Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 76 to 90 of 102

Thread: BMW 320i E46 vs Alfa Romeo 166 2.4 JTD(chip)

  1. #76
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Чувствам , че има разбиране и това много ме радва Както се казва всяко стадо има поне по 1 черна овца .. явно пича със 166-цата се е изложил Но голяма работа - пада му се след като се прави на повече отколкото е. Относно теб Бимбо , живо и здраво да е детето и само приятни изживявания с него/нея
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  2. #77
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Хора дайте да се дръпнем и да имаме какво да опсъждаме!Аз още един път казвам какво стана,нищо повече,а и вие казвате,че ще има видео,което означава,че там ясно ще се вижда какво става!Имам приятел с Алфа 2.4JTD колата върви много,на 190 съм на задницата му,нямам нищо против да ми СМАЖЕТЕ БАВНОТО БМВ,ма нищо,елате да се дръпнеме,и да обсъдиме случилото се!На клиповете се вижда едно,нека се дръпнеме за спорта,имам и приятел от форума той е писал,нека се замериме,и тогава с основание ще ми се присмивате колкото искате!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Какво видео? От твоя страна никакво видео не видях аз. Само аз пуснах едно в което ти показах как върви чипосан 2.4 JTD на 166 срещу БМВ като твоето. Други клипове от тоя сорт не видях... Както и да е, замери се с някоя друга форумна 166-а и запишете клипче да видим все пак.

  3. #78
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Релакс вс ме колеги на пътя!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  4. #79
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Хора дайте да се дръпнем и да имаме какво да опсъждаме!Аз още един път казвам какво стана,нищо повече,а и вие казвате,че ще има видео,което означава,че там ясно ще се вижда какво става!Имам приятел с Алфа 2.4JTD колата върви много,на 190 съм на задницата му,нямам нищо против да ми СМАЖЕТЕ БАВНОТО БМВ,ма нищо,елате да се дръпнеме,и да обсъдиме случилото се!На клиповете се вижда едно,нека се дръпнеме за спорта,имам и приятел от форума той е писал,колата е пърлячка,ще видите нека се замериме,и тогава с основание ще ми се присмивате колкото искате,ако не съм прав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Писал съм ти ЛС в BMW форума, свържи се с мен, ще измислим нещо - ако не гонка, може поне по бира да пием, за здраве на хлапето ти!
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  5. #80
    Запален алфист ngbauns's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    124

    Default

    Нека не се караме,човека ваобще не е нападал никого,може би само в неговия си форум но това мисля е нормално защото всеки си защитава автомобила и марката която кара.МОЛЯ НЕКА ИМА КОЛЕГИАЛНОСТ,ВСЕ ПАК СМЕ ХОРА Е НЕ ЖИВОТНИ!!!
    Alfa Romeo 156 1.9 JTDm sportwagon

  6. #81
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by ngbauns View Post
    Нека не се караме,човека ваобще не е нападал никого,може би само в неговия си форум но това мисля е нормално защото всеки си защитава автомобила и марката която кара.МОЛЯ НЕКА ИМА КОЛЕГИАЛНОСТ,ВСЕ ПАК СМЕ ХОРА Е НЕ ЖИВОТНИ!!!
    Напълно подкрепям !
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  7. #82
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Zdrasti kolega Ot alfa foruma sym - tokata_pz_flex Pyrvo , pozdravleniq za 46-cata , qvno e v mn dobro sustoqnie Ne se qdosvai na napadki i prochie Ima vsqkakvi hora Vinagi si dobre doshul v nashiq forum ... minaloto lqto kogato ni hack-naha foruma , imenno bmwpower-bg.net ni priutiha za izvestno vreme Pozdravi ot Pazardjik

    Евала на такива пичове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!З а видеото имах впредвид,че вие ще снимате и ще има доказателство на кой колко му върви колата,а не че имам други клипове!
    ______________
    Кирилица!
    by Kris
    Last edited by Kris; 08-12-2009 at 21:15.

  8. #83
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Истината си е истина
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  9. #84
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Това е Алфата на моя приятел http://vbox7.com/play:6159e340 ,а това ми е бегачката http://vbox7.com/play:2546d370!!!

  10. #85
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Това е Алфата на моя приятел http://vbox7.com/play:6159e340 ,а това ми е бегачката http://vbox7.com/play:2546d370!!!
    Абе колега, клиповете които конкретно ти качваш много тежко ми вървят, само при мен ли е тоя проблем? Даже забелязвам че а с по-висока разделителна способност.

  11. #86
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Ми те са МТС формат,но конвертирани!Алфата и имам снимка как е направила около 260км/ч,колата дойде така от Италия,Алфата на сток 1.9JTD 115к.с и прави до 150 около 3.5 коли!
    Last edited by Bimbo; 08-12-2009 at 00:01.

  12. #87
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Quote Originally Posted by Bimbo View Post
    Ми те са МТС формат,но конвертирани!Алфата и имам снимка как е направила около 260км/ч,колата дойде така от Италия,Алфата на сток 1.9JTD 115к.с и прави до 150 около 3.5 коли!
    За другото ти вярвам, но 260 няма как да дигне тази алфа сток , дори и чип да има. Почваш много да ме съмняваш.

  13. #88

    Default

    Quote Originally Posted by RoMAN View Post
    За другото ти вярвам, но 260 няма как да дигне тази алфа сток , дори и чип да има. Почваш много да ме съмняваш.
    Особено ако е 156 ще е трудно защото километража и е до 240км/ч
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  14. #89
    Все по-засилващо се БМВ Bimbo's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Posts
    318

    Default

    Ма какво те съмнявам не те разбирам,снимка ще пратя и клип ще направя,скоро до ден два,колата е правена много ще видиш като сложа клипа!Стрелката докосна прозорчето на електронния километраж(за изминатите километри)което е доста след 240км/ч.Казаха,че има POWER BOX,турбината е надута(незнам на колко)доста е,има бууст контролер,често и сипва керосин!

  15. #90
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Може 240 да е имал впредвид , но пак ме съмнява да ги направи .. на Пинко 156-цата 1.9 '03 с чип правеше 230 ако не се лъжа
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •