Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: Молба за помощ към колегите от Пловдив

  1. #1
    Запален алфист McNicko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Добрич/Пловдив
    Posts
    114

    Default Молба за помощ към колегите от Пловдив

    Здравейте, имам една молба към колегите от Пловдив, но първо да разясня проблема.
    От известно време насам карето ми е в много лошо състояние и както някой от вас са научили от една друга предна тема, ще го сменям. Каре имам, подарък ми е от един приятел и уж е в добро състояние. Проблема е, че нямам камък 36 или поне лула с тоя размер. Та молбата ми е следната. Някой може ли да ме упъти от къде мога да си взема камък 36 тук в Пловдив на горе-долу поносима цена(в Практикер, Бриколаж и Баумакс няма ). За "лула" не ми се дават 40 лв, а върток за камъка имам.
    И също, ако не е много нахално, на някой колега ако му се намира такъв ключ и му се занимава в свободното му време, да удари едно рамо за да вкарам Алфи в изправност. Бирата е от мен разбира се

    Благодаря на всички предварително.

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Колега,такъв камък се намира трудно.Лулата не помага.Имам я и съм я пилил 2 часа,за да влезне вътре.Мога да ти предложа камък 36х 1.5".Оправил съм го на струг,за да влиза и върши работа.Сега е с една тръба , заварена на него така,че ако искаш,ще махна тръбата и ще ти го пратя,а ти ,ако не намериш върток си завари една тръба и ще свършиш работа.
    Това е от мене
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3
    Запален алфист McNicko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Добрич/Пловдив
    Posts
    114

    Default

    Благодаря за предложението, ще се възползвам ако не намеря от къде да си купя тук такъв до 1-2 дни.

  4. #4
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Колега, провери в Маркитата : http://www.markita.net/magazin/

    Ако няма там , виж в Евромаркет : http://www.euromarket-group.com/?cid=6
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  5. #5
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Спидер,ако се намери оригинален,ще си купя и аз,ама за италианките е въпроса и да влизааааа.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #6
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    E нищо не пречи човека да провери, пък не се знае какво може да излезе.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    738

    Default

    Аз мога да ти я купя от ЕТ"Веско", но е скъпа. Той е представител на Pastorino i Usag

  8. #8
    Запален алфист McNicko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Добрич/Пловдив
    Posts
    114

    Default

    Утре ще проверя в тези двата магазина(предполагам днес няма да работят, а не ми се разхожда напразно). Предполагам, че тънкостенен няма да има(особено с тоя размер), но ще го занеса на стругар ако се налага. Дано има.
    Stranger благодаря и на тебе за предложението, ще си го запазя и него като вариант, въпреки че не ми се дават много пари за камък който ще използвам може би 2-3 пъти през живота си

  9. #9
    Запален алфист Triptih's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    357

    Default

    Колега имаш лично съобщение.

  10. #10
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default

    Имам всичо което ти трябва. Звънни един тел когато искаш да свършим работа. Имаш ЛС
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

  11. #11

    Default

    Наистина е добре ако можеш да вземеш от някой назаем.
    Защото камъка не е много скъп, обаче рамото за да го ползваш е много скъпо.

  12. #12
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    Наистина е добре ако можеш да вземеш от някой назаем.
    Защото камъка не е много скъп, обаче рамото за да го ползваш е много скъпо.
    Само дето стандартен камък не влиза
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #13
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Само дето стандартен камък не влиза
    Аз имам и камъка, и гараж да се скрием от студа. Разбрахме се с колегата, когато каже ще я направим.
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

  14. #14
    Запален алфист McNicko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Добрич/Пловдив
    Posts
    114

    Default

    За което съм адски благодарен, днес(както писах в една друга тема) си купих маншонче ново, така че до до ден-два ще ти звънна да се разберем

    Благодаря и на колегата Triptih, че се отзова. Днес се видяхме, но за жалост неговият ключ не можа да свърши работа. За сметка на това се повозих в 16-ка за първи път и се порадвах на една Жулиета.

  15. #15
    Запален алфист McNicko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Добрич/Пловдив
    Posts
    114

    Default

    Колеги, здравейте отново. Извинявам се първо, че ви занимавам с проблемите си, но положението е малко сложно в момента.

    Днес най-после успях да развия тази коварна гайка, разглобих всичко и остана да избия карето. Взех чука и както ме посаветваха по-горе и както съм правил и на други коли започнах опитите по избиването му от полуоската. Удрям 1,2 пъти и на при поредния удар си премазах някъде пръста. И аз не разбрах точно какво стана, ама и кръв и болка имаше. Та сега проблема е следния. Колата стои разглобена зад блока, а аз не мога да ползвам показалеца си, т.е. не мога да удрям с чука.

    Ако някой има няколко минути свободни през деня в светлата му част бих бил адски благодарен ако дойде само да ми избие карето(и да си донесе по-голям чук, че моя май е малък) и да ми наниже новото. Аз останалата част от сглобяването предполагам ще мога да си я довърша.

    Имам си нова гайка, ново маншонче, нова грес и общо взето само трябва да се избие старото каре и да се сложи новото.

    Предварително благодаря и се извинявам, че ви занимавам вече втори път

    П.С. Има една кръчмичка точно с/у блока ми за след помощта

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •