Results 1 to 7 of 7

Thread: Покана за пролетна среща на италианските феновете

  1. #1

    Default Покана за пролетна среща на италианските феновете

    Колеги и приятели,

    Клуб FIAT България има удоволствието да ви покани на първи по-рода си weekend посветен на италианските автомобили и техните фенове. Срещата ще се проведе на яз. Копринка, като нашето предложение е това да стане на 29-30 Април!

    Заповядайте
    PR на КЛУБ ФИАТ БЪЛГАРИЯ

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    96

    Default

    Здравейте колеги и колежки.

    Искам да кажа нещо и аз. Преди време стана един спор за мястото на един ИТАЛФЕСТ / не искам да конкретизирам лица и събития, просто искам да кажа че и аз бях замесен/. От тогава нещата между клубовете/форумите не са както ми се е искало да бъдат, т.е. да се виждаме и срещаме и си говорим и помагаме взаимно. Затова аз лично повече не искам да се меся в тези неща. /не че някой ме е питал/. Последно искам да призова:

    Нека всички които имат някакво отношение към автомобилите произведени в Италия се събират и посещават организираните сбирки. Кой къде и кога ще ходи нека си е негово решение и никой да не вини другия за нищо.


    Така, че ако мога нека поканя всички на всяка една организирана среща.

    Поздрави
    Ивайло
    Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369

  3. #3
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default Re: Покана за пролетна среща на италианските феновете

    Quote Originally Posted by sluncho
    Колеги и приятели,

    Клуб FIAT България има удоволствието да ви покани на първи по-рода си weekend посветен на италианските автомобили и техните фенове. Срещата ще се проведе на яз. Копринка, като нашето предложение е това да стане на 29-30 Април!

    Заповядайте
    ам митака съгласен ли е?
    или вие без негово знание а
    п.с. аз 4е няма доида няма ама еи теи да питам

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default

    Разгледах темата във форума на фиат, тъй като не съм присъствал на нито една среща на алфа (за съжаление все още завършвам проект и нямам грам свободно време), много ми се искаше да отида на тази среща (не съм ходил скоро никъде извън София, а ми се искаше малко из природата ...).

    Тъй като не ми се иска да гледам само фиати а и малко алфи ... има ли други които ще ходят? да си поръчаме резервации ...

    А аз тържествено обещавам веднага когато работата намалее , да си почина и да дойда и аз на среща в неделя на алфа.
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  5. #5
    Guest

    Default

    Снимките от събитието
    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtop...er=asc&start=0

  6. #6
    Запален алфист ZoE23's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    433

    Default

    Хаа...доидохме и видяхме
    Grande Punto 1.9 Sporт
    98 Alfa 145 1.6 16V TS-bivshata

  7. #7
    Mosso dalla Passione FIRE 8V's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София 09, Лозенец
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by wasp
    Тъй като не ми се иска да гледам само фиати а и малко алфи ... има ли други които ще ходят? да си поръчаме резервации...
    Аааа имаше и две Алфички, един Спайдер и една страхотна 156-ца
    2005 Fiat Idea 1.9 8V(CF3) JTDm "Distinctive" < 2008 Fiat Bravo 1.4 TBi 'Distinctive' < 2001 Fiat Punto 1.2 16V(CF3) ELX "Speedgear" < 1990 Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"
    http://www.fiat-uno.org/viewtopic.php?t=5069

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •