Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Алфа 147 излиза от Завода с накладки....?

  1. #16

    Default

    Много мнения и то все за различни марки,Ате,Галфер,Текстар,в крайна сметка "един бог" знае какви са и сложили заводско.
    На диагностика ще отида със сигурност,има много факти които ме карат да мисля че колометрите са реални,има обаче други който клонят на другата страна.

    Скоро мистерията ще бъде разбулена.
    Относно мненията за Пермата ,че свирели ала бала,досега при мен не са просвирвали,но немога да преценя как е спирането защото не съм карал с друга накладка,мога да го сравня с Мареята(барабани отзад),разлика в спирачния път +++++ за 147цата,та няма защо да не съм доволен от Пермата



    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Едни накладки предни да изкарат 30-40км, задни двойно. сами си правете сметка на колко км са ви колите. Смятай на година средно по 20к км и ще знаеш приблизително на колко е! На километраж не трябва да се вярва. Вс останало е самозаблуда.
    Баща ми и той така ги броеше като си взех Мареата преди 2 години ,вика 8 години по 20 ,ееее може и да са реални тея 180 които пише на километража,да ама не тея 20к се оказаха 30 на година,но колицата беше кътана ,поддържана и очебийно карана главно извънградско,та така вече 30к и в нашите ръце=масло,филтри,ангренажи + помпа хидравлика няма от какво да не сме доволни.
    Сега на Алфи показва 124к предния собственик и е навъртял 40к в България и скоро ще разберем дали съм късметлия и карам Девица :P
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  2. #17
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Освен всичко друго не веднъж съм казвал че АТЕ не ги произвеждат а си плащат на други да го правят
    Няма значение. Важно е, че са много хубави накладки.

    Аз ъпгрейднах спирачките преди 2 дни и от пред слагах нови накладки, че старите АТЕ-та не паснаха. Сега сложих ФЕРОДО ФСБ. Тва високия им клас дето са скосени. Чакам ги да се улегнат хубаво и да се напаснат на дисковете и ще видя дали спират добре.

    Бях много доволен от АТЕ-то, но се сбогувах с него. Пуснал съм ги даже да се продават щот са нови.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #18
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    На моята оригиналните бяха АТЕ.
    Смених ги на 43 000 заедно с дисковете, защото бяха изкривени.
    Смея да твърдя, че са били оригинални - първично вградени, защото им оставаше малко живот още.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •