Page 3 of 100 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 1500

Thread: Ледена среща a.k.a. кънки на лед

  1. #31
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Е айде сложи и моето име в списъка де....

    А дано само сняг да остане, че с това време
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  2. #32
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Добавям те веднага. До сега не те бях сложил, че нали каза, че нещо си болен и може и да не дойдеш, но щом вече си сигурен Иначе за сняг не знам, но важното е лед да има Всъщност единствения проблем е, че може да има тънък слой вода по повъхността ама то това не пречи. Тъкмо се пързаля по-яко тогава
    The greatest of all scientific hobbies!

  3. #33
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Лека полека и то си дойде време. Дайте да се разберем къде да застанем, че да не се подминем. Единия вариант е да застанем пред стълбичките, които са за слизане към пързалката, а другия е да застанем до колите си. Втория сякаш е по-удачен, но пък може да стане, така че да се търсим из целия паркинг, така че аз гласувам за стълбичките, за които пък трябва да си кажем отличителните белези Аз ще съм с кънки на Rbk в ръка и ще съм със синьо-жълта шапка на Mild Seven. Евентуално може да има още едно момче с мен.
    The greatest of all scientific hobbies!

  4. #34

    Default

    Аз ще съм с кънки ROCES черно-бели, с червено яке за сноуборд Предполагам ще съм с жената, че и тя ще иска да се търкаля. Освен да си щампирам на челото емблемата с кръста и змията ))
    Arena Coast Customs

  5. #35
    Луд за връзване
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Младост 4
    Age
    37
    Posts
    412

    Default

    Аз не знам дали ще има някой с мен, но аз ще съм с оранжаво яке и кънки бауър в ръка

    Alfa Romeo 156 1.9JTD '99
    BMW 316 Compact '95

  6. #36
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Аз ще бъда с анцунг, ама все още незнам как ще съм облечен...

    Един тъп въпрос..Колко облечени карате? Защото предния път карах облечен с якето и многоо ми беше станало топло...А пък се притеснявам като се движа с 50км. по леда да не настина

    Другия въпрос е къде да спра алфата? Ако може някой да даде точно мястото на БГмапс Че не искам някой да ми я разбие, да ме глобят или нещо др..
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  7. #37

    Default

    Преди се спираше до самия стадион, дори под навесите, малко след стадиона в дясно, ако идваш по канала от НДК. Ако не, след 22 часа не вярвам някой да те глоби )
    Arena Coast Customs

  8. #38
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Еми.....обличам се според времето. Аз затова и не съм казал с какво ще съм облечен. Онзи ден като ходих беше топличко и бях с едно тъкно пролетно якенце, блуза и тениска и ми беше топло. Преди малко се показах на балкона и гледам, че е захладняло спрямо по-рано днес. Не знам какво ще е времето тогава. Но ако се задържи така ще си сложа нормалното зимно яке и някоя по-лека блуза отдолу. Яке си обличам, за да не ми духа, понеже нямам толкова плътна блуза през която да не духа. Не те знам колко си зиморничев, но според мен блуза (не много дебела) и яке. Препоръчвам едни термо чорапки обаче хем да не ти убива кънката някъде, хем да ти уплътни по хубаво крака в обувката и да си сигурен, че щом краката са ти топли няма да ти стане студено Иначе панталон съвсем обикновен широк панталон си обувам. Този приятел който евентуално ще дойде с мен си обува грейка, но той е доста зиморничев. Той дори в колата не си сваля якето Шапка....аз лично не слагам. Много се потя, а в студеното не е хубаво. Утре ще съм с нея, за да съм по-разпознаваем, но докато карам ще я сваля. И най-важното - силно препоръчвам ръкавици! Не толкова, за да не ви е студено на ръцете колкото да си ги предпазите! Всичко се случва все пак. Виждал съм срязани пръсти и не е особено приятна гледка. Не целя да ви плаша с това. На дали ще го видите някога въобще да става, но както се казва safety first!

    Сега за паркинга. Като се движиш по Евлоги Георгиев посока от БНР към Орлов мост малко преди светофара на Орлов мост се свива в дясно и там има достъчно голям паркинг. Пада се точно над пързалката. Там не е платено (дори през деня) и няма да те закачат. Аз много пъти когато съм в този район паркирам там независимо дали е през деня или късно късно. Никога не са ми разбивали там колата нито пък са ми крали нещо. Дано и да не се случва както на мен така и на всики които спират там. Като се качиш на паркинга се оглеждай за форумни автомобили
    Last edited by detelazurno; 09-01-2010 at 12:59. Reason: Screenshot-a с картата и обясненито за паркинга са преместени в първия пост!!!
    The greatest of all scientific hobbies!

  9. #39

    Default

    Присетих се, някой дали има инфо работи ли пързалката при тези температури, да не се окаже кьорфишек ?
    Arena Coast Customs

  10. #40
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Работи бре! Аз нали онзи ден ходих когато бяха точно жегите с топлия вятър и си работеше и хора имаше. Само покрай нова година мисля, че не е работила. Иначе си работи нон-стоп. Те нямат сметка да работят генераторите пък да не пускат хора. А да ги изключат и да я замръзяват после наново ще им излезне кон на магаре
    The greatest of all scientific hobbies!

  11. #41

    Default

    На дъжд работи ли, че заваля
    Arena Coast Customs

  12. #42
    Луд за връзване
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Младост 4
    Age
    37
    Posts
    412

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    На дъжд работи ли, че заваля
    И аз това се чудя

    Alfa Romeo 156 1.9JTD '99
    BMW 316 Compact '95

  13. #43
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    А дано спре...И кажете все пак дали работи...много се надявам всичко да е окей, защото ми се ходи много съм се наточил
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  14. #44

    Default

    Ако спре да вали ще мина от там, пък дано
    Arena Coast Customs

  15. #45
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Аз отивам по центъра и ще мина от там да видя как е положението...
    Предполагам ще мога да пиша към 21.40..
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

Page 3 of 100 FirstFirst 123451353 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •