Results 1 to 15 of 17

Thread: ... ми се струва, че колата не върви както би трябвало да върви ...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default ... ми се струва, че колата не върви както би трябвало да върви ...

    Колеги понеже напоследък ми се струва, че колата не върви както би трябвало да върви...,

    Цялата работа тръгна от това, че уж на шега реших да видя за колко време правя 0-100км/ч....Ами за по-малко от 12 секунди не можах да ги направя (далече от 10,6сек. по каталог) ФАКТ е, и че направих замерването на ГАЗ...Днес ще тествам на БЕНЗИН и ще видим каква е работата...
    Last edited by digitalundgrd; 21-06-2010 at 17:29. Reason: Неинформативно заглавие
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #2

    Default

    Днес след 13,00ч съм в района около моя магазин звънни ми 0898511225. Може да направим един два тунела.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #3
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Братле за съжаление днес ще съм на разположение след 22:00ч...
    Пък и ти до колкото знам си 1,8ТС чипосан или имаш друга кола предвид
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #4
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Колега digitalundgrd,
    така озаглавена темата, бях готов да я местя в друг раздел, без въобще да я отварям. Е, може ли, така да си кръстиш темата, в деня на смяна на лятното часово време с астрономическо...

    А на въпроса - естествено, данните в книжката са автомобили, които се движат на Бензин (качествен, високооктанов).

    Горивото пропан-бутан/метан няма да го коментирам, защото не ми е приоритет, според мен трябва да се използва при други "автомобили" и за други цели... Надявам се да ми простите негативното отношение към този вид гориво.

    Поздрави

  5. #5
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Така е, съгласен съм НО все пак съм с Газ-Инжекцион (Бигас -от качествените и скъпи италиянски), а не с обикновена газова ...Пък и това, защото според мен дали ще лазя в Софийските километрични задръствания на 100 октанов бензин или на газ за 1,04лв мисля все тая относно вървежа, но не и за джоба Смисъл такъв газта я сложих поради това, че карам много градско и от финансова гледна точка...Не ходя по гонки и прочие с колата, но все пак искам всичко по нея да е ОК, а щом не върви както трябва значи нещо не и е наред...Затова ми се ще да разбера аджеба дали търся под вола теле или просто колата толкова си може
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #6
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Колеги моля ви без спам...

    Ако има някой с 1,6ТС 120 коня да се обажда и да правим справката
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •