Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 204

Thread: Спорове за бързи алфи

  1. #1
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default Спорове за бързи алфи

    Quote Originally Posted by Alfamaniak View Post
    Смятай че сме ги подминали Вече е тествано
    кире прав беше че ще минат 200кс,колата е някакав ужас варви адски 400м=195км, които не вярва да застава на линията.
    Last edited by Grigor; 16-12-2009 at 02:15.
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  2. #2
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Не вярвам Качете малко дино резултати,клипчета ........та да видим и ние.

  3. #3
    Старши алфист hristiqn's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    SlIvEn VaRnA
    Posts
    536

    Default ...

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    кире прав беше че ще минат 200кс,колата е някакав ужас варви адски 400м=195км, които не вярва да застава на линията.
    Искаш да кажеш , че минава на 400 м с терминална скорост 195 км/ч така ли ? Това по г-тек ли е ? И какво и е времето за 400м ?
    BMW 330 D 280h.p600nm by TST Bmw 725 Toyota Yaris T.Sport ex Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo 200hp Suzuki Burgman 400 Malossi kit

  4. #4
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by hristiqn View Post
    Искаш да кажеш , че минава на 400 м с терминална скорост 195 км/ч така ли ? Това по г-тек ли е ? И какво и е времето за 400м ?
    колега ако искаш да се пробваме ти поне си наблизо мога да отскоча,1,9 8клапана турбодизел с 2.0 16 турбо бензин,ще е доста интересно.Готов сам да се пробваме.само кажи и идвам

    ---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Не вярвам Качете малко дино резултати,клипчета ........та да видим и ние.
    ако и моят километраж е като твоят ще мина с 250 терминална.Готов сам да се пробвам и с теб,тогава клипчето ще е много интересно
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  5. #5
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Бах тоз дизел, 195 терминална скорост по спомен на Божура даваше на предно 12 - ки за 400 м. Някси не ми се вярва твойта кола да е 400к.с. примерно, защо знам едно Фолксваген Корадо, което беше с тия данни.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  6. #6
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    колега ако искаш да се пробваме ти поне си наблизо мога да отскоча,1,9 8клапана турбодизел с 2.0 16 турбо бензин,ще е доста интересно.Готов сам да се пробваме.само кажи и идвам

    ---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------


    ако и моят километраж е като твоят ще мина с 250 терминална.Готов сам да се пробвам и с теб,тогава клипчето ще е много интересно
    Чакам с нетърпение следващата ни среща,но дано не става като предните(искам да се пробваме ама много ми боксува съединителя).

    За разлика от теб,аз съм постнал графики и там ясно се вижда за какво иде реч,а относно клипа,той беше когато колата беше ограничена на 0,5 холд без пик и 6000обр,ако това ти говори нещо,сега е на 1,1 пик и 0,9 холд до 7200обр и колата вади 250кс на мотора и 350нм при 6500.

    За сега само един дизел ми се опъва ,ама неговата турбина може да изяде твойта за закуска и ще пита за още.

  7. #7
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Бах тоз дизел, 195 терминална скорост по спомен на Божура даваше на предно 12 - ки за 400 м. Някси не ми се вярва твойта кола да е 400к.с. примерно, защо знам едно Фолксваген Корадо, което беше с тия данни.
    докато правеx колата и на мен не ми се вярваше какво ще стане.Но сега резултата е наяве почти нямам загуба пускал сам се с доста коли,но си трагват с наведени глави,колега не гледаи конете а въртящият момент
    Last edited by Rado145QV; 16-12-2009 at 12:45.
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  8. #8
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    докато правеx колата и на мен не ми се вярваше какво ще стане.Но сега резултата е наяве почти нямам загуба пускал сам се с доста коли,но си трагват с наведени глави,колега не гледаи конете а вартящият момент
    Кажи сега кога да паля ГТВ-то че дава некви четиринайски с терминална 165, идвам веднага ако биеш ти права евала и си тръгвам ако те бия плащаш ми бенза и по живо по здраво ок?
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #9
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Чакам с нетърпение следващата ни среща,но дано не става като предните(искам да се пробваме ама много ми боксува съединителя).

    За разлика от теб,аз съм постнал графики и там ясно се вижда за какво иде реч,а относно клипа,той беше когато колата беше ограничена на 0,5 холд без пик и 6000обр,ако това ти говори нещо,сега е на 1,1 пик и 0,9 холд до 7200обр и колата вади 250кс на мотора и 350нм при 6500.

    За сега само един дизел ми се опъва ,ама неговата турбина може да изяде твойта за закуска и ще пита за още.
    с нетърпение ще чакам следващата среща.скоро ще идвам в софия и непремено ще доида да се пробваме ако искаш разбира се,що се отнася до турбината виждал ли си ми турбината.ще останете много учудени когато видете какво има под капака
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  10. #10
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    колега не гледаи конете а вартящият момент
    То ако беше така, щяха всички мотоциклети да са дизели.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  11. #11
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    с нетърпение ще чакам следващата среща.скоро ще идвам в софия и непремено ще доида да се пробваме ако искаш разбира се,що се отнася до турбината виждал ли си ми турбината.ще останете много учудени когато видете какво има под капака
    И пак ще да е по малка от мойта,хихихихих.

    Първо се пробвайте с Доко ,че той нещо ви разпорва тунингованите коли или по точно дизели с газовата си количка.

    Чакам те с нетърпение,само да не падне сняг до тогава,че при назе малко понавалява.

  12. #12
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Кажи сега кога да паля ГТВ-то че дава некви четиринайски с терминална 165, идвам веднага ако биеш ти права евала и си тръгвам ако те бия плащаш ми бенза и по живо по здраво ок?
    още на италфеста искаx да се пробваме но ти трагна по рано но когато доида до софия ще се пробваме.не се дразнете не искам да споря с никои уважавам всички алфа фенове.нека организираме един алфа драг фест и там всеки ще покаже какво е правил и какви са резултатите,и тогава ще спорим

    ---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    И пак ще да е по малка от мойта,хихихихих.

    Първо се пробвайте с Доко ,че той нещо ви разпорва тунингованите коли или по точно дизели с газовата си количка.

    Чакам те с нетърпение,само да не падне сняг до тогава,че при назе малко понавалява.
    доко да се пробва с мен не с децата,неговия дарак знам колко варви,с теб сам готов ключ за ключ
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  13. #13
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    още на италфеста искаx да се пробваме но ти трагна по рано но когато доида до софия ще се пробваме.не се дразнете не искам да споря с никои уважавам всички алфа фенове.нека организираме един алфа драг фест и там всеки ще покаже какво е правил и какви са резултатите,и тогава ще спорим

    ---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:59 ----------


    доко да се пробва с мен не с децата,неговия дарак знам колко варви,с теб сам готов ключ за ключ
    Не се обиждай,ама не харесвам дизела и небих си дал и труда за такава кола,още повече тунингована от теб,не че нещо ама много ядове ще бера след теб,а не ми се прави дизел,там надеждата свършва рано,на 4500,от там тръгва моята.

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    доко да се пробва с мен не с децата,неговия дарак знам колко варви,с теб сам готов ключ за ключ
    Еее бате Радко още ли се сърдиш, споко бре, тя мойта не върви много, само с чипосани дизелаци се меря

  15. #15
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Чакам с нетърпение следващата ни среща,но дано не става като предните(искам да се пробваме ама много ми боксува съединителя).

    За разлика от теб,аз съм постнал графики и там ясно се вижда за какво иде реч,а относно клипа,той беше когато колата беше ограничена на 0,5 холд без пик и 6000обр,ако това ти говори нещо,сега е на 1,1 пик и 0,9 холд до 7200обр и колата вади 250кс на мотора и 350нм при 6500.

    За сега само един дизел ми се опъва ,ама неговата турбина може да изяде твойта за закуска и ще пита за още.
    a този дизел дето ти се опъва ще му мина отгоре

    ---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Еее бате Радко още ли се сърдиш, споко бре, тя мойта не върви много, само с чипосани мога да се меря
    доко нека аз карам на малчо колата и да се пробваме ако искаш още сега малчо е готов чака да му званна.
    SPRINTAUTO service
    0893277773

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •