Results 1 to 7 of 7

Thread: Ключове за Фиат

  1. #1
    Guest

    Default Ключове за Фиат

    Имам проблем с Фиат Типо 1998г./ Бензин.
    Изгубих ключа за колата и след като ключар дойде ,отвори колата и направи ключ ме информира, че колата имала фабричен имобилайзер и той / ключара / не може да го направи.
    Информацията която събрах от всички възможни ключари,сервизи и др. специалисти е че решаването на моя проблем ще ми струва минимум 250лв.
    Моля за помощ.

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Ako ima6 poznat alarmajia pitai nego dali moje da izklu4i imobilaizera mislia 4e moje tova e variant v slu4ai 4e ne ti se davat tolkova pari no az misli 4e edin klu4 struva okolo 70-80lv.az su6to si s4upih originalnia klu4 i sega kato palia turkam par4e ot klu4a okolo kontaktnia klu4
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    35

    Default кирилица

    Quote Originally Posted by Mury_Alfata
    Ako ima6 poznat alarmajia pitai nego dali moje da izklu4i imobilaizera mislia 4e moje tova e variant v slu4ai 4e ne ti se davat tolkova pari no az misli 4e edin klu4 struva okolo 70-80lv.az su6to si s4upih originalnia klu4 i sega kato palia turkam par4e ot klu4a okolo kontaktnia klu4
    мури...моля те потренирай тая кирилица малко

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    40

    Default

    Имобилайзера го изолират почти във всеки BOSH сервиз. При мен не беше проблем ключа, а имобилайзера и алармата ми се прецакаха нещо и даваха грешка на бобината, която се натрупваше в компа.

  5. #5
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    чудно какво е това Типо от '98г.
    иначе всички модели на концерна Фиат след '95 са оборудвани с FIAT CODE и имат имобилйзер в ключа

    Проблема ти е наистина неприятен
    ако нямаш никакъв допълнителен ключ цената от 250 лева е приемлива
    ако имаш втори ключ или мастър ключ тогава има ключари които могат да ти извадят дубликат на цена до 120 лева
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  6. #6
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Има едни ключари на семинарията мисля че при тях е 70лв ключа ако си от софето ти ги препорьчвам
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #7
    Guest

    Default

    Проблема ми е че нямам никакъв ключ с "чип" който да позволи стартирането на колата така че няма от какво да направя капие.
    Mury_Alfata - никога не съм ходил при ключарите за които ми казваш,до сега винаги съм ходил при едни момчета които се намират на бул.Александър Стамболийски срещу сградата на НИПРОРУДА(Химкомплект),тези момчета според мен имат най-обурудваното ателие за работа и много си разбират от работата.
    Благодаря ви за информацията.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •