Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Помощ - тръби за изпускателна система?!

  1. #16
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    колега ето ти пример моята генерация каква е,може да добиеш престава и идеи.диаметрите на тръбите в случая са еднакви както и дължината,но има един модел с различен диаметър и дължина на задните цилиндри,но за жалост немога да ти дам данни защото няма от къде да ги взема,просто съм го виждал и разликата е очебиина.

    пп мотора е honda vfr400rh
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0873.jpg   IMG_0874.jpg  

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  2. #17
    започва да се пристрастява alfa1452.0's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    varna,dobrich
    Posts
    61

    Default

    колега имаш ли някаква представа за 145 2.0 155 коня каква генерация да направя в смисал на колко милиметра трябва да са трабите от 2-та до края за да стане сполучлива генерациата понеже трябва да има и някакво задържане. гърнетата с изкл. на задното което е никелирано АВ-делта купувано от Рагазон не съм го купувал аз от германия е с документите ..... искам да го оставя и да сложа два резонатора само на мястото на средното и на мястото на катализатора но искам и да сложа по големи тръби но незнам какъв диаметър трябва да са знам само че ефекта може да е обратен .ако можеш даи ми някакво инфо за да знам какво да правя или някои страници за да видя размери и т.н.благодаря предварително

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •