Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Аксесоари..?

  1. #1
    Младши алфист gioventi_insolenza's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София, 03 Възраждане
    Posts
    26

    Default Аксесоари..?

    Има ли специализиран магазин за аксесоари за алфа 166?
    Например ми трябват топка за скоростен лост и нещо за волана, защото стоят лепкави и не мога да ги оправя с нищо.
    Чудя се и дали някой си е слагал допълнително парктроник, върши ли работа и колко пари е дал.
    Alfa Romeo 166 2,4jtd, 150ps, 2002
    In da club... Finally!

  2. #2

    Default

    zdrasti az si slojih kitaiski parktronik za 40 leva,kupih go ot Aukro ,ima i po140 leva na Valeo,az sam dovolen motaja e elementaren.

  3. #3

    Default

    Без да съм Модератор, припомням че писането на кирилица е задължително.
    Колкото до топката - най-доброто което можеш да направиш е да отидеш някъде да ти е претапицират. Струва едва 20 лева. Като място за претапициране ти препоръчвам момчето в Хаджи Димитър (има по-специално отношение към алфите ), ако си от София. Ето и неговия телефон 0888 66 25 35/ 0878 84 79 98

  4. #4
    Младши алфист gioventi_insolenza's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София, 03 Възраждане
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by em4o1 View Post
    Без да съм Модератор, припомням че писането на кирилица е задължително.
    Колкото до топката - най-доброто което можеш да направиш е да отидеш някъде да ти е претапицират. Струва едва 20 лева. Като място за претапициране ти препоръчвам момчето в Хаджи Димитър (има по-специално отношение към алфите ), ако си от София. Ето и неговия телефон 0888 66 25 35/ 0878 84 79 98
    10кю вери мач!
    Не се бях сетил за претапициране... Не знам обаче дали ще стане толкова сполучливо... а и нямаше ли една щампичка на самата топка на която да пише алфа... Дали ще ми оправи и волана?
    Alfa Romeo 166 2,4jtd, 150ps, 2002
    In da club... Finally!

  5. #5
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    И волана и топката ше ти ги направят като нови, само гледай да е свестен човека. Иначе аз си сложих парктроник от метро и е супер, просто тая кола не можех да я паркирам преди това . А само 2 сензора сложих, че ме мързеше и 4-та да ги слагам
    166, 2.4 JTD'00

  6. #6

    Default

    Не само ще ти е направи сполучливо, ами твърдя че ще е все едно е излязла от завода !!! Колкото емблемата - аз си е имах и преди тапицирането. (и след него)
    Не случайно написах че човека има "по-специално" отношение към алфите.....

    А относно парктроника - дали ще може една снимка как и къде седи датчика в салона, че хич не ми се ще да е "предобраям" вътре.
    Last edited by em4o1; 10-11-2009 at 09:54.

  7. #7
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by em4o1 View Post
    А относно парктроника - дали ще може една снимка как и къде седи датчика в салона, че хич не ми се ще да е "предобраям" вътре.
    Над огледалото най-често се слага
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  8. #8
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Над огледалото най-често се слага
    Ей го на моя ! Мисля че не загрозява фона !!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSCI0814.jpg  
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  9. #9
    Младши алфист gioventi_insolenza's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София, 03 Възраждане
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Ей го на моя ! Мисля че не загрозява фона !!!
    Че какъв е този парктроник? Марка? Цена? Как ти дава показанията на огледалото на задно виждане... нещо не мога да вдяна... :{
    Alfa Romeo 166 2,4jtd, 150ps, 2002
    In da club... Finally!

  10. #10
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by leffkocit View Post
    Че какъв е този парктроник? Марка? Цена? Как ти дава показанията на огледалото на задно виждане... нещо не мога да вдяна... :{
    MAGIC MIRROR parking sensor system му е марката от VOLKANO ! Значи аз го взех от Х.Димитър и ми го монтираха там 150лева всичко с 1 година гаранция(само заден 4 датчика) , тогава го имаше и на Илиенци за под 100 лева(в зависимост колко датчика искаш и къде) сега мисля че вече е по-евтино това беше преди година и половина ! А това е второ специално огледало което си върви в комплекта и се слага в/у твоето има и звуков сигнал ако го активираш а като не караш на зад си остава само огледало(добре е измислено) !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  11. #11
    Младши алфист gioventi_insolenza's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    София, 03 Възраждане
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    MAGIC MIRROR parking sensor system му е марката от VOLKANO ! Значи аз го взех от Х.Димитър и ми го монтираха там 150лева всичко с 1 година гаранция(само заден 4 датчика) , тогава го имаше и на Илиенци за под 100 лева(в зависимост колко датчика искаш и къде) сега мисля че вече е по-евтино това беше преди година и половина ! А това е второ специално огледало което си върви в комплекта и се слага в/у твоето има и звуков сигнал ако го активираш а като не караш на зад си остава само огледало(добре е измислено) !!!
    Така не прецакваш ли сензора за светлина на огледалото за задно виждане? То... като се замисля, не знам дали всички 166ци имат такъв... Имам сензор, който при силна светлина затъмнява огледалото и се намира горе в дясно.
    Alfa Romeo 166 2,4jtd, 150ps, 2002
    In da club... Finally!

  12. #12
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by leffkocit View Post
    Така не прецакваш ли сензора за светлина на огледалото за задно виждане? То... като се замисля, не знам дали всички 166ци имат такъв... Имам сензор, който при силна светлина затъмнява огледалото и се намира горе в дясно.
    Виж аз лично нямам такъв , но имам щора на задното стъкло(май не всички имат) и няма как да стигне светлина до отпред , а и това огледало е с много по тъмно и защитено покритие !!!
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  13. #13
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Моя парктроник е само със звукова сигнализация и съм лепнал пиукалото на колоната м/у предната и задната врата
    166, 2.4 JTD'00

  14. #14

    Default

    Дайте снимки, младежи.....

  15. #15
    Мечка, ама стръМница Alfaro76's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    448

    Default Парктроник за 166

    Колеги,
    има ли по-специален парктроник за 166 или такъв,
    който може да се свърже за диплея?

    Alfa Romeo 145 1.9 JTD, 105Hp. - до 2012г.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD, 136Hp. - до 2016г.
    Subaru Outback 2.5i 165Hp automatic - сега

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •