Results 1 to 4 of 4

Thread: Висок разход на газ - АР145

  1. #1

    Default Висок разход на газ - АР145

    Здр на всички от този прекрасен форум та не исках да правя нова тема при положение, че става въпрос за разход на алфа ромео 145 на газ
    та ситуацията е следната имам 35 литрова газова бутилка и я напалних преди 2 седмици вчера като си карам изведнаж колата като направи около 2500 оборота и зе да забива муцуната си и аз си помислих че има нещо на газовата уредба и като отворих багажника и забелязах че е свършил газта става въпрос за около 200 км и 35 литта газ :О можете ли да ми кажете от какво може да е ???
    колата сам я купувал скоро и утре ще я закарам на сервиз защото задната лява гума стои малко накриво казаха ми че някакъф лагер са е бил счупил
    мерси предварително

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Колега, честит първи пост

    Първо, вадя мнението ти в нова тема, защото макар че става въпрос за разход, питането ти няма общо с темата.

    Второ, местя темата в правилния раздел.

    Трето, уточни с какъв двигател е колата.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Честито и от мен колега!
    Закарай колата в Газ сервиз за преглед на състоянието на уредбата. От тук едва ли може да ти се помогне.
    П.П. Зареди отново догоре, виж колко литра си заредил, нулирай дневния километраж и карай докато свърши.
    Мисля ,че темата се изчерпа!
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  4. #4

    Default

    става въпрос за 1.3 boxer днеска я закарах на сервиз и ся чакам да видя какво ще кажат

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •