View Poll Results: Кой е по добрия чип

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Black angels

    7 35.00%
  • Екстрийм

    13 65.00%
Results 1 to 12 of 12

Thread: С кой чип колата ще бъде по бърза!

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default С кой чип колата ще бъде по бърза!

    Тъй като ми беше направена забележка от модератор spechelist,че не съм пуснал темата в раздела в който трябва да е я пускам тук.И ще перефразирам въпроса така,че смисълът му да съвпада с изискванията за писане на теми в този форум.Та въпроса е следния-

    С кой от 2-та чипа колата ще бъде по бърза.Чипа на Екстрийм тунинг или чипа на Black angels.Тъй като гледам много хора от форума са сменили поне по 3 тунерски фирми със сигорност ще има поне 3-4,които да са ползвали чиповете и на 2-те тунерски фирми.Най накрая да стане ясно,кой е по добрия чип за да могат хората да се ориентират.

    Моля,който гласува в анкетата да напише 1 пост дали има чип и за кого гласува за да може анкетата да е максимално обективна.
    Last edited by Zumer; 17-12-2009 at 23:08.

  2. #2

    Default

    колега понеже съм модератор
    ще се въздържа да ти отговоря както искам

    но ще ти задам един въпрос преброи ли колко са доволните в този форум от черните ангели
    и колко са доволните от екстрим
    ??????????????????????

    най-малкото една такава статистика би отговорила на въпроса ти

  3. #3
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Довавете една анкета!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  4. #4

    Default

    извадката може да не е точна.

    примери

    аз съм на 18 години мама и тати ми купуват кола. Искам чип и имам пари. Слагам си. Естествено пиша във форума. Нищо не хващам от коли. Това ми е първата. Похвалвам се.

    аз съм на 48 години. Цял живот живот сменям коли. Около 20. Сега съм си спестил за нова. Слагам си чип, защото знам за какво става въпрос. Не се занимавам с форуми. Естествено не пиша.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default

    Нео напълно те подкрепям за статистиката.Освен това фактът,че едната фирма има повече клиенти от другата непременно не означава,че тя предлага по добрия продукт.Точно за това се обръщам към хората,които са тествали и 2-те фирми за да изкажат мнение.Мен ме интересува,кой е по добрия чип,не кой има повече клиенти.Пример:до колкото знам свещите денсо иридиум и нгк са добри,но денсото са по добри и ще сложа тях.Може и 2-та чипа да са добри,но все пак 1-ния трябва да е по добрия.

  6. #6

    Default

    Аз що си мисля , че NGK са по убави

  7. #7

    Default

    ами ако гласуват хора които нямат чипове, ко прайм

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default

    Еми темата стоя сума ти време и никой не даде някакво обективно подкрепено с факти мнение,а сега са гласували около 15 човека.Най добре ще е и 2-те фирми да излязат със становище за да е най обективен отговорът.

    Моля,който гласува в анкетата да напише 1 пост дали има чип и за кого гласува за да може анкетата да е максимално обективна.
    Last edited by Zumer; 17-12-2009 at 23:08.

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Zumer View Post
    Еми темата стоя сума ти време и никой не даде някакво обективно подкрепено с факти мнение,а сега са гласували около 15 човека.Най добре ще е и 2-те фирми да излязат със становище за да е най обективен отговорът.
    Аз не разбрах само какъв ти е автомобила ?

  10. #10

    Default

    не приятелю, тези неща се показват с данни за разход, резултати: динометри, времена и т.н. малко са хората които го правят и пишат тук.

    ОСВЕН ТОВА ДИРЕКТНО СРАВНЕНИЕ СЕ ПРАВИ КОГАТО СИ ИМАЛ И ДВАТА ЧИПА!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default

    Alfa romeo 156 2.0 TS само,че аз не разбрах какво общо има това с темата.Моля те въздържай се от смап(сори и за моя)Темата си има "тема" нека да се придържаме към нея.

    ---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    не приятелю, тези неща се показват с данни за разход, резултати: динометри, времена и т.н. малко са хората които го правят и пишат тук.

    ОСВЕН ТОВА ДИРЕКТНО СРАВНЕНИЕ СЕ ПРАВИ КОГАТО СИ ИМАЛ И ДВАТА ЧИПА!

    Нео точно за това помолих за мнение само хора,които са ползвали и 2-та чипа.Направих анкетата по идея на rusiq86

  12. #12
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Добър вечер и от мен.

    1.7 Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението. Отворена нова тема със същото съдържание ще бъде отстранявана.

    И съответната награда.

    Подновяване на затворени или изтрити теми Точки 4 Продължителност 6 Месеца
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •