Results 1 to 15 of 25

Thread: Свидетелства за управление на МПС

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    S 16 компресия 5 mitaka_cs's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    32
    Posts
    1,185

    Default Свидетелства за управление на МПС

    Свидетелства за управление на МПС
    Last edited by mitaka_cs; 19-05-2016 at 12:36.
    1991 ALFA 33 S 16V QV Permanent 4
    и делта

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Е те това за загубване ми е било трън в гъза.Привеждам следната ситуация.Аз служител на авиобаза и отговарям за въоръжението на самолетите,но се оказва,че съм си загубил картончето за 6-разрят ел.техник и самолетите няма как да излетят.Те и не излетяха,мене ме наказаха,ама какво ви бърка вас,че сме се осрали.После се изяснихме ,но...
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Утре ще си сменям свидетелството, та ме интересува, когато подаваш документите, старото свидетелство кога се предава в КАТ?Тоест, като подам документи и докато чакам да излезе новото, ще мога ли да карам?
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Утре ще си сменям свидетелството, та ме интересува, когато подаваш документите, старото свидетелство кога се предава в КАТ?Тоест, като подам документи и докато чакам да излезе новото, ще мога ли да карам?
    Я се обади и питай дали не можеш да изчакаш до края на месеца и да вземеш от новите направо
    имаше някаква подобна врътка.
    Освен тва и да не може аз лично бих изчакал направо новите - най-много да ти треснат акт за изтекло - ако не бъркам е 20 лв
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #5
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Е да, ама то все тая ще бъде и това ще ми важи 10 г., а може да я поръчам като бърза поръчка, отделно се надявам да има по малко хора.
    Иначе, старите ги удължиха с 6 месеца, та утре ще ходя да видя, ама просто се чудех дали някой скоро е сменял.

    Quote Originally Posted by kokless View Post
    Аз преди 20 дни подадох документи за подновяване на шоф. книжка.И тогава разбрах (след като си бях платил таксата в банката), че мога да карам още 6 месеца след изтичането ѝ, а именно заради новите свидетелства с биометрични данни.Когато си получиш новото свидетелство им даваш старото.
    Но и това ти важи 10 години, ако че не е с биометрични данни де.
    Last edited by fred; 04-03-2010 at 18:55.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  6. #6
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Е да, ама то все тая ще бъде и това ще ми важи 10 г., а може да я поръчам като бърза поръчка, отделно се надявам да има по малко хора.
    Иначе, старите ги удължиха с 6 месеца, та утре ще ходя да видя, ама просто се чудех дали някой скоро е сменял.


    Но и това ти важи 10 години, ако че не е с биометрични данни де.
    Не знам.Така трябва да е.Освен, ако не им хрумне нещо друго.

    п.п.Старата ми шоф. книжка важеше (изтече на 20/02/2010) 8 години

  7. #7
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Утре ще си сменям свидетелството, та ме интересува, когато подаваш документите, старото свидетелство кога се предава в КАТ?Тоест, като подам документи и докато чакам да излезе новото, ще мога ли да карам?
    Аз преди 20 дни подадох документи за подновяване на шоф. книжка.И тогава разбрах (след като си бях платил таксата в банката), че мога да карам още 6 месеца след изтичането ѝ, а именно заради новите свидетелства с биометрични данни.Когато си получиш новото свидетелство им даваш старото.
    Last edited by kokless; 04-03-2010 at 18:46.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •