разрешение на баща си да му донесе пиене....
    баси простотията.Според други писания пък я взел сам и т.н.
    Last edited by fred; 27-08-2010 at 11:19.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  11. #86

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    За вчерашната новина...
    Той, че проблема е в дъртия алкохолик спор няма... ама и келеша не е по-малко виновен. Я си представете как се качва в бмв-то и го кара с 30 (като мен например)... дали тогава дърветата щяха да се уплашат и да изкочат на пътя пред колата. Но така е... бимата дава най-голямо самочувствие на младите келеши... направо безсмъртни ги прави! ... и то се виджда де...
    BMW E39 528i

  12. #87
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Quote Originally Posted by BoxerPower View Post
    ... и то се виджда де...
    И още как се вижда...
    a_79b7d.jpg

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  13. #88
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Така като гледам снимката - пак добре, че има оцелели.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  14. #89
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default 2-ма загинаха, 6-ма ранени за 20 минути до София

    2-ма загинаха, 6-ма ранени за 20 минути до София

    17:37 / 31 август 2010 / Общество

    Две тежки катастрофи станаха само за 20 минути край София, взимайки две жертви, а шестима са пострадали.
    Единият инцидент е станал в непосредствена близост до известния ресторант "Златна рибка" по пътя за Самоков, като сигналът е подаден в 15.45 ч, съобщиха от пресцентъра на МВР. По първоначална информация са се ударили камион и лек автомобил. На място са загинали двама души, пътували в колата. Движението по пътя не е спряно, извършва се оглед.

    Само 20 минути по-късно - около 16.05 ч., на пътя Перник-София след КПП-Владая, е станала друга тежка катастрофа между лек автомобил и автобус. Пострадали са шестима души - двама от рейса и четирима от колата. Те са откарани от екипи на Бърза помощ. Сред ранените са и три деца - на 4,6 и 7 години, съобщи "Фокус".

    4-годишното момиченце и 55-годишният му дядо са прегледани в "Пирогов", съобщи БТА. Детето е с рана на дясната буза, а мъжът е със счупено ребро. Двамата са освободени за домашно лечение. Другите две деца - братче и сестриче на 6 и 7 години са освободени, след като са им поставени инжекции против тетанус.

    На мястото имаше огромно задръстване. Движението бе спряно заради разлив от товарния автомобил, предаде bTV. Над 10 км бе колоната от чакащи автомобили.

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  15. #90
    Запален алфист DSlavev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    367

    Default

    Чудех се каде да напиша това мнение и въпреки, че най-вероятно нищо не станало е луд късмет.

    Така прибирам се аз към 21.00 часа вкъщи и се чудя каде да паркирам. В този момент се приближава едно Ауди без много, много да намали се изсипа пред съседния магазин направо на тротоара а там бордюра е поне 15см. Паркирах аз гледам го този индивид подпрял се на колата и се чуди нещо. Тръгвам към входа и тоя пред мен едва, едва крачи, казвам си аз човека сигурно нещо го болят краката нали току що слезе от автомобила. Избързах за да се качим заедно в асансьора гледам го този олигофрен едва стои на краката си и смърди на алкохол та не се трае, опита се да ми каже нещо обаче не се получи .
    Сега ми кажете тоя с какъв акъл се качил в тая кола, толкова ли нямаше таксита за тоя потенциален убиец . Само лудия късмет не позволи да удари някои пред магазина а и бог знае откъде другаде е минал и утре да се появи като поредната черна хроника.
    За мен този малоумник с качването си в колата се превръща в потенциален убиец и закона така трябва да се промени, че спре ли се водач употребил алкохол над допустимото да се съди като намерение за убийство.

    Ето го как паркира
    Attached Images Attached Images
    Last edited by DSlavev; 18-10-2010 at 01:36.

Page 6 of 29 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •