Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61

Thread: Интериорно обновление

  1. #1
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default Интериорно обновление

    Решил съм да си претъпицирам тавана, кората на багажника, вс кори в черен материал като оригиналният, някой иначе ако му се намира такава снимка на такъв интериор...мисля ще се получи много добре, както вс вътре е черно и със светлото кожено салонче, ще контрастира мн добре. Какво ще кажете...
    Attached Images Attached Images
    Last edited by rusiq86; 28-11-2009 at 19:46.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Никой ли не е виждал такова животно? Събота ще я нося и неделя вечерта ако вс е 6, треа да я взема!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    Бързам, бързам.. WarsteineR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    36
    Posts
    330

    Default

    Виждал съм такова бмв, със салон като твоя и черен таван гъзариика си е .. още повече ако материята е като кожа мат
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 99'
    ex. Lancia Dedra 1.6 ie 93'

  4. #4
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    За черен таван отдавна мисля, ама все не намирам време. Ако някой има снимка нека покаже как изглежда.

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  5. #5
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    След неделя ще дам актуални снимки, а кожа не слагам: причина, човека който ми и познат ми каза: фабричната кожа е добра, но ми каза че ако ми сложи след време ще провисне на места от слънцето. Каза ми мога да го направя и но да даваш пари ей така. Затова ще сложа същата материя като оригиналната но в черно и ще пусна снимки.
    Ходих на едно място в Русе и пича за същата интервенция за всичко ми каза 350 лева с труд и материал. Този моят който се занимава само с тапицерии, волани и всякакви ткива ми каза труд и материали за 6-те колонки, тавана, сенниците, кората на багацника, абе всичко ще струва 100лв и два дена труд.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  6. #6
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    След неделя ще дам актуални снимки, а кожа не слагам: причина, човека който ми и познат ми каза: фабричната кожа е добра, но ми каза че ако ми сложи след време ще провисне на места от слънцето. Каза ми мога да го направя и но да даваш пари ей така. Затова ще сложа същата материя като оригиналната но в черно и ще пусна снимки.
    Ходих на едно място в Русе и пича за същата интервенция за всичко ми каза 350 лева с труд и материал. Този моят който се занимава само с тапицерии, волани и всякакви ткива ми каза труд и материали за 6-те колонки, тавана, сенниците, кората на багацника, абе всичко ще струва 100лв и два дена труд.
    Добра оферта ти е вкарал колега, давай успех в начианието и като е готова направи 1 хубава фотосесия да я видим.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  7. #7
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    В неделя ако е още светло и сме я сглобили ще я наснимам, ако не в понеделник ще има!
    Дайте идея със какъв спрей да пруснем дръжките на тавана? Някой говореше за такъв с пластификатор!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #8
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Утре ще нося колата, и до неделя трябва да е готова. Мн хора ми се присмяха, защо съм давал пари за глупости, но не мисля така. Специално за Бонев и Крейзи_елемент ще има фотосесия. Смятам че това са добре похарчени 100 кинта, и 10 кинта отиват за да се матират пластмасите от тавана, въздухопроводите на задната кора, на коланите.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #9
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Браво братле, ще чакам снимките да видя уникалния ефект! Желая ти успех!!!

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  10. #10
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Мерси, ще наснимам добре колата, дано всичко мине добре, и в неделя по план я прибера. КУпих вече подарака за белисимата, сега за жената остана
    Чудя се за средната конзола, през която минава държача на колата, та основно колоната ще се направи и тя от този материал, а за държача на колана който може да се регулира нагоре - надоло, да го пръсна ли в черен мат или да го оставя да констрастира с интериора, мнения?!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  11. #11
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Мерси, ще наснимам добре колата, дано всичко мине добре, и в неделя по план я прибера. КУпих вече подарака за белисимата, сега за жената остана
    Чудя се за средната конзола, през която минава държача на колата, та основно колоната ще се направи и тя от този материал, а за държача на колана който може да се регулира нагоре - надоло, да го пръсна ли в черен мат или да го оставя да констрастира с интериора, мнения?!
    За козолата с уредите ли говориш?

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  12. #12
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Не не! За пластмасата която седи в средната конзола между вратите от вътрешната страна на колата, там където се и навива колана, та за тази малка пластамаса която се мести нагоре - надоло, да я напрявя ли черен мат или да я оставя да контрастира, защото тя неможе да се претапицира!?

    Gulfstream G650 with Italian design...

  13. #13
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Според мен е хубаво да я направиш черен мат, защото иначе ще контрастира много.

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

  14. #14
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Така сега се връщам от тапицера, помагах му да разкачим всичко, нали съм си техничарче, та взех вс пластмаси и сега черен мат с пластификатор, водна шкурка и обезмаслител, сега съхне и пръскам, утре следобед трябва да сложим всичко обратно и ако не е станало тъмно ще има снимки, ако не в понеделник.
    А за разкачането недейте опитвайте сами да разкачате, толкова мн щипки и места където да се внимава, треа си човек, който разбира!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  15. #15
    Люлинчанин Bonev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    1,354

    Default

    Направи снимки на цялата дейност ако ти е възможно, за да видим как се махат детайлите.

    Subaru Legacy 3.0 H6
    Alfa Romeo 156 2.0 - Ex
    0888 511 533 - Бонев

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •