Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Проблем с Алфа Ромео 164 2.0 турбо

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    37

    Default

    Ами дано го намери някои проблема че да се оправи Минах вчера през един сервиз да погледнат като вдигнаха капака и ми казаха че нямали време сега имали много работа а пък и Алфи-те били големи язви с две думи не им се занимаваше

    Весела Коледа !!!

  2. #17

    Default

    колега има един датчик за температурата аз имах същия проблем виж го да не се е скъсала някоя от жиците или да е изгорял!

  3. #18
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Citizen View Post
    Ами дано го намери някои проблема че да се оправи Минах вчера през един сервиз да погледнат като вдигнаха капака и ми казаха че нямали време сега имали много работа а пък и Алфи-те били големи язви с две думи не им се занимаваше

    Весела Коледа !!!
    Тия имат язва на мозъко!Не са работници!Бегай от такива
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    37

    Default

    Определено не са маистори лично много се дразня на подобния изказвания но бяха празници и не ми се заяждаше . Не мога да ги разбера такива отиваш при тях да ти оправят колата а те почват да ти пилят на главата ''защо не си купи немско '' !!!
    Колега проверен е датчика за температурата не е от него . От няколко места ми казаха че може някои преграда в задното гарне да прегоряла и да не си е на мястото и да запушва но не ми се вярва чисто ново е на има няма 1000км. Някак си не ми се ще да го режат да ги проверяват .
    Колата си върви за сега не го е правила този прпблем ...но за сметка на това ми откраднаха поредната емблема !!!!!!!

  5. #20
    Запален алфист scarface's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    софия
    Age
    48
    Posts
    131

    Default

    колега проблема ти е от една букса която клеясва и не дава ток на дюзите ,ти провери ли дали има ток на дюзите, та въпросната букса се намира преди бобината ако искаш пиши ми лс за подробности

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    37

    Default

    Така,колата от както ми направи проблеми зимата до сега не съм имал проблем с паленето но днес като се качих да паля ми изтрака стартера явно от главоломното въртене когато нещеше да пали ...иначе пак си пали от раз . Закарах я на наи-близкия маистор чуя дръпна си от цигарката и каза: ''Бендикс и втулки моито момче. Нали пали не се притесняваи караи така като съм по свободен ще ги сменим!!!''
    Та имам друг въпрос но не знам тук ли да питам или в ''Общи'' да го задам: Реших да си почистя и напръскам със спреи за ел връзки копчетата за ел стъклата които са до ръчната(това упражнение съм го правил доста пъти) след като ги изчистих си ги сложих по местата но когато сложих последното- задно дясно нещо изпука и задните ми стъкла не работят сега и от вратите не функционират и от централната конзола прегледах бушоните здрави са . Предните си работят перфектно. Реле ли може да е изгоряло ???

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •