Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 53

Thread: Отзиви за Alfa Mito

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Отзиви за Alfa Mito

    Здравейте на всички,

    тъй като съм решила през новата година да сменям фиата си и съм се огледала на новото Alfa Mito, бих искала да попитам какви са отзивите ви за тази кола.

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Преместих темата,защото си мисля,че тука ще получиш по-пълна информация за модела.
    Моите впечатления са ,че е една малка,чудесна кола!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3

    Default

    Много ти благодаря за преместването.

    ще очаквам и други коментари

  4. #4

    Default

    Sisilia уточни дали искаш мнения продиктувани от лична среща с колата, т.с. хора , които са я карали и т.н. или искаш мнения................от всички останали хора.Защото................любовта е в окото на човека, който обича
    Last edited by sen7; 20-12-2009 at 14:55.
    мене ме нема, в целата схема........

  5. #5

    Default

    По-скоро мнения от хора които са я карали и още по-добре ако я притежават. Така оценката ще е най-обективна.

  6. #6

    Default

    MiTo-то е една прекрасна кола, няма да съжелявате ако си я вземете, според мен най-добре ще ви пасне 1.4ТВ МultiAir 135кс. или някои от дизеловите варианти, но зависи какво точно търсите.

    Колегата Фиоре има МиТо, така че най-добре му се обадете на него и го разпитайте по-подробно.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #7

    Default

    Има и една колежка с МиТо ето и темата й http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=31708 обаче явно не й хареса форума-така и не ни показа снимки а и отдавна не е влизала
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  8. #8

    Default

    fiore сподели моля те какви са впечатленията ти.

  9. #9
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by KGB View Post
    MiTo-то е една прекрасна кола, няма да съжелявате ако си я вземете, според мен най-добре ще ви пасне 1.4ТВ МultiAir 135кс. или някои от дизеловите варианти, но зависи какво точно търсите.

    Колегата Фиоре има МиТо, така че най-добре му се обадете на него и го разпитайте по-подробно.
    Е от време на време имам възможност да го карам. Колата не е моя собственост

    ами... не съм съгласен с теб, но ок
    Въпрос на усещане Стоенчо. Макар от доста време почти да не съм пропускал модел, вероятно ще пропусна клаасическото 159, ноооооо една Brera се надявам да не ми избяга
    Last edited by fiore; 21-12-2009 at 10:59.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  10. #10

    Default Разсъждения относно Алфа МиТо.

    лично мое мнение е, че не си заслужава парите

    може би някой хот-хач можеш да вземеш за тези пари, поогледай и т.н.

  11. #11

    Default

    Това са фактите, колега - "Алфа Ромео МиТо" е конкуренция в класа на "Мини" и съответно отговаря точно на този клас автомобили - незаслужено скъпи!
    Автомобила с нищо не превъзхожда повечето модели на пазара в ценовия диапазон 30'000-40'000лв. и дори напротив - изостава значително от някои..... НО, винаги има едно НО - фенството и пазарната ниша, която заемат подобен род автомобили ги прави по своемо привлекателни за мнозина.
    Разликата идва, когато до теб спре лимузина от два класа по-нагоре за същите пари и тогава разбираш, че си можел да получиш много повече за парите си, НО пак си казваш "Голям праз, аз карам Алфа!"
    В този ред на мисли, тази кола има прекалено много алтернативи на пазара от гледна точка на цената си, но си има и хора, които казват "Това ще е!" и отсичат!
    Не ги интересува, че са можели да си купят друга кола.... по-красива, по-голяма, по-мощна, по-бърза, с по-голям багажник, по-здрава и с повече екстри
    Тааааааааа, да се върнем на темата - "МиТо" не си струва парите, НО това е целта при този клас автомобили. Отзивите ми за нея са, че вътре има доста части взети директно от "Гранде Пунто" и "Браво", а това лично мен ме дразни много. Препратките към "8С" за мен са грешка, която изиграва лоша шега на скъпия и екзотичен модел, но пък много хора харесват "МиТо" точно за това - разбиранията за дизайн са субективни. Както винаги, много елементи не са доизпипани и накрая, но не на последно място, с малки джанти е много смешна
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  12. #12

    Default

    Преди повече от две години.

    http://alfisti.bg/?step=module_actio...alfisti&lang=2

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  13. #13
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Преди повече от две години.

    http://alfisti.bg/?step=module_actio...alfisti&lang=2
    Градска въшка, като чета идеално си отговаря на класа
    И е разпознаваемо, вече срещам няколко из София (червено, черно и бяло).
    Но стана дума за качество, интересно какви са отзивите там.
    Особено сравнено с аналогичните си модели (500 ли е Браво ли е отдолу) с Фиат и Ланча емблема.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  14. #14

    Default

    Отдолу не знам, ама по интериора има елементи изцяло взаимозаменяеми с 500, Гранде Пунто и новото Браво
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #15
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    " Возията е мека, далеч от спортното и липсва дори намек за твърдо или стегнато окачване." - Абе Нено какво си написал в тая статия, аз като карах тестовото в Бс вътре ми изпадаха пломбите, ти - мека возия. И какъв е тоя коНфорт?

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •